Resim O_H_H_H___C_I_L_L_I VS D E L P İ E R O

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda RoadWarior tarafından 2 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

2. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Arkadaşına hesap açtırıp ben diye mi yutturacaksın millete? Pmlerini siklemiyorum diye mi :D kareli k ve sherion var amk salağı nasıl koyduysam fakelerimi açıyorlar hahaha

3. RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Arkadaşına hesap açtırıp ben diye mi yutturacaksın millete? Pmlerini siklemiyorum diye mi :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Kimseye Hesap Actırmadım Yeniden Vs atarız pm atıyomda cevap vermiyon :D

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Kimseye Hesap Actırmadım Yeniden Vs atarız pm atıyomda cevap vermiyon :D
    Kardeş bu görüntüdeki ben miyim? Delikanlı gibi söyler misin?

• RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

Kardeş bu görüntüdeki ben miyim? Delikanlı gibi söyler misin?
    Başkan senmi başkasımı oldugunu bilmem ama kimseye hesap actırmadım emin ol senin nickini delpiero biliyodum o kadar hatta o gün schizoda arenadaydı vs atcaktınız atarım dedin gittin gelmedin

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Tamam sen açtırmadıysan sorun yok çok istiyorsun atalım senle bir ws bunaltıyorsun diye pmlere cevap vermiyorum ama bu görüntüde 4300k hp ile kestiğin kolsuzun ben olmadığımı cümle alem anlar. delpiero benim eski nickim

• RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

Tamam sen açtırmadıysan sorun yok çok istiyorsun atalım senle bir ws bunaltıyorsun diye pmlere cevap vermiyorum ama bu görüntüde 4300k hp ile kestiğin kolsuzun ben olmadığımı cümle alem anlar. delpiero benim eski nickim
    Tamam Suan Arenadayım Musaitsen Gel

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Şu an oyunda değilim girdiğimde pm atıcam

• 90BPM

90BPM Usta Oyuncu

:) delpiero eski nick'imiş te sherion takılıymış da felan filan boş yapma sherionu warrior'a karşı kullanıldığını iyi bilirsin öyle milletin sslerini alıp burda ahkam kesmeye benzemez bende oyundaydım az önce elektrik gitti gelsene hadi gircem oyuna

RoadWarior bunu beğendi.
  • RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

:D

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

:) delpiero eski nick'imiş te sherion takılıymış da felan filan boş yapma sherionu warrior'a karşı kullanıldığını iyi bilirsin öyle milletin sslerini alıp burda ahkam kesmeye benzemez bende oyundaydım az önce elektrik gitti gelsene hadi gircem oyuna
    Yav salak herif ben warriora gireyim sen gel beni sherionla kes ben bu oyuna bu foruma girersem adam değilim. Fs varken kimse sherion takmaz fotodaki delpieronun ben olmadığını siz de biliyorsunuz ama fakelerimin açılması beni mutlu ediyor :D

• RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

Yav salak herif ben warriora gireyim sen gel beni sherionla kes ben bu oyuna bu foruma girersem adam değilim. Fs varken kimse sherion takmaz fotodaki delpieronun ben olmadığını siz de biliyorsunuz ama fakelerimin açılması beni mutlu ediyor :D
    Wariorlara Karsı Sherıon Hasar Azaltıyo İyi bi player bunu bilir zaten fotoraftaki sen yada başkası beni ilgilendirmiyo arenadayım yada başka bi zman pm atarsan gelirim.

90BPM bunu beğendi.
  • 90BPM

90BPM Usta Oyuncu

Oyun bilgin bu kadar işte her neyse arkadaşa warrior ile mi geleceksin yoksa? Bıral burdan havlamayı oyuna gel

• 90BPM

90BPM Usta Oyuncu

Gerizekalı oldugu için sherion+iron belt'in hasarı azalttıgını bilmez bilir de işine gelmez

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Sherion warriordan gelen hasarı azaltır ama fs yerine sherion takarsan senin hasarın canın ve manan azalır belliki fotoğraftaki char boş char birisi açmış gelmiş siz de beni kestiğinizi zannedip seviniyorsanız ne diyeyim helal olsun:D

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Amına koyduğumun salak ecnebisi hangi warriora karşı sherion iron belt taktın?

• 90BPM

90BPM Usta Oyuncu

Bak hala boş yapıyon oyuna gel oyunaaaaaaaaaaa

• 90BPM

90BPM Usta Oyuncu

Tam bir embesil ya niye kaale alıyom seni ağla burda

• RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

Sherion warriordan gelen hasarı azaltır ama fs yerine sherion takarsan senin hasarın canın ve manan azalır belliki fotoğraftaki char boş char birisi açmış gelmiş siz de beni kestiğinizi zannedip seviniyorsanız ne diyeyim helal olsun:D
    Her zman beklerim pm ni bekliyom :D

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Ağla mı:D:D:D bak şu an ağlıyorum:D:D seni kesip bu forumda rezil ettim 1 ay foruma giremedin. Kolsuz bile değilsin delikanlı hiç değilsin

• Bu Sayfayı Paylaş