Video OMC:: GOD IS A WOMAN Şovmen Forum delikanlısı /YOLUN SONU

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda 90BPM tarafından 29 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

fake nicklerle gelip kesip SS alıp burada paylaşıp aylardır prim kasıp şuan bile bu videoyu aldıgımdan bilgisi oldugu halde aldığı ws movie'i forumda tekrar öne çıkarması ikinci Forzascarrow vakası'dır her neyse gerek şahsıma gerek diğer arkadaşlara sallaman küfretmen ne kadar götlek olduğunu gösterdi aynı SS'leri forza gibi ısıtıp ısıtıp eklersin buralara devam et siklenmiyorsun şu dakikadan sonra daha önce'de defalarca açtığın konular altına arenadayım buyur gel dedim açtığım konulara salça olup bana laf atan sen buraya daha çok şey yazardım gerek yok ilk önce red pot'um bitsin geliyorum dedin Darksullimo ile seni arenada bekledik priestine pm attık bırakmıyorum dedi sana tekrar pm atıp vaktimiz olmadığını söyledik kıvırmaya başladın. aylardır arenadayım neden bir defa göremedim seni ? aylardır süren polemik çok şükür bitti konu kilit. dişli asasları herzaman pistlerde görmek isteriz.

Son düzenleme: 30 Mart 2019
    IErzurumTR bunu beğendi.
  2. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

hahaa aslan evladım benim. bu videoda bile kendi rezilliğini ortaya dökmüşsün :D postayı koymuşum alt f4 çektin gittin varsa iddianız geleyim diyorum çıt yok bu ikiz dingillerde. siz kudurmaya devam edeceksiniz ben zirvede keyfime bakıyorum bu serverda neden herkes benle vs atmak istiyor ama benim kimseyle vs atma gibi bir derdim yok düşündünüz mü acaba? peşimi bırak diyip köpek gibi peşimde dolaşıp vs diye ağlaman? :D :D :D video için çok teşekkür ederim bu video benim taşşağımı senin acizliğini ortaya koymuş:D

3. ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

ecnebi anana tecavüz ederim ülke benim idam ile yargılar her konuda adımı gecirme sikerim oturamaz raporu alırsın

4. ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

ayriyetten nickimi büyük yaz o klavyeyi dildo olarak kullanırım sana

5. Gd12

Gd12 Oyuncu

afsfsfsgdgd omc salagı bende ws gel diyince red pot diyodu bahaneye bak ban yiyince baskasını kesip seni kestim diye gösteriyo bu kadar eziginide görmedim __Omcnin babası ohhhcilli

6. Gd12

Gd12 Oyuncu

Ecnebiyle okadar bekledik seni arenada gelmedin ban yyince baskasını kesip beni kestigini idda ettin totos seni:DAnca burda yazarsın __Omcnin babası Ohhh cilli

7. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Ecnebiyle okadar bekledik seni arenada gelmedin ban yyince baskasını kesip beni kestigini idda ettin totos seni:DAnca burda yazarsın __Omcnin babası Ohhh cilli
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Tekrar güncelledim konuyu kurt kocayınca köpeğin maskarası olurmuş uğur olgun birey ol büyüklük sende kalsın ilgi gösterme artık

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

+++++bu videoyu izlemeyen kalmasın asdğgöaemğtrfhbnt:D:D:D:D:D

• mott

mott Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

hahaa aslan evladım benim. bu videoda bile kendi rezilliğini ortaya dökmüşsün :D postayı koymuşum alt f4 çektin gittin varsa iddianız geleyim diyorum çıt yok bu ikiz dingillerde. siz kudurmaya devam edeceksiniz ben zirvede keyfime bakıyorum bu serverda neden herkes benle vs atmak istiyor ama benim kimseyle vs atma gibi bir derdim yok düşündünüz mü acaba? peşimi bırak diyip köpek gibi peşimde dolaşıp vs diye ağlaman? :D :D :D video için çok teşekkür ederim bu video benim taşşağımı senin acizliğini ortaya koymuş:D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Iddanı belırle ne dersen o olsun oyunda bana gel bana pm at tamam mı Darksullimo_tM

• Bu Sayfayı Paylaş