Video OMC::B_E_S_I_K_T_A_S VS MOVIE

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda besiktaslove34 tarafından 9 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. besiktaslove34

besiktaslove34 Kral Oyuncu

shak3down yat yere boş charımı kesemiyorsun daha orospu evladı bir daha ws teklif etmeden önce 2 kere düşün :D

llpromadell ve ZinedineZIDANE bunu beğendi.
  2. RahatOlsana

RahatOlsana Kral Oyuncu

bu ezik çardaki sendin demek hahaha ulan bilseydim video alırdım ya 2 parça chtin çıkartıp kestigim için ezik yerine koyup videonu almadım harbi eziksin yaa fake çarlarla arenada geziyon videonu çekmesinler diye az kahpe degilsin sen orospu evladi

3. besiktaslove34

şu dediğine kendin inandın mı pezevengin evladı 2 parça chitin çıkarmış:D:D sen hileden banlandın orospu çocuğu ban listesinde adını okuyabiliyor herkes yüzsüz ibne ama ağlamak sana çok yakışıyor en güzel sen ağlıyorsun:D:D:D:D:D:D:D

4. besiktaslove34

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Movie kaliteli olmamış ama oyunculuk başarılı
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Sağol kardeşim. Elimden bu kadar geliyor movie edit medit anlamam;)skill barı ve hp mana kısmını kapatıp sadece charı gösteren tblcilerden değilim

• ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Bu kişilere itibar etmeyin kaale de almayın emircim :) iyi akşamlar herkese

• ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Ayrıca shak3down (ali) tanıdığıma göre yaşı 25'in üzerinde gün boyu çalışan biri ara sıra oyuna girer kesmiş olabilirsinde biraz saygı öğrenin ayıptır

uguR bunu beğendi.
  • besiktaslove34

Bu kişilere itibar etmeyin kaale de almayın emircim :) iyi akşamlar herkese

tblci gewoon ve tblci kankası ecnebi birbirini buldu yine. tblci çimera kankanızı da çağırın kadronuz toplanmış olsun :D

• besiktaslove34

Ayrıca shak3down (ali) tanıdığıma göre yaşı 25'in üzerinde gün boyu çalışan biri ara sıra oyuna girer kesmiş olabilirsinde biraz saygı öğrenin ayıptır
    bana saygı gösterene benim saygım sonsuzdur bu arkadaş pmden durup durup sövüyor ws davet ediyor aldı ağzının payını

• ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Ben bu oyuna tek girdim dediğin kişileri sadece oyundan tanıyorum tbl veya bot kullanırmı kullanmazmı kullanırsada umrumda değil her önüne gelene tbl demeyi kesin tabi artık bu oyunda tbl tonla mevcut tadında bırakmanızı öneririm isterseniz iç ve dış çekim ws atarı arka planda herhangi bi program varmı alacağım video'da gösterebilirim iyi geceler...

• besiktaslove34

önüme gelene tbl demiyorum en iyi olduğumu da iddia etmiyorum beni kesebilecek asaslar vardır tabi bileğiyle oynayıp keseni tebrik ederim ama kimin tbl olup olmadığı belli oluyor playerlığına güvenmeyen kullanıyor işte adam hileden banlanıp hala yüzsüz yüzsüz ws davet ediyor hileliyken kesildiği halde...

• RahatOlsana

RahatOlsana Kral Oyuncu

çoluk çocukla işim olmaz hepsi süzme ezik takılsınlar kendi çaplarında ben keser geçerim onlar hile diye ağlar

ECNEBI bunu beğendi.
  • ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

çoluk çocukla işim olmaz hepsi süzme ezik takılsınlar kendi çaplarında ben keser geçerim onlar hile diye ağlar
    Siktr et dalgana bak :)

• besiktaslove34

Ağlama ırzını siktiğimin kolsuzu 2 kere hileden banlandın mı banlanmadın mı şu an banlı mısın değil misin cevapla hadi dümbelek:D:D:D:D:D

• RahatOlsana

RahatOlsana Kral Oyuncu

Ağlama ırzını siktiğimin kolsuzu 2 kere hileden banlandın mı banlanmadın mı şu an banlı mısın değil misin cevapla hadi dümbelek:D:D:D:D:D
    Ben bugune kadar hiç hileden ban yemedim orospu evladı senin aklının almayacağı şeyler yaptığım için ban yedim ha birde küfür ettiğim için tabi bunu bilmene ramen burda boş yapmaya devam edeceksin ama cokta umrumda değil oyun oynamasını beceremeyen çapulcularsınız hiç gelişmeyeceksiniz knight size göre fazla kol isteyen bir oyun gidip kola ihtiyacınız olmayan oyunlar oynayın bebek giydirmece felan sizin tam becerikli olacagınız oyun tarzı

• besiktaslove34

Biraz da başka yerde ağla ananın bacının leşini sikeyim zavallı hileci orospu çocuğu:D:D:D:D:D:D

• uguR

uguR Yeni Oyuncu

gadasım git yasınlarınla muhattap ol ben coluk cocukla muhattap olcak yasda deilim en az 20 kere kestim seni sende bi kere kestin ondada sc bitti lan ne bos insanlar var arkadas bakın dalganıza

• uguR

uguR Yeni Oyuncu

az laf cok iş delikanlı ol küfür etme uzakdasın diye bu kadar rahat konusma kaşarlık yapma cinsiyetinin farkında ol yavşak gel vs at ama karı gibi dedikodu yapma orospuluk yapma sadece söversin ama icin icini yer sikilmekden bos charla full charını kestigim videoyu attıgımda aglıyordun hatırladın mı hatta nickim beşiktassikendi iyi hatırla kaldırdım sonra videoyu. gereksiz ve amaçsız insan

• uguR

uguR Yeni Oyuncu

suna cevap felan vermeyin mutlu oluyor aptal yırtık kondum mağduru

• ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Bunlara zevksiz gecenin mahsulü der konuyu takibi bırakırım :)

RahatOlsana bunu beğendi.
  • besiktaslove34

Uğur yalancının annesini sikeyim mi? Besiktassiken adlı charını kestiğim video da var bu forumda eskilere gidersen bulursun. Bu arada uzaktayım diye söylemiyorum bunları beykozda oturuyorum gelirsen görüşürüz biraz delikanlıysan. Sen beni full charınla bile kessen youtube, forum, dailymotion falan filan her yere atıp parti düzenlersin amk kolsuzu:D:D nasıl sikmişim sıfatını izle bak izledikçe kudur boş charla sikiyorum hala ağlayıp zırlıyorsun:D:D:D:D

• Bu Sayfayı Paylaş