OKCU DAMAGE

'Öneri Bildirim ve Geliştirme Alanı' forumunda ALAKUS tarafından 22 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

?

okcu damage

 1. okcu damage

  4 oy
  100.0%
 2. okcu damage

  3 oy
  75.0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
 1. ALAKUS

  ALAKUS Yeni Oyuncu

  Merhaba

  Okcu damagelerı asas warıor mage ve prıest lere gore cok dusuk.

  Sızlerde kontrol edersenız anlarsınız Damage yukselme olacak mı.

  Bız 400--500 damage vuruyoruz ama karsımızdakı pot bastıgı anda bır anlamı kalmıyor
  ama damage yuksek gırıyorlar bu konu hakkında bılgı verırsenız sevınırız...
   
  KABASAKAL bunu beğendi.
 2. tamam kardeşim pot basmicam gel come
   
 3. dayakxd

  dayakxd Aktif Oyuncu

  oynama o zaman amk okçu ne yarram gidin metin2 oynayın pknın anasını siktiniz metin2de okçular en sağlamı bak siz de mutlu olun biz de:D
   
 4. buzkupu

  buzkupu Yeni Oyuncu

  Bro damage az diyorsun da seri seri geçiriyor pk da güzel iş yapıyor :D
   
 5. Kurosaki

  Kurosaki Yeni Oyuncu

  Merhaba arkadaşlar;
  Knight Online'da birkaç istisna dışında okçuları pk da son yıllarda görmeye başladık. Sanırım bu yüzden bir türlü okçunun mantığını oyuncular anlayamadı. Arkadaşlar; tek başına bir okçu - diğer oyunculara nazaran çok bariz şekilde üstün itemlere sahip değilse - PK'da iş yapamaz! Okçular, diğer pek çok oyunda da olduğu gibi bir party ile iş yapan bir jobtur. Nasıl ki tek bir mage novaları ile çok fazla vuramıyorsa ve bu yüzden de mage partyler toplanıyorsa, okçular da aynı şekilde partyler halinde oynamalı ve o şekilde istedikleri killeri almalıdır. Okçuların mantığı, ani bir şekilde tek bir hedefe uzaktan vurmak ve hedefi kesmektir. Youtube'da çeşitli türk okçu clanlarının pk videolarını bulabilirsiniz.

  Siz istiyorsunuz ki, solo okçu ile seri seri fazla vuralım. Bu istek yerine getirilirse, 7 kişilik bir okçu partysinin ne yapabileceğini düşünüyor musunuz? 400 - 500 damage vuruyoruz demişsiniz. 450 ortalama alırsak 7 kişi tek seferde 3150 vuracaktır. Bunun uzaktan ve seri şekilde olduğunu da düşünürsek PK'da çok rahat kill alınabilir. Lütfen okçu damageleri artsın demeden önce sizin gibi düşünen okçular ile bir Party - Clan kurup PK'ya çıkın, memnun kalmazsanız sonra tekrar gelip konu açın.

  İzlediğiniz birkaç efsane okçu pk videolarından gaza gelip burada damage artmasını talep etmenizi anlayamıyorum. O insanlar usko'da, diğer herkesin en az 2-3 kat itemleri ile o videoları çekiyorlar. Kaldı ki, o itemleri satıp yerine alacağınız bir mage, bir warrıor, bir str priestte aynı şekilde pk atabilecektir. Yani marifet okçunun fazla vurması değil, üzerinde ki itemler ile birlikte fazla vurmasındadır. Cümlelerimin başında da belirttiğim gibi, üstün item ve birkaç istisna dışında okçu ile tek başınıza abartı damageler beklemeniz saçmadır.
   
 6. dayakxd

  dayakxd Aktif Oyuncu

  ne arttırılması okçu jobu kaldırılmalıdır kansersiniz siz hastalıklsınız kardeş
   
  F_R_K_N bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş