Video OMC:: GOD IS A WOMAN VS ohh_cilli DAYAK İÇERİR(4 KERE BANLANAN K0XPERIN SONU)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda dayakxd tarafından 12 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

1. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

ANAN BACIN SİKİLİP KOXPA RAĞMEN KESİLDİĞİNE GÖRE ŞİMDİ YALLAH KÖYÜNE SEFİL OROSPU EVLADI SENİ :D KESTİĞİN 1 ELİN VİDEOSUNU EDİTSİZ BİR ŞEKİLDE ATARSAN OYUNU BIRAKACAĞIM HADİ GÖRELİM SİKİK ANNELİ :D :D :D

2. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

XD bunun aynısını bi de bana yapsana XD

3. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

XD bunun aynısını bi de bana yapsana XD
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Bu orospu evladı hala ağlıyor mu eline verdim yetmedi mi siktir git yüzsüz makrocu kolsuz velet SchizonicoMacro:D:D:D

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Adamlara hiç bir şey yazmıyorum kimseyi örgütlemiyorum ama herkes senin postlarının altına schizo senin ananı siker yazıyo nasıl olcak o iş :D bu lafların altında kalıp anneciğini pazarlayacağına arenaya gel de görelim erkekliğini.

• Skieeq

Skieeq Oyuncu

schizo arena gelmez bu ya çağırma :D oh chilliye falanda o kadar kinlenmiş ki atip tutuyor forumda hep yok şöyle yok böyle azıcık ağzında küfür eksilse adam yerine koyacamda eksilmiyorda

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Adamlara hiç bir şey yazmıyorum kimseyi örgütlemiyorum ama herkes senin postlarının altına schizo senin ananı siker yazıyo nasıl olcak o iş :D bu lafların altında kalıp anneciğini pazarlayacağına arenaya gel de görelim erkekliğini.
    onları yazanların da anasını siktiğim için mi acaba? :D

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

schizo arena gelmez bu ya çağırma :D oh chilliye falanda o kadar kinlenmiş ki atip tutuyor forumda hep yok şöyle yok böyle azıcık ağzında küfür eksilse adam yerine koyacamda eksilmiyorda
    DQWPMAEWGĞBVÖAERĞPHBM ANASINI SİKTİĞİMİN KOLSUZU TBL KULLANMANA RAĞMEN VASIFSIZ ELEMANSIN. SENİ CİDDİYE ALIP CEVAP BİLE VERMEYECEĞİM CLAN DİLENDİĞİNİ UNUTMA SADECE :D :D :D

• Skieeq

Skieeq Oyuncu

seninle taşak geçtiğimi bile farkedemicek kadar aptalsin işte :D neyse zaten sen alışmışın sikilmeye arenada görürsem bide ben sikeyim sikile sikile bu hale gelir bi insan ama alışıksınız "anasını siktiğim kolsuz tblsi :D :D :D" gerçi pkda iyi sikmişimda yetmemiş ama sen orosbu kari gibi hep bişeyler yaziyorsun

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

seninle taşak geçtiğimi bile farkedemicek kadar aptalsin işte :D neyse zaten sen alışmışın sikilmeye arenada görürsem bide ben sikeyim sikile sikile bu hale gelir bi insan ama alışıksınız "anasını siktiğim kolsuz tblsi :D :D :D" gerçi pkda iyi sikmişimda yetmemiş ama sen orosbu kari gibi hep bişeyler yaziyorsun
    ya hahah komik bir veletsin pkda her yerde kafanıza vura vura ananızı ağlatıyorum. şimdiye kadar senle ilgili hiçbir şey yazmamışım durup dururken tıpkı forumdaki diğer sözde delikanlılar gibi benim üzerimden prim derdindesin çünkü seni kimse tanımıyor sikik :D hiçbirinize prim yok zaten artık çok nadiren giriyorum oyuna ikincilik için kapışın aranızda koçlarım benim

• Skieeq

Skieeq Oyuncu

ya murat olsun atakan olsun schizo olsun bizim aramizda böyle bi yarış yok sik sok herşeye köpek gibi havlayan sen olduğun için rahatsız oldum amınakoyam şaşırıyorum patilerinle yazmaya üşenmiyor musun

90BPM bunu beğendi.
  • 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

ya murat olsun atakan olsun schizo olsun bizim aramizda böyle bi yarış yok sik sok herşeye köpek gibi havlayan sen olduğun için rahatsız oldum amınakoyam şaşırıyorum patilerinle yazmaya üşenmiyor musun
    Patilerinle yazmaya üşenmiyormusun :D ulan güldürdün Allahta seni güldürsün :)

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Ne kadar kol fukarası kuyruk acılı varsa toplandı yok mu arttıran:D:D:D:D:D

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Seni ciddiye almıyorum ilgi de göstermiyorum arkadaşın yazdığı cümleye güldüm sadece .

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Aynen koçum benim beni hiçbiriniz ciddiye almıyorsunuz ama her konuma zıp zıp zıplıyorsunuz koduğumun primci vasıfsızları egomu tatmin ediyorsunuz böyle devam:D:D:D:D

• Skieeq

Skieeq Oyuncu

yok egonu tatmin etmeye calisiyorsun ya biz egonu tatmin ediyoruz sadece kudurturuyoruz

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Hüüü kudurdum yok mu başka kudurtan? Gel clan dilen tekrar dlfmsğsedşfşddösğsöd:D:D:D:D:D

Son düzenleme: 15 Nisan 2019
  • Bu Sayfayı Paylaş