Video NoeX Kurt hile movie :)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Schizo tarafından 9 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

1. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Normalde böyle ameleleri kaile almam ama beni kesme konusunda pek bi atarlıydı saz arkadaşlarını da yanına seyretmesi için çağırıp hile ile kesmeye çalıştı :))) durum 3 1 kazanıyordu yeterli dedim ve çıktım şimdi uzun uzun editing yapmak vardı da gerçekten yoruyor sıkıyor bu işler beni hilenin açıklamasına geçelim şimdi;
    İLK VS
    1-) 1. vs de ilk turdaki spike atış süresine bakalım ilk spikei ben atmışım 2. spike döndüğünde benimkinin dönmesine 1 saniye kala arkadaş basmış spikei atmış :D
    2-) Manayı macroya bekleme süresi olmadan bastırdığım halde efektlerden göreceksiniz ki arkadaş benden bayağı geç basmaya başladığı manada bir kaç mana sonra eşitliyor hatta benden önce basmaya başlıyor :)))
    3-) Spike Thrust Pierce barı ile oynuyor ama hiç bekleme yok :)

İKİNCİ VS
    1-)2. vs de spike'i özellikle 1.5 saniye erken basıyorum adamdan ki nasıl yetişeceğini sizler de görebilesiniz diye ikinci turda benden önce atıyor :)
    2-) Mana Effectlerine dikkat :)))) arkadaş burada daha acımasızca oynuyor bot ile vs boyunca 2 mana fazla basmış eleman :D
    3-) Bu vs de de hiç bekleme yok herşeyi benden geç başlayıp hiç bekletmememe rağmen bota vurdurtup hızlı hızlı vurduruyor yine benim elimden yavaş ama işte skillerin bekleme süreleriyle oynadığı için hiç yakalanmayacağını düşündü her halde :)

Not: Ben kesilmez değilim gerçekten kesebilecek bir arkadaş varsa tebrik etmesini bilirim gerçekten. Ama böyle şaklabanlara da prim kastıramam kimse kusura bakmasın. :)

_Sh4k3doWn__________ bunu beğendi.
  2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

İkinci vsde bariz belli acaba gerçekten hilesiz oynayan varmı arenada :D

Schizo bunu beğendi.
  3. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Bi de atar yapıyor köpek ya :D

4. SametBabaa

SametBabaa Aktif Oyuncu

İlk vs izledim cooldown düşürmüş arkadaş yeterli oldu zaten video kapatmama

Schizo bunu beğendi.
  5. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

2. videoyu bir aptala anlatır gibi çektim resmen :D senin gibi anlayamıyo herkes gözlerine sokmak gerekiyor.

6. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Bana mı diyonuz lan bende o aptallar iyi anlasın diye ikinci vsde bariz belli dedim ezikler :/

Schizo bunu beğendi.
  7. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Yok bazı andavallar oluyo hiç bir şeyden çakmıyorlar onlar görüyo ama yazarsalar diye şimdiden yazayım dedim kanka :D

testament23 bunu beğendi.
  8. testament23

testament23 Usta Oyuncu

He :d o gavadlar hala çözemediyse kırmızı skillere geçişte dmg/hp çıkışlarını iyi izlesin neyse iyi akşamlar gencler seviyom sizi

Schizo bunu beğendi.
  9. kopuk588

kopuk588 Yeni Oyuncu

brakın bu işleri kesmeyince aglmayayın ulen bok atmayın millete

10. kopuk588

kopuk588 Yeni Oyuncu

ilk vs de sen iyi combo yapıon adam s combo yapmış

11. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

sen sanırım ezik warrior playerlarındansın olanı biteni algılayamıyorsun yaptığım açıklamayı oku ve detaylı izle ^^ ya da sadece adamın spike attığı yerleri ve benimkileri karşılaştır spike in bekleme süresi 11 saniyedir adam kaç saniyede vurmuş izle :D

12. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Kesememişsin işte ağlama gökhan adam s combo yapmış qweeqeq xd

Schizo bunu beğendi.
  13. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bende noexdeydim clanda tbl kullanan adamı clandan atıp tsden banladıgım ıcın noexdeki kac senelik arkadaslarımla aram bozuldu noex ıyıce bozulmaya baslayacak demedı demeyın boyle adamları barındırdıkları ıcın serverde sevenlerıde kalmayacak sımdı bu NoeX kurta gelınce kestım dıye sevınıyordur %100000 emınım bundan gotune guvenmıyorsan oynama bu asası gıt warıor oyna gene ıyı dayanmıssın kardeşim eline koluna saglık ( JAGUENETTAAAA)
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Sana söylemiştim bunların hepsi hile diye legal kalan serverda 4-5 kişi var gerisi hile

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Bir de diyor ki ben de video alıyorum diyor catlatıyor adamı Allah'tan effectler var :) geri zekalı herif caktirmadigini sanıyor bekletiyor spikei biraz geç vuruyor ama asas zanaat işidir sanat ister asası oynayan adam skillerin sürelerini tam olarak aklında tutar nerde ne açılacak bilir bu adamlarda beyin olmadığı için anlayacağımizi algilayamiyorlar.

testament23 bunu beğendi.
  • Gd12

Gd12 Yeni Oyuncu

Geliyim memleketten tokatlıyım hepsini (OHHHCILLI)

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Adam bana %10 a kadar indirdin canımı sende de hile var diyor :D

• Bu Sayfayı Paylaş