Video NobLe Like Gods 3w8 DiSASTERR

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda hknqll tarafından 7 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. hknqll

hknqll Yeni Oyuncu

En İyisi Biziz

Magenin hakkınıda veriyoruz eline sağlık emre KerhaneMüdürü :)

Son düzenleme: 7 Ocak 2018
  2. NESTAAAAA

NESTAAAAA Yeni Oyuncu

Buna vsmi diyorsunuz siz bi siktirin gidin en iyisi biziz yazmışlar bide gidin büyüğünüzle oynan

besiktaslove34 bunu beğendi.
  3. hknqll

hknqll Yeni Oyuncu

Gelin olm sizinle oynıyalımm :) ama göt varmı yok anca AĞLARSIN.. ayrıca ws ye gelmezsin bide burda yorum yazarsın . Burda bu sekilde yorum yapcak adam once gelicek kesicekk. Sende o toto olmadıgı içinn anca Ağğğğlaaaaaa..
    tekrar söylüyorum her zman söylerim
    EN İYİSİ BİZİZ
    Simdi biraz daha kudurrr :)

4. besiktaslove34

besiktaslove34 Aktif Oyuncu

Banınız kalkınca götünüz de kalkmış:D:Dsiz kendinize en iyi deseniz ne olur bizi server biliyor yalama orospu çocukları ananızın amına vurdukça ağlamaya devam edeceksiniz:D:D:D

5. RahatOlsana

RahatOlsana Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Banınız kalkınca götünüz de kalkmış:D:Dsiz kendinize en iyi deseniz ne olur bizi server biliyor yalama orospu çocukları ananızın amına vurdukça ağlamaya devam edeceksiniz:D:D:D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    orospu evladı herkese hile diyorsun git oynamayı öğren sonra knighta gir anasını siktiğimin malı yaa biri banlasın şu veledi önüne gelene hile diyor önüne gelenede ölüyor amına koyayım

• NothinqLose

NothinqLose Yeni Oyuncu

Mk evlatları oyun oynamayı bilmezler gelir burda ahkam keserler birak Hakan Ne yarrami yerlerse yesinler Mal değneği bunlar mal

• hknqll

hknqll Yeni Oyuncu

Ağlaaa yar ağlaaaa yarrrrrrr
    Ama arkadasım ağlıcaksanız oynamayın bu oyunu :) ayrıca böyle küfürlede bi yere varamazsin :) sizide biliyoruz ezik müsfteleri sizi :))

• hknqll

hknqll Yeni Oyuncu

orospu evladı herkese hile diyorsun git oynamayı öğren sonra knighta gir anasını siktiğimin malı yaa biri banlasın şu veledi önüne gelene hile diyor önüne gelenede ölüyor amına koyayım
    Bosver onlar. Oyle avutuyoo kendilerini seviyorum ama bu gencleri kanları kaynıo ama oyun bilmiyolar ogrencekler ama var o potansiyel onlarda . Bırakın ağlaaaaaaasınlar kudursunlarr :)

• alucar06

alucar06 Oyuncu

Fahriiii senin o kör gözünü sikeyim aq oğlu siz harbiden var ya klavye erkeğisiniz yunusun belasını siktim şimdi asas bile basamıyor kesicem diye 1 gram erkekseniz ws gelirsiniz burda ağlamayla olmuyor ama merak etmeyin biberonlar hazır:)

Son düzenleme: 7 Ocak 2018
  • besiktaslove34

Hahaha karısını siktiğim ben nerdeysem orada ağlıyorsun yazık yatalak götveren:D:D yalakalık yapmadığın kalmadı millete yaranıcam diye omcye laf ediyorsunuz primci ezik orospu çocukları kudurun:D:D:D

• RahatOlsana

RahatOlsana Oyuncu

Hahaha karısını siktiğim ben nerdeysem orada ağlıyorsun yazık yatalak götveren:D:D yalakalık yapmadığın kalmadı millete yaranıcam diye omcye laf ediyorsunuz primci ezik orospu çocukları kudurun:D:D:D
    orospu evladi forumda ful onlinesin oyunda hep alt f4 sün atarın kadar oyun bilgin olsa keşke

• besiktaslove34

orospu evladi forumda ful onlinesin oyunda hep alt f4 sün atarın kadar oyun bilgin olsa keşke
    Cswde aklını almasaydım keşke baksana beyinsiz beyinsiz yorumlar yapıyorsun :(

• RahatOlsana

RahatOlsana Oyuncu

Cswde aklını almasaydım keşke baksana beyinsiz beyinsiz yorumlar yapıyorsun :(
    ya anasını siktigimin oglu csw de 3 kişiydik 10 kere taş aldık 2 clan girmişsiniz 2 kere taş aldınız üstünde bide csw yi kazanamadınız bide konusuyonmu anasını siktigimin oglu

• besiktaslove34

Amına koduğumun fırlaması taş almak marifet mi kör gözlerini siktiğim ne 2'si taş nerdeyse hep bizdeydi kolsuz orospu evladı csw kazanmaktan sıkılır hale geldik az rekabet olsa keşke :d

• besiktaslove34

Nasıl da dikkatle takip ediyorsun omcyi:D:D aferin evlatlar yol bilmezler babalarını takip ederler

• CHIMERA

CHIMERA Oyuncu

bu omclerde bi sıkıntı var player değiller onda hem fikiriz asas warrior oynamayı bilmiyorlar prilerinin elleri kalkmadan skill düşürüyor mageleri aynı şekilde çekiyor ama bi konu var bunlarla kim am göt muhabbetine girse ban yiyor clanınızda bi kız varda uğura düzenli veriyor mu nedir

• RahatOlsana

RahatOlsana Oyuncu

bu omclerde bi sıkıntı var player değiller onda hem fikiriz asas warrior oynamayı bilmiyorlar prilerinin elleri kalkmadan skill düşürüyor mageleri aynı şekilde çekiyor ama bi konu var bunlarla kim am göt muhabbetine girse ban yiyor clanınızda bi kız varda uğura düzenli veriyor mu nedir
    uğura sakso çekiyor bunlardan birileri belli :D orospu cocukları işte ne yapcan

CHIMERA bunu beğendi.
  • besiktaslove34

Çimera da geldi primci yalakalar kadrosu toplandı:D biraz daha yalayın birbirinizi bakalım ağlamaktan göz yaşınız kalmadı ibneler madem player değiliz niye zırlıyorsunuz annenizi gergedan sikiyormuş gibi? Sizin banınızı açanda kabahat aq hileden banlanıyorlar tekrar banları açılıyor ama iyi ki açılmış andreamda en çok sizi sikmek zevkli kafanıza vura vura:D:D:D:D:D

• CHIMERA

CHIMERA Oyuncu

olum ne ağlaması ne zırlaması alayınıza mokoko 1 kere gel 1 kere kes burdan konuştugunuzun binde biri icraat yok o kadar ws teklifi ettim yine yok size takık olmamın sebebi burdan konusup 1 tanenizin bile ws gelememesi o kadar adamsan gel ws at kes lan kuran çarpsın daha bi laf edersem delikanlımısın olum sen burdan konusup oyunda korkup gelemiyosun le ta anasının amına sokup çıkardığım

• hknqll

hknqll Yeni Oyuncu

Beyler benim evlatların (omc) üstüne fazla gitmeyin onlar 40 kişi okcu partı olurlar 3 kişilik solo partye kıll verir town atarlarr karısmayın oynasın. Evlatlar Benim ya ama haklılar player adamlar 40 okcu aynı anda town atmak zor bisey .kolay deil :) he bide iyi yalıyosunuz işçilik sağlamm yani :) ama fazla güvenmeyin :)

Son düzenleme: 8 Ocak 2018
  • Bu Sayfayı Paylaş