besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
21
OMC ÜZERİNDEN PRİM YAPAN GAVATLARA GEREKLİ DERS VERİLMİŞTİR... KOLSUZ KAHPELER 3-4 KİŞİ DÜŞÜRÜP MOVİE ÇEKMEYE BENZEMEZ YİNE SERVERI BIRAKTIRACAĞIZ SİZE :D :D :D

BU SERVERIN AĞASI DA PAŞASI DA BİZİZ, İYİ SEYİRLER;)

• Like
Reactions: 1sm3t4

strongali

Oyuncu
9 Nisan 2018
54
0
6
24
dsausajkddhasjadkas rezillik aq :DDSADSA bizim kaldırdığımız gibi yok lan tüü rezil adam seni ya bi siktir git götümle gülerim ben 1 haftada 3 movie attım hay senin beynini sikeyim aqmun şamar oğlanı tüü aqmun puştu rezil herif bu mu lan kaldırmak siktiğimin salağı 2 pt mage 2 party melee ile bunumu yapabiliyon ya olum siktirin gidin aq

strongali

Oyuncu
9 Nisan 2018
54
0
6
24

Evet arkadaşlar 3-4 kişi anlatmaya gerek yok görüyorsunuz kolsuz şamar oğlanları :D 1 HAFTADA 3 MOVİE GÖRÜYORSUNUZ :D

besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
21
Bu movieden sonra hala konuşuyor kolsuz zavallıya bak biraz yüzün varsa kaybol git oyunu bırak 3 tane omc kesip video çekiyorsun bak sizi nasıl dümdüz etmişiz dümdüzzz içinizden geçmişiz kudurun amk ahahahahha attığın videolarda sadece meleyi kesmişsin tam aptal bu:D:D:D:D

besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
21
Movie ne kadar acıttıysa sövmeye başlamış yat yere aciz köpek yattt kırbacımızın tadına daha çok bakacaksınız:D:D:D:D:D:D

heroes

Yeni Oyuncu
28 Ocak 2017
13
2
3
28
Ya kardeş benim anlamadıgım bak strong yaptıgı hata sizde yapıorsunuz Kesildiğiniz yerleri koyun orda cha lar kac defa vurdu sizi siz chaları strong cha yı yani az kesildiğiniz yerleri koyun bizde o cswde gördük sizde kac defa paket oldunuz şimdi gelip bana kesebilen varsa gelsin deme düzgünce fikrimi söyledim iyi movie elinize saglık...

besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
21
Ya kardeş benim anlamadıgım bak strong yaptıgı hata sizde yapıorsunuz Kesildiğiniz yerleri koyun orda cha lar kac defa vurdu sizi siz chaları strong cha yı yani az kesildiğiniz yerleri koyun bizde o cswde gördük sizde kac defa paket oldunuz şimdi gelip bana kesebilen varsa gelsin deme düzgünce fikrimi söyledim iyi movie elinize saglık...
Ya kimse kesilmez değildir her team birbirini vurur ama bu teamların arasında en iyi olanı vardır o da biziz bunu tüm server bilir kimse kesildiği yeri kendi videosuna koymaz herkes haddini bilse ben movie çekmem bazı arkadaşlarda laf var icraat yok oyun bilmezler bizden iyi olduklarını iddia ederler

Mahops

Yeni Oyuncu
16 Nisan 2018
8
0
1
121
Arkadaslar siz neden birbirinizle dalasiyorsunuz herkez kimin iyi kimin koyu oldugunu biliyor

Mahops

Yeni Oyuncu
16 Nisan 2018
8
0
1
121
Tamm kardesim bi oyun icin bir birinizi neden uzuyorsunuz ananizdan bacinizdan onemli deil

besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
21
PARTY VS YE GELMEDİ :D ya varya ne yavşak adamlarsınız :D Ws ye çağırıyorum party vs ye halen boş boş tantana yapıyorsun
Birader seni siklemiyorum hala yorum yapıyorsun strongun gurur duyması gerek bir omc ile muhattap olabildiği için ama bu sana son mesajım party vs zamanında köprüde attık elinize verdik içinizde gezdirdik town çektiniz hem de okçu desteğiniz vardı. 2 haftadır sana diyorum ki clanında beni kesecek varsa pm atsın hadi şimdi yaylan istediğin kadar ağlayıp zırlamaya devam edebilirsin:D:D:D