hknqll

Yeni Oyuncu
7 Ocak 2018
5
0
1
31
En İyisi Biziz
Magenin hakkınıda veriyoruz eline sağlık emre KerhaneMüdürü :)

Son düzenleme:

hknqll

Yeni Oyuncu
7 Ocak 2018
5
0
1
31
Gelin olm sizinle oynıyalımm :) ama göt varmı yok anca AĞLARSIN.. ayrıca ws ye gelmezsin bide burda yorum yazarsın . Burda bu sekilde yorum yapcak adam once gelicek kesicekk. Sende o toto olmadıgı içinn anca Ağğğğlaaaaaa..
tekrar söylüyorum her zman söylerim
EN İYİSİ BİZİZ
Simdi biraz daha kudurrr :)

besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
21
Banınız kalkınca götünüz de kalkmış:D:Dsiz kendinize en iyi deseniz ne olur bizi server biliyor yalama orospu çocukları ananızın amına vurdukça ağlamaya devam edeceksiniz:D:D:D

RahatOlsana

Oyuncu
26 Nisan 2017
119
18
18
26
istanbul
www.facebook.com
Banınız kalkınca götünüz de kalkmış:D:Dsiz kendinize en iyi deseniz ne olur bizi server biliyor yalama orospu çocukları ananızın amına vurdukça ağlamaya devam edeceksiniz:D:D:D
orospu evladı herkese hile diyorsun git oynamayı öğren sonra knighta gir anasını siktiğimin malı yaa biri banlasın şu veledi önüne gelene hile diyor önüne gelenede ölüyor amına koyayım

NothinqLose

Yeni Oyuncu
22 Aralık 2017
3
3
3
27
Mk evlatları oyun oynamayı bilmezler gelir burda ahkam keserler birak Hakan Ne yarrami yerlerse yesinler Mal değneği bunlar mal

hknqll

Yeni Oyuncu
7 Ocak 2018
5
0
1
31
Ağlaaa yar ağlaaaa yarrrrrrr
Ama arkadasım ağlıcaksanız oynamayın bu oyunu :) ayrıca böyle küfürlede bi yere varamazsin :) sizide biliyoruz ezik müsfteleri sizi :))

hknqll

Yeni Oyuncu
7 Ocak 2018
5
0
1
31
orospu evladı herkese hile diyorsun git oynamayı öğren sonra knighta gir anasını siktiğimin malı yaa biri banlasın şu veledi önüne gelene hile diyor önüne gelenede ölüyor amına koyayım
Bosver onlar. Oyle avutuyoo kendilerini seviyorum ama bu gencleri kanları kaynıo ama oyun bilmiyolar ogrencekler ama var o potansiyel onlarda . Bırakın ağlaaaaaaasınlar kudursunlarr :)

alucar06

Oyuncu
26 Nisan 2017
38
1
8
27
Fahriiii senin o kör gözünü sikeyim aq oğlu siz harbiden var ya klavye erkeğisiniz yunusun belasını siktim şimdi asas bile basamıyor kesicem diye 1 gram erkekseniz ws gelirsiniz burda ağlamayla olmuyor ama merak etmeyin biberonlar hazır:)

Son düzenleme:

besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
21

Hahaha karısını siktiğim ben nerdeysem orada ağlıyorsun yazık yatalak götveren:D:D yalakalık yapmadığın kalmadı millete yaranıcam diye omcye laf ediyorsunuz primci ezik orospu çocukları kudurun:D:D:D

besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
21
Amına koduğumun fırlaması taş almak marifet mi kör gözlerini siktiğim ne 2'si taş nerdeyse hep bizdeydi kolsuz orospu evladı csw kazanmaktan sıkılır hale geldik az rekabet olsa keşke :d

besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
21
Nasıl da dikkatle takip ediyorsun omcyi:D:D aferin evlatlar yol bilmezler babalarını takip ederler

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
bu omclerde bi sıkıntı var player değiller onda hem fikiriz asas warrior oynamayı bilmiyorlar prilerinin elleri kalkmadan skill düşürüyor mageleri aynı şekilde çekiyor ama bi konu var bunlarla kim am göt muhabbetine girse ban yiyor clanınızda bi kız varda uğura düzenli veriyor mu nedir

RahatOlsana

Oyuncu
26 Nisan 2017
119
18
18
26
istanbul
www.facebook.com
bu omclerde bi sıkıntı var player değiller onda hem fikiriz asas warrior oynamayı bilmiyorlar prilerinin elleri kalkmadan skill düşürüyor mageleri aynı şekilde çekiyor ama bi konu var bunlarla kim am göt muhabbetine girse ban yiyor clanınızda bi kız varda uğura düzenli veriyor mu nedir
uğura sakso çekiyor bunlardan birileri belli :D orospu cocukları işte ne yapcan

• Like
Reactions: CHIMERA

besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
21
Çimera da geldi primci yalakalar kadrosu toplandı:D biraz daha yalayın birbirinizi bakalım ağlamaktan göz yaşınız kalmadı ibneler madem player değiliz niye zırlıyorsunuz annenizi gergedan sikiyormuş gibi? Sizin banınızı açanda kabahat aq hileden banlanıyorlar tekrar banları açılıyor ama iyi ki açılmış andreamda en çok sizi sikmek zevkli kafanıza vura vura:D:D:D:D:D

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
olum ne ağlaması ne zırlaması alayınıza mokoko 1 kere gel 1 kere kes burdan konuştugunuzun binde biri icraat yok o kadar ws teklifi ettim yine yok size takık olmamın sebebi burdan konusup 1 tanenizin bile ws gelememesi o kadar adamsan gel ws at kes lan kuran çarpsın daha bi laf edersem delikanlımısın olum sen burdan konusup oyunda korkup gelemiyosun le ta anasının amına sokup çıkardığım

hknqll

Yeni Oyuncu
7 Ocak 2018
5
0
1
31
Beyler benim evlatların (omc) üstüne fazla gitmeyin onlar 40 kişi okcu partı olurlar 3 kişilik solo partye kıll verir town atarlarr karısmayın oynasın. Evlatlar Benim ya ama haklılar player adamlar 40 okcu aynı anda town atmak zor bisey .kolay deil :) he bide iyi yalıyosunuz işçilik sağlamm yani :) ama fazla güvenmeyin :)

Son düzenleme: