okcuların artma sebebı aydınlatma amaclı..?

'Genel Sohbet' forumunda Alıdayı tarafından 8 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

?

Sizce okcu pt kalkmalımı

1. EVET

2 oy
    100.0%
  2. HAYIR

0 oy
    0.0%
  1. Alıdayı

Alıdayı Guest

Sw de bellı baslı 5 10 clan var ama hepsı dolu yada clana alım yok hele yenı baslayan oyuncu sw de clan yada pt de yer bulamıyo ıtemı yok dıyee sonra okcu pt kuruyolar ve sız rahatsız oluyosunuz amacınız ney anlamadım bıde kendı agzınızla yazzmıssınız 4 5 okcu pt var dıyee okcu jop kaldırırlarsa kımı keseceksınız merak edıyorum her clan bı alt clan kursa bırbırıne yardımcı olsa bu proplem ortadan kalkar tamam ıtemlı okcularda var oda adamın zevkı sız nasıl bıldıgınız jop oynuyosunuz adamda onu bılıyo ondan zevk alıyo oynuyoo yanı demet ıstedıgım kımse kımsenın ne oynıyacagına karar veremez Saygılarımla A_L_I_D_A_Y_I

2. Bek

Bek Yeni Oyuncu

Eğer bu serverde bu kadar uzun ömürlüysen dediğin gibi 1 ay öncesine kadar nerdeydi bu okçu partiler. O zamanlar clana mı girebiliyorlardı? Ne değişti? Belliki mage oynayan clanlardansınız. Mele arkası okçuları toplamak hoşunuza gidiyor. Hazırda var olan çok oyunculu clanlar bile okçu yada mage basmaya başladı. Buda sizin yazdığınızı çürüten bir diğer örnekti. Kimse kimsenin ne oynayacağına tabiki karar vermiyor bu bir anket ve sonuçları belliki seni rahatsız ediyor. Yada okçu clan olmaya karar verdiniz. Yeni okçu item önerileri verdiğine göre. Buraya değilde açılan konunun altına yazdaydın zaten ne amaçla olduğu anlaşılırdı ancak sen şov amaçlı Yen’i konu açmışsın. İyi oyunlar. Okçularda iyi pklar.

HaYaLLeR vs HaYaTLaR bunu beğendi.
  3. Alıdayı

Alıdayı Guest

Benı Tanıyomsun nereden bılıyosun mage oynadıgımı Bızde her jop var np delısı degılız bellıkı sız rahatsız olmussunuz almıssınız pedal yada tbl okcuların ustune fazla gıtmeyın bende kurarım 1 pt okcu pt ayık olun ben kımseyı savunmuyorum daha dun sw gelıp buradakı 2 3 senelık okculara bok atamassınız ezık sızzsınız sız yokken o okcular vardı yanı demek ıstedıgım rahatsızzsan oynamassın sw de burada mılletı kıskırtmaya gerek yok benı tanıyan tanır kımseyle ısım olmaz oyunuma bakarım haksızın yanındayımdırr oyunda town karus gatede olacam buyur gel ..:)

4. Alıdayı

Alıdayı Guest

Bu arada Fake Hesaplar acıp Konulara Salca olmayın oyunuzu yukseltmeyın..:)

5. Brknt

Brknt Yeni Oyuncu

Öncelikle, bizde fake hesap olmaz onu bilesin. İkincisi iftira attığından dolayı yok tbl yok koxp tarzında karakterini ortaya koyuyorsun. Dahası aynı konuyu iki kere açarak yaptığın moderatorlugu komik duruma düşürüyorsun. Son olarakta sana bi tavsiye sende bu oyunda bir bireysin ve bir birey gibi aynı konuya okçu kalsın diyerek yorumunu yapabilirdin ancak sen şov yapmayı seçtin. İstediğin yerde istediğin zamanda oyun içi yada ts de konuşuruz.

6. Alıdayı

Alıdayı Guest

oyuna charınla gel oyun acılınca beklıyorum karus gatede senı ozaman sana hak verecem soz sana ..:=

7. Brknt

Brknt Yeni Oyuncu

Oyun açıldı. I___BRKNT nickim pm atabilirsin

Bu Sayfayı Paylaş