Resim OMC::GOD IS A WOMAN VS şizofren schizo :D

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda dayakxd tarafından 13 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

?

Evrenin gelmiş geçmiş en iyisi?

1. DELPIERO

1 oy
    100.0%
  2. TABİKİ DELPIERO

1 oy
    100.0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

evet sikizo el vermezsin göt verirsin aynı burda olduğu gibi :D

2. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Absolutvodka ile 20 vs attım 1 el aldı AMK :D nicklere sansür çekeceğine arena gel aslanım

3. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

yalan söylemelere doyamıyorsun şizom xddd her asas delpieronun gazabını tadacaktır... başkalarını kesip ben sanma harbi şizofrensin:D

4. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Şizo kayboldu serverı bıraktırdım:D:D:D:D:D

5. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

şu an sw deyim gelsene arena azıcık göt varsa :D

6. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Girdiğimde yazıcam sana ama inş ncs atmamışsındır şizom 2 gündür yokum 2 gündür tokat yemedin rahatsın tabi xddddddddd

7. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

ne zaman gircen amına kodumun eziği söyle de geleyim :D

8. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Kesildiğin birine ezik demek... Hmm çaresizliğin ta kendisi:D

9. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Konuyu değiştirme abisi hadi geliyosan gel

10. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Kesilen asas vsye doymaz mı diyoruz bu duruma:D tam olarak şunu yazarsan geleceğim; "benim içimden geçtin elime verdin, rövanş istiyorum". Bunu yaz atalım:D:D:D

11. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

ulan arenada orospu çocukları omc korkak omc diye clanlar kurup geziyorum siz omclerin hepsinde var bi orospu evlatlığı yakaladıım tüm omc'lere special yapcam sen karım olacağını bildiğin için arena gelmiyosun. geliyosundur da fake nicklerle ağzına alıp alıp gidiyorsundur :D

12. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Hahaha ne kadar zoruna gittiği şimdi belli oldu demek clan kurdun he:D:D bak lyra da senin gibi clanlar kuruyordu siktim öldü ağzını açamıyor:Dhayatında pk atmamış adam bile omc düşmanı oluyor bu da bizim ana sikici olduğumuzun göstergesidir:Dnasıl soktuysam paranoyak olmuşsun herkesi delpiero sanmaya devam koçum :D:D:D:D

13. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

olm aranızdaki polemikleri görüyodum görmeye de ne kadar kaypak orospu evladı olduğunuzu şimdi gördüm demekki tüm clanlar içinizden geçmiş hala fakir edebiyatı yapıyorsunuz burda aq ezikleri :D 1 haftadır arenadayım ananı sikmeyi bekliyom gelemedin hala clan arkadaşlarına yazıyom ben karışmam ona diyorlar :D aq ezikleri ya

14. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

2 yıldır bu serverdayız daha 1 tane kesen clan çıkmadı neyin içinden geçmesi amına koyduğumun evladı hem magede hem melede en iyisi biziz psikolojini bozdum senin herhalde asdfgbsdfhfbqd:D:D 1 hafta değil 1 yıl da arenada olsan senin ananı siktiğim gerçeği hiçbir zaman değişmeyecek kuyruk acınla kudurup duracaksın :D altımda can çekişmeye mahkumsun şizofren şizo<3:D:D:D:D:D:D

15. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

tekrar vs istiyorsan ben sana şartımı sundum. "benim içimden geçtin elime verdin, rövanş istiyorum" şunu yazdığın an arenadayım beybi:D:D:D

16. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Pff bana yazdigin gibi clanin da sen de sadece bos muhabbette varsiniz hepiniz kuru kalabaliksiniz. Sana burdan diyom ki sana 4 avans 5te biter 1 el alirsan bak bu oyundaki herkes sahit hesabina 1000 tl aticam ama eğer ben 5 4 kesersem babamsin diceksin amina kodumun fake ezigi forzascarrow2 aq

90BPM bunu beğendi.
  17. 90BPM

90BPM Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Pff bana yazdigin gibi clanin da sen de sadece bos muhabbette varsiniz hepiniz kuru kalabaliksiniz. Sana burdan diyom ki sana 4 avans 5te biter 1 el alirsan bak bu oyundaki herkes sahit hesabina 1000 tl aticam ama eğer ben 5 4 kesersem babamsin diceksin amina kodumun fake ezigi forzascarrow2 aq
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Forzascarrow2 aq ahdhhahahjdşdıswşsn :D

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Aaa kız kardeşler buluşmuş kayıptınız evlatlar:Dşartımı söyledim şizo götün yemiyor vs atmaya o yüzden söylemiyorsun sen var ya sen ne ezik bi orospu evladısın vs atmamak için 40 takla attın:Dgit arenaya milleti kesip beni kestiğini zannetmeye devam et bebe:D:D:D

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

up up uppppp korkak götveren şizonun dramı:D:D

• Semo14341

Semo14341 Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

yalan söylemelere doyamıyorsun şizom xddd her asas delpieronun gazabını tadacaktır... başkalarını kesip ben sanma harbi şizofrensin:D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Senin nick ne asıl seni tanımak isterim yiğidim

• Bu Sayfayı Paylaş