Resim O.c TÜRKİYENEFERİAN CLANI K0xper

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda s3z3rr21 tarafından 13 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. s3z3rr21

s3z3rr21 Usta Oyuncu

MAGEDE SUC VAR BİZDE YOK DERSİNİZ ŞİMDİ

2. s3z3rr21

s3z3rr21 Usta Oyuncu

HER GECE SERVERİ PİC EDEN SÜZME KAŞRLAR... YÖNETİM CIKTIGINDA HER AKŞAM BÖLE SİNİZ SİZ ŞİMDİ MAGEDE SUC VAR BİZDE YOK DERSİNİZ AQ PEZEVENKLERİ

3. irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

Dün gebloyla 8w8 atan kimdi ama sizin clanda değildi dimi asasda suç yav yılmaz çok karaktersiz bir itsin

JeryCowards bunu beğendi.
  4. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Kral Oyuncu

Ulan senin claninda en basta TBL gelen adam ozamandir AMK çocuğu seni bu ara krallığa kastiginda kendisi bülbül gibi otmustu tsde bacinizi sikeyim ben seni AMK kolsuzlari sizi

5. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Kral Oyuncu

Yaw Memo ben bunun bacısını sikeyim siktir et kendi kendine konuşuyor amk

6. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Kral Oyuncu

Kahpe yılmaz yasarlarla aynı clandayken tblyi anan mi kullaniyordu oruspunun oğlu yasara kullan diye TBL vermedin mi sen ananla bacini saç saça baylayip Erol taş gibi sikerim haberin olsun millete çamur atmadan önce kendine bak aq oğlu seni

7. s3z3rr21

s3z3rr21 Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Dün gebloyla 8w8 atan kimdi ama sizin clanda değildi dimi asasda suç yav yılmaz çok karaktersiz bir itsin
    Hepsini görmek için tıklayın...
    WS ATILDIGINDA ŞİKAYET EDE BİLİRDİNİZ SİZİN GİBİ SERVERİ PİC ETMİYOZ OYUN OYUNONuyozOZ SİZİ ADAM YERİNE KOYUPTA YAZANI SIKM

• s3z3rr21

s3z3rr21 Usta Oyuncu

Kahpe yılmaz yasarlarla aynı clandayken tblyi anan mi kullaniyordu oruspunun oğlu yasara kullan diye TBL vermedin mi sen ananla bacini saç saça baylayip Erol taş gibi sikerim haberin olsun millete çamur atmadan önce kendine bak aq oğlu seni
    SANA SIRA GELİNCE KoXP TBL FELAN OLSA YONETIME SOLEYİN PC BAGLNSIN BOŞ KONUŞMA AGLAMA O YAZDIGIN KÜFÜRLER HEPSİ AYNISINI SENIN ANAN VE BACINA İADE EDİYORUM ßß SANA DA TEK CEVAP YAZILMAZ CUNKU BOŞ SUN GEVŞEK.

• irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

WS ATILDIGINDA ŞİKAYET EDE BİLİRDİNİZ SİZİN GİBİ SERVERİ PİC ETMİYOZ OYUN OYUNONuyozOZ SİZİ ADAM YERİNE KOYUPTA YAZANI SIKM
    dün 4 kişi iyi siktik sizin 2 ptyi gerisini bosver sen anca mageni peşimize tak video cektir biz sikmeye devam edicez :D

JeryCowards bunu beğendi.
  • s3z3rr21

s3z3rr21 Usta Oyuncu

dün 4 kişi iyi siktik sizin 2 ptyi gerisini bosver sen anca mageni peşimize tak video cektir biz sikmeye devam edicez :D
    ELLE OYNMAYI BİLMİYONUZ ZATEN BOT SUNUZ BOT GEVŞEK BOŞ ADAM SIN SEN İRFAN BAŞK Bİ SİK DEGİLSN.

• compa0618

compa0618 Kral Oyuncu

yılmaz ananın amı balon olmus hk oguz gibi motor olmus ananız skile skile bi hal oldu o.ç ları :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDwq
    npt teamlar :D lyrababanız elinize vermeye devam edıyor :DD

• TheGeneral

TheGeneral Oyuncu

bi sıra yılmazlarla cok takıldım muhabbetleri iyidir komutunu falanda severim ama tbl'nin kralı o sıra bizim clanda dolanıyordu zaten sunun ban listesinde 7-8 tane senin clanında banlı adam var daha da artacağına inanıyorum şimdi burada millete laf atma hklar siz neferian hepinizde hileci adamlar var birbirinizi dedikodu yaparak kesmeyi bırakında andreamda pkda kesin

• Kahrolsun616

Kahrolsun616 Bizim Oyuncumuz

LYRAKINQ 8 WS 8 SIKTIGM GIBI SIKMISNZ ANANIN AMINA KOYIM IBO ANKARA MERKEZDE DHHCC

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Kral Oyuncu

SANA SIRA GELİNCE KoXP TBL FELAN OLSA YONETIME SOLEYİN PC BAGLNSIN BOŞ KONUŞMA AGLAMA O YAZDIGIN KÜFÜRLER HEPSİ AYNISINI SENIN ANAN VE BACINA İADE EDİYORUM ßß SANA DA TEK CEVAP YAZILMAZ CUNKU BOŞ SUN GEVŞEK.
    Olm ben ne yönetime soylicem kendinizin kullandığı tblyi başkası kullanıyor diye laf etmeyin birbirinize adam ol az bişey amk

• Ya bi kere bu eleman kim valla bilmiyom dışardan biri hem aq bizim çocukları karalamaya çalışıyonda senin bize tavır alma nedenin tbl healerini banlattık die amk ne beyinsiz bi elemansın sen çözemedik yalansa yalan de ben 20 tane şahit bulurum ama mk, İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜRRR..!

• irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

Memo dayiyi banlattik bu yılmaz yatalak oldu herkese zorla yalvararak clan topladı biz her zaman kemik kadromuzla durduk cclanimiz yol geçen hanı olmadı bu ibnenin clani gibi adam olanları saygılı olanlari aldık bu şerefsiz o kadar egolu bir hayvan ki hep benim dediğim olsun istiyor cswde gelip tsye gelin benim clana oguzlara oynucaz onlara csw vermicez demedimi dedi bende yok dedim tsden çıktı arkamizdan sövdü sonra kendi tssinde bir daha bize sövdü bunları bize kendi clanindaki adam söylüyor sen tsye gelip can kardeş dediğin adamlarınin arkasından nasıl Soversin olum senin karakterin bu kadar sonra arenada herkesin içinde seni rezil ettiğimde Arenada o gün olanlar görüyorsa lütfen yazsın bana küfür etmedinmi sırf gavur icadı bir oyunda seni wsde kestim diye bana ağır küfürler ettin biz senle olan ws videosunu foruma atmiycaktik hatta Mehmet ( Ata) izin vermiyordu lyraking İbo kendisi YouTube de bulup bizden habersiz atmış biz sonradan öğrendik iboya defalarca kaldır dedim ama kaldırmadı sen ne yapiyosun sürekli forumda bize küfür içerikli başlıklar kurarak saçma şeyler paylasiyosun lan oğlum bizim yerimizde kim olsa seni oyunda tutmaz biz sabirliyiz 2 tanemiz sizle uğraşsa 10 tanemiz ayıptır yapmayın diyor bizim clanda saygı var yeri gelince kucugumuz buyugune akıl veriyor sizde tek büyük sensin tek söz hakkı senin herşeyi sen bilirsin digerlerini oyuncak gibi kullaniyon ama onlar farkında değil bizim clanda dostluk var bu yüzden bu clan Serverin en iyi clani sen şimdi yine boş boş konusucan ama olayların buraya gelmesinde tek suçlu sensin bende irfansam seni rezil etmeden bırakmam bu işin peşini hadi eyvallah

JeryCowards ve FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  • IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Usta Oyuncu

Memo dayiyi banlattik bu yılmaz yatalak oldu herkese zorla yalvararak clan topladı biz her zaman kemik kadromuzla durduk cclanimiz yol geçen hanı olmadı bu ibnenin clani gibi adam olanları saygılı olanlari aldık bu şerefsiz o kadar egolu bir hayvan ki hep benim dediğim olsun istiyor cswde gelip tsye gelin benim clana oguzlara oynucaz onlara csw vermicez demedimi dedi bende yok dedim tsden çıktı arkamizdan sövdü sonra kendi tssinde bir daha bize sövdü bunları bize kendi clanindaki adam söylüyor sen tsye gelip can kardeş dediğin adamlarınin arkasından nasıl Soversin olum senin karakterin bu kadar sonra arenada herkesin içinde seni rezil ettiğimde Arenada o gün olanlar görüyorsa lütfen yazsın bana küfür etmedinmi sırf gavur icadı bir oyunda seni wsde kestim diye bana ağır küfürler ettin biz senle olan ws videosunu foruma atmiycaktik hatta Mehmet ( Ata) izin vermiyordu lyraking İbo kendisi YouTube de bulup bizden habersiz atmış biz sonradan öğrendik iboya defalarca kaldır dedim ama kaldırmadı sen ne yapiyosun sürekli forumda bize küfür içerikli başlıklar kurarak saçma şeyler paylasiyosun lan oğlum bizim yerimizde kim olsa seni oyunda tutmaz biz sabirliyiz 2 tanemiz sizle uğraşsa 10 tanemiz ayıptır yapmayın diyor bizim clanda saygı var yeri gelince kucugumuz buyugune akıl veriyor sizde tek büyük sensin tek söz hakkı senin herşeyi sen bilirsin digerlerini oyuncak gibi kullaniyon ama onlar farkında değil bizim clanda dostluk var bu yüzden bu clan Serverin en iyi clani sen şimdi yine boş boş konusucan ama olayların buraya gelmesinde tek suçlu sensin bende irfansam seni rezil etmeden bırakmam bu işin peşini hadi eyvallah
    Senin kalitende bu :) sc siz ws atıyom dersin ifşalanırsın çöp asas

• IBeyazAslanTR hasan

ecnebiye bak sen abi abi diyip götümüzden ayrılmıyordu :DDDDD nasıl acı vermişssem arkadasla daha red blue cıkmamısken ws atmıstık size sonucu söylesin fazla zırlamasın 3 gün önce bos carlarla ws attık 5/0 dan sonra işim var diyip cıktı :DDDDDD nasıl acı vermişiz
    videosumu atta izliyelim laf ebeligi yapmada videosunu atarsın konuşursun asas dedigin video la konusur ama sen çöp asasssın unutmuşum :)

• irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

videosumu atta izliyelim laf ebeligi yapmada videosunu atarsın konuşursun asas dedigin video la konusur ama sen çöp asasssın unutmuşum :)
    yeterince videom var tertemiz lekeleneceksem red le ws attıgım için lekeleneyim cok istiyorsanız kc kasın alın gelin sıkıntı yok :D

• IBeyazAslanTR hasan

yeterince videom var tertemiz lekeleneceksem red le ws attıgım için lekeleneyim cok istiyorsanız kc kasın alın gelin sıkıntı yok :D
    Senle atcaz 0 charla merak etme 2 güne oyundayım o kadar snein gibi işşiz degiliz kc kascaz

• Bu Sayfayı Paylaş