Video ogrenme asamaları

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda oguzhan_DADALOGLU tarafından 5 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. oguzhan_DADALOGLU

oguzhan_DADALOGLU Usta Oyuncu

ogrenme baslangıcı

adam gıbı yorum yapacaklar yapsın bısey eklemek ısteyen eksııgıme ekleyebılır ama gotu kalkıklar uzak dursun coluk cocukla ugrasamam

Biray1 ve 90BPM bunu beğendi.
  2. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

geçenlerde oyundaydım skil_failed sendin demek güzel,makroya mana,minör attırıyorsun fakat çok fail alıyorsun mor skilleri geciktirme w comboyu hiç sevmem tavsiye de etmiyorum başarılar /ecnebi.

3. oguzhan_DADALOGLU

ben saklamıyom kı zaten pedal var mınor mana ıcın dıger sekılde oynayamam zaten :D

4. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

manuel atmaya bak alışırsın zamanla

5. oguzhan_DADALOGLU

eyw kardesım saolasın

6. oguzhan_DADALOGLU

pc kaldırmıyo o zaman hıc mınor atamıyom hem pedal hem sag tık yapıyom :D

7. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

dadaloğlu geçen attığım yoruma cevap vermedin :D tavsiye alacağın son asas ecnebi olsun. en büyük tavsiyem budur çünkü asas tavsiyeyle değil tecrübeyle oynanır

8. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Aptal ;)

Tecrübe bana kalırsa bir iş üzerinde çalışarak, yaşayarak öğrenme, yeri geldiğinde hata yapıp doğrusunu öğrenme ile elde edilir.
    Tavsiye ise bilgi sahibi olmadığınız bi konuda görerek, gördüklerini yaparak öğrenmek gibi bir şey.

Özetle, tecrübede zamanla doğru bilip yanlış olanları düzeltirsin, tavsiye ise tecrübeli(işte farkı burda) birinden izlenerek vb. ögrenirsin. Zaten pek de ciddiye alınacak birisi değilsin.

9. oguzhan_DADALOGLU

Valla bak ne yazmissim yukarda coluk cocukla ugrasacak degilim senin yorumunu da hic takmadim bak dalgana

10. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Hahaha ulan sikik kayserili bile bana düşman olmuş amk kekosu delirin:D:D ecnebi yine mi alayım altıma?

11. oguzhan_DADALOGLU

Sen kimsin lan mala bak aq

12. oguzhan_DADALOGLU

Oglum topunuzun amina indiririm beni subyanci etme sikik

13. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

lan kayserili tokat isteme sikerim belanı velet

14. oguzhan_DADALOGLU

Oglum buna kendin inaniyor musun ben variorum beni bu jobda kesebiliyorsan gel tantana yap senle sabah arenaya girsek seni aksama kadar kill vermeden kesecegimi adin gibi biliyon daha caz yapiyon

15. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Warrior ne amk git metin2 oyna hahahaha ne kadar kolsuz yeteneksiz bilgisiz cahil adam varsa warrior oynar

16. oguzhan_DADALOGLU

Bizim nasil oynadigimizi sw bilir aslanim burda bos yapma ikile

17. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Sizin? Siz? Siz kimsiniz amk pahdfweqpfwdevanemrgvbğdefvgbameordvgnasdfvgçaönfr

18. oguzhan_DADALOGLU

Ilk okul bebesisin daha seni adam yerine koymakla suc bende hadi yol al

19. MaNoWaReX

MaNoWaReX Oyuncu

Mana ws baslar baslamaz basma oguz canını bıraz ındırsın 2 sanıye kaybın war orda can potu basabılıorsan can potu bas . adamın oyununa gore oyna skl barı değiştir arada en seri kullandıgın skil barı yap ..

MaNoWaReX _______ Q_____W_____R_____X____ sevgilerle kardeşim

20. oguzhan_DADALOGLU

Eyvallah denerim saolasin

Bu Sayfayı Paylaş