dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
ANAN BACIN SİKİLİP KOXPA RAĞMEN KESİLDİĞİNE GÖRE ŞİMDİ YALLAH KÖYÜNE SEFİL OROSPU EVLADI SENİ :D KESTİĞİN 1 ELİN VİDEOSUNU EDİTSİZ BİR ŞEKİLDE ATARSAN OYUNU BIRAKACAĞIM HADİ GÖRELİM SİKİK ANNELİ :D :D :D

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
Adamlara hiç bir şey yazmıyorum kimseyi örgütlemiyorum ama herkes senin postlarının altına schizo senin ananı siker yazıyo nasıl olcak o iş :D bu lafların altında kalıp anneciğini pazarlayacağına arenaya gel de görelim erkekliğini.

Skieeq

Yeni Oyuncu
5 Nisan 2019
17
2
3
26
schizo arena gelmez bu ya çağırma :D oh chilliye falanda o kadar kinlenmiş ki atip tutuyor forumda hep yok şöyle yok böyle azıcık ağzında küfür eksilse adam yerine koyacamda eksilmiyorda

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
Adamlara hiç bir şey yazmıyorum kimseyi örgütlemiyorum ama herkes senin postlarının altına schizo senin ananı siker yazıyo nasıl olcak o iş :D bu lafların altında kalıp anneciğini pazarlayacağına arenaya gel de görelim erkekliğini.
onları yazanların da anasını siktiğim için mi acaba? :D

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
schizo arena gelmez bu ya çağırma :D oh chilliye falanda o kadar kinlenmiş ki atip tutuyor forumda hep yok şöyle yok böyle azıcık ağzında küfür eksilse adam yerine koyacamda eksilmiyorda
DQWPMAEWGĞBVÖAERĞPHBM ANASINI SİKTİĞİMİN KOLSUZU TBL KULLANMANA RAĞMEN VASIFSIZ ELEMANSIN. SENİ CİDDİYE ALIP CEVAP BİLE VERMEYECEĞİM CLAN DİLENDİĞİNİ UNUTMA SADECE :D :D :D

Skieeq

Yeni Oyuncu
5 Nisan 2019
17
2
3
26
seninle taşak geçtiğimi bile farkedemicek kadar aptalsin işte :D neyse zaten sen alışmışın sikilmeye arenada görürsem bide ben sikeyim sikile sikile bu hale gelir bi insan ama alışıksınız "anasını siktiğim kolsuz tblsi :D :D :D" gerçi pkda iyi sikmişimda yetmemiş ama sen orosbu kari gibi hep bişeyler yaziyorsun

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
seninle taşak geçtiğimi bile farkedemicek kadar aptalsin işte :D neyse zaten sen alışmışın sikilmeye arenada görürsem bide ben sikeyim sikile sikile bu hale gelir bi insan ama alışıksınız "anasını siktiğim kolsuz tblsi :D :D :D" gerçi pkda iyi sikmişimda yetmemiş ama sen orosbu kari gibi hep bişeyler yaziyorsun
ya hahah komik bir veletsin pkda her yerde kafanıza vura vura ananızı ağlatıyorum. şimdiye kadar senle ilgili hiçbir şey yazmamışım durup dururken tıpkı forumdaki diğer sözde delikanlılar gibi benim üzerimden prim derdindesin çünkü seni kimse tanımıyor sikik :D hiçbirinize prim yok zaten artık çok nadiren giriyorum oyuna ikincilik için kapışın aranızda koçlarım benim

Skieeq

Yeni Oyuncu
5 Nisan 2019
17
2
3
26
ya murat olsun atakan olsun schizo olsun bizim aramizda böyle bi yarış yok sik sok herşeye köpek gibi havlayan sen olduğun için rahatsız oldum amınakoyam şaşırıyorum patilerinle yazmaya üşenmiyor musun

• Like
Reactions: 90BPM

90BPM

Aktif Oyuncu
14 Temmuz 2018
183
42
28
23
ya murat olsun atakan olsun schizo olsun bizim aramizda böyle bi yarış yok sik sok herşeye köpek gibi havlayan sen olduğun için rahatsız oldum amınakoyam şaşırıyorum patilerinle yazmaya üşenmiyor musun
Patilerinle yazmaya üşenmiyormusun :D ulan güldürdün Allahta seni güldürsün :)

90BPM

Aktif Oyuncu
14 Temmuz 2018
183
42
28
23
Seni ciddiye almıyorum ilgi de göstermiyorum arkadaşın yazdığı cümleye güldüm sadece .

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
Aynen koçum benim beni hiçbiriniz ciddiye almıyorsunuz ama her konuma zıp zıp zıplıyorsunuz koduğumun primci vasıfsızları egomu tatmin ediyorsunuz böyle devam:D:D:D:D

Skieeq

Yeni Oyuncu
5 Nisan 2019
17
2
3
26
yok egonu tatmin etmeye calisiyorsun ya biz egonu tatmin ediyoruz sadece kudurturuyoruz

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
Hüüü kudurdum yok mu başka kudurtan? Gel clan dilen tekrar dlfmsğsedşfşddösğsöd:D:D:D:D:D

Son düzenleme: