Resim OMC::: EFEO7__ TEKRARDAN ŞAMAR TÜM OMCLERİN SONU.)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda RoadWarior tarafından 3 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. RoadWarior

RoadWarior Kral Oyuncu

[​IMG] [​IMG]

BAN YEDIM DİYE ARENAYA RAHAT GİREBİLMİŞ :d SC SİZ DE KESERİM SENİ

2. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

sal bunları ya o yavşak hariç iyi birine benziyolar inv ögretiyoruz işte bilmemek ayıp degil ögrenmemek ayıp :)

RoadWarior bunu beğendi.
  3. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

herkesin ortak kuyruk acısı OMC :D sen madem bu kadar iyisin bir video çek izleyelim çilli kahpesi :D neden fake açtırıp kestin bunu açıklasana artık? ya da neden ban yediğini söyle ya da dur söyleme adminden öğrendim ''koxp'' :D :D hala yüzsüz gibi buralardasın ya sana ne desem boş kaale almaya bile değmezsin aslında ama neyse biz de çocuk eğlendirelim kolsuz bir gün yüreğin yeterse pmlerime cevap verirsin alt f4 çekmezsin

4. Gd12

Gd12 Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

herkesin ortak kuyruk acısı OMC :D sen madem bu kadar iyisin bir video çek izleyelim çilli kahpesi :D neden fake açtırıp kestin bunu açıklasana artık? ya da neden ban yediğini söyle ya da dur söyleme adminden öğrendim ''koxp'' :D :D hala yüzsüz gibi buralardasın ya sana ne desem boş kaale almaya bile değmezsin aslında ama neyse biz de çocuk eğlendirelim kolsuz bir gün yüreğin yeterse pmlerime cevap verirsin alt f4 çekmezsin
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Bence vs den kaçan sensin adam seni hep cagıriyo şen gitmiyon

• 9OBPM

9OBPM Oyuncu

Sen kimsin omclerin sonunu getirceksin omc siksin seni

• Bu Sayfayı Paylaş