Video OMC::D E L P I E R O TBL İFŞA

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda besiktaslove34 tarafından 18 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. besiktaslove34

besiktaslove34 Kral Oyuncu

2. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Çok eksiğin var başkan.

3. besiktaslove34

Evet mesela pedal gibi:rolleyes:

4. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Alakası yok burada sayarım da pedal ile alakası yok oyunu okuma konusunda sıkıntılar var çok kesen olur böyle

5. besiktaslove34

biliyorum eksiklerim var kusursuz bir asas olduğumu savunmuyorum en azından legalim üstteki yorumda ciddi değildim

6. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Eyvallah başkan

besiktaslove34 bunu beğendi.
  7. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

anasını siktiğimin çoçuğu eksiklerini saymakla bitmez
    1 beyin
    2 anan (hangi kerhanede bilinmiyor kaybolmuş)
    3 oyunculuk sıfır (birdaha asas oynama ananı karını sikerim orspu evladi)
    4 kol (kolsuz orospu çoçuğu skil atma özürlü piç)

oyuna gel çarına vs atalım ananı bi sikeyim ( sadece atar yapıp boş yorumlarınla kalıyorsun vs senin gibi bir ezik orospu çoçuğunu kesip video atsam kendimi rezil ederim )

8. besiktaslove34

DemochoDiamonD nickli charınla eline verdiğimden beri bana düşman kesildin tek olayın göt yalamak orospu çocuğunun tekisin kucağına oturmadığın kalmadı bi ara bana da yalamalık yapıyordun yüz vermeyince siktir olup gittin ezik şizofren orospu çocuğu hadi siktir git şimdi:D:D:D:D

9. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

DemochoDiamonD nickli charınla eline verdiğimden beri bana düşman kesildin tek olayın göt yalamak orospu çocuğunun tekisin kucağına oturmadığın kalmadı bi ara bana da yalamalık yapıyordun yüz vermeyince siktir olup gittin ezik şizofren orospu çocuğu hadi siktir git şimdi:D:D:D:D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    ne demochodiamondu lan anasını siktigimin oglu sen milleti kesip emiri kestim diye mi seviniyosun hayali bile zevk vericidir senin için videoalrımı izleyip skill barımı oynayış stilimi kopyalamaya calışmandan belli spike thurs price oynuyan bir velettin seni siktigimden beri yaptıklarımı yapmaya calısıyorsun ama hala yetersizsin 2 parça chtin cikartırım sana tek dagger keserim seni amına kodumun oglu sen kim beni kesmek kim geç arenaya hemen kardeş yapayım sana

• besiktaslove34

seni siklemediğim için ağla dur böyle forumda zavallı yatalak piç :D

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

şizofren orospu çocugu playerlıgı yok forumda sanki ws atıyomuş gibi konusuyor siktimin salağı olum hiç utanmıyonda demi sen bunları yazarken

• besiktaslove34

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

şizofren orospu çocugu playerlıgı yok forumda sanki ws atıyomuş gibi konusuyor siktimin salağı olum hiç utanmıyonda demi sen bunları yazarken
    Hepsini görmek için tıklayın...
    2. Yalama geldi ulan adam ifşanı paylaşıp allah kitap sövdü karakterini sattın gittin göt yaladın ne kadar sikip attığım varsa forumda ağlar oldu hadi siktirin gidin çöplüğünüze low orospu çocukları:D:D

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

:) senin gibi orospu çocukları herkezi kendi gibi sandıkları için böyle yanlışlara düşüyor low diyon ağlıyo diyonda forumdan başka biyerde konusamıyon icraat yok mesela bi karıya seni sikerim demen için önce bi elle tutulur bişeyinin olması lazım bırak adamlıgı erkekliğinden şüphe ediyorum

• Bu Sayfayı Paylaş