Resim OMC::B E S I K T A S

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda dayakxd tarafından 3 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Hile diyen ilk kişi değil son kişi de olmayacak artık sıkmaya başladınız elinizde bir kanıt varsa şikayet kısmına atın admin banlasın. Seri mana bastığımı seri skill attığımı veya mageyken asastan hızlı koştuğumu gören var mı?

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

istediğin an pm at teamviewer vereyim minor programı bile görürsen banla bu serverda benden temizi yok daha dün gibi hatırlıyorum ''şikayete göre banlasam seni çoktan banlamıştım'' dediğini.

2. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

dünkü bok buna pm atıyor buda kendini bi yarram sanıyor. takılın cocuklarım benim :D

3. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

ağlak bir orospu çocuğu daha:D:Dbana böyle haftada 10 tane pm geliyor artık gına geldi açıklama yaptım koduğumun veleti daha nick vermeye götün yok siktir git zırlama:D:D:D:D:D

4. thefiend

thefiend Oyuncu

HİLESİNİ FİLAN BİLMEM OMC TS SİNE GİRİYORUM DERT ANLATMAYA BU OÇ LARI TS DEN BANLIYO OMC CLANI KADAR SW DE OÇ Bİ KLAN YOK BU ANASINI SİKTİKLERİM TAGDAN BİLE BELLİ EDİYOR KENDİLERİNİ BU ANASINI SİKTİMİN KEVAŞELERİNİ ARTIK SİKİME BİLE TAKMAM AMINA KODUMUN DÖL İSRAFLARI

5. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

amına soktugumun fahişesine bak hele adam olmuş cevap yazıyor :D
    arkadaşına pm attırıyor yok günde 10 pm geliyor. yarrram

6. thefiend

thefiend Oyuncu

AMINA KODMUN VELETLERİNDEN Bİ TANESİ BANA VİDEO YAPMAYI ÖĞRETCEKMİŞ GÜYA KENDİ YAPTIKLARI VİDEOYU İZLEDİM DAHA İNTRODA BİLE GÖZKERŞM KANADI AMINA KODUMUN VELETLERİ SİZKİM MOVİE KİM ORORSPUNUN DÖLLERİ SİZ ÖNCE GİDİN ADAM GİBİ KONUŞAYI ÖĞRENİN ANASINI KARISINI SİKTİKLERİM

7. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

amına soktugumun fahişesine bak hele adam olmuş cevap yazıyor :D
    arkadaşına pm attırıyor yok günde 10 pm geliyor. yarrram
    Hepsini görmek için tıklayın...
    seni şu forumda sikleyen 1 kişi yok şizofren orospu evladı

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

AMINA KODMUN VELETLERİNDEN Bİ TANESİ BANA VİDEO YAPMAYI ÖĞRETCEKMİŞ GÜYA KENDİ YAPTIKLARI VİDEOYU İZLEDİM DAHA İNTRODA BİLE GÖZKERŞM KANADI AMINA KODUMUN VELETLERİ SİZKİM MOVİE KİM ORORSPUNUN DÖLLERİ SİZ ÖNCE GİDİN ADAM GİBİ KONUŞAYI ÖĞRENİN ANASINI KARISINI SİKTİKLERİM
    senin anneni sike sike sike sike öldürürüm orospu çocuğu. adama pmden neler yazmışsın bir de yüzsüz gibi tsye gelip yalakalık yapıyorsun seni doğuran anayı çekip çıkaran ebeyi sikerim zürriyetsiz orospu çocuğu seni kolsuz amk evlatları

• thefiend

thefiend Oyuncu

senin anneni sike sike sike sike öldürürüm orospu çocuğu. adama pmden neler yazmışsın bir de yüzsüz gibi tsye gelip yalakalık yapıyorsun seni doğuran anayı çekip çıkaran ebeyi sikerim zürriyetsiz orospu çocuğu seni kolsuz amk evlatları
    SİZİN GİBİ OÇ LARI NE OLDU BELLİSİNZ ZATEN HİÇ KENDİNİ ANLATMA KARISINI SİKTİĞİM HADİ YOL AL BACISINI SİKTİĞİM

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Hayırdır koçum tsde delikanlılıktan terbiyeden bahsediyordun? Tsde abicim abicim demedin mi lan daha 1 saat olmadı pezevenk. Hadi yine şanslısın ortamlarda anlatırsın omcnin tssine girebildim diye:D:D

• thefiend

thefiend Oyuncu

ulan sizi adam yerine koyduk büyünüze saygı duyduk abi dedik ama siz 7 den 70 e orospu çocu oldunuzu gösterdiniz siktir git döl israfı

• Bu Sayfayı Paylaş