DOOOOOZEEEEER

Oyuncu
5 Eylül 2019
70
36
18
32
YARIN AKSAM VIDEONU BEKLIYORUM EĞER SEN BENI SC SIZ 5 - 0 KESTIYSEN ESSEK GIBI ANIRCAM AMA SEN BENI FLL SC LI KESTIGIN HALDE SEVINIYOSAN SENIN ANANI AVRADINI NASIL SIKIYORUM SEN O ZAMAN GÖR YARIN AKSAM BEKLIYORUM ...

Herkeze merhabalar

Yeni Oyuncu
11 Ekim 2019
3
0
1
27
Adam zaten tbl bot adam ws atarken yazı yaziyo ustune gogusluk donluk cıkartıyo bir insanın bunu yapması zaten imkansız birde komik olan durum clanındaki 3 5 kişi bu adamın elle oynadıgnı savunuyor ben kendisinden defalarca sıkayetci oldum banladılar saniyesinde banını geri actılar o yuzden bıraktım sw yi adam resmen tbl ile sw de ne User ne huzur bıraktı videolar atılıyor konular acılıyo ama nafile bu arada gecende paroıt die bir carla ust uste 4 kere spıke vurdu bununda altını cizerim

Son düzenleme:

DOOOOOZEEEEER

Oyuncu
5 Eylül 2019
70
36
18
32
Adam zaten tbl bot adam ws atarken yazı yaziyo ustune gogusluk donluk cıkartıyo bir insanın bunu yapması zaten imkansız birde komik olan durum clanındaki 3 5 kişi bu adamın elle oynadıgnı savunuyor ben kendisinden defalarca sıkayetci oldum banladılar saniyesinde banını geri actılar o yuzden bıraktım sw yi adam resmen tbl ile sw de ne User ne huzur bıraktı videolar atılıyor konular acılıyo ama nafile bu arada gecende paroıt die bir carla ust uste 4 kere spıke vurdu bununda altını cizerim
Olsun ben genede bekliyorum videosunu atmiyanin anasini sikiyim dedi gorucez

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
La ben onun amina koydum vs de seri skill ile yattı aşşagi tam bir serefsizdir onurakyol