Resim ONUR AKYOL 5-0 SC SIZ KESTIGINI IDDAA EDIYO ....

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda DOOOOOZEEEEER tarafından 12 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

1. DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

YARIN AKSAM VIDEONU BEKLIYORUM EĞER SEN BENI SC SIZ 5 - 0 KESTIYSEN ESSEK GIBI ANIRCAM AMA SEN BENI FLL SC LI KESTIGIN HALDE SEVINIYOSAN SENIN ANANI AVRADINI NASIL SIKIYORUM SEN O ZAMAN GÖR YARIN AKSAM BEKLIYORUM ...

2. DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ONUR AKYOL OYNAMISTIR BEKLIYORUM BAKIYIM NE KADAR DELIKANLISIN SEN BİDE BURDA GÖRELİM ...

3. DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

DA vslerı ızlemıs alttan tebrıkler dıe yorumda atmıstır YARIN AKSAM BEKLIYORUM ...

4. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Eleman hile dikkate alma.

5. DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

10 SN de asas warıoru nasıl kesıyo anlıcaz yarın aksam vıdeo atıcakmıs kardo beklıyorum

6. Herkeze merhabalar

Herkeze merhabalar Yeni Oyuncu

Adam zaten tbl bot adam ws atarken yazı yaziyo ustune gogusluk donluk cıkartıyo bir insanın bunu yapması zaten imkansız birde komik olan durum clanındaki 3 5 kişi bu adamın elle oynadıgnı savunuyor ben kendisinden defalarca sıkayetci oldum banladılar saniyesinde banını geri actılar o yuzden bıraktım sw yi adam resmen tbl ile sw de ne User ne huzur bıraktı videolar atılıyor konular acılıyo ama nafile bu arada gecende paroıt die bir carla ust uste 4 kere spıke vurdu bununda altını cizerim

Son düzenleme: 13 Kasım 2019
  7. DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

Adam zaten tbl bot adam ws atarken yazı yaziyo ustune gogusluk donluk cıkartıyo bir insanın bunu yapması zaten imkansız birde komik olan durum clanındaki 3 5 kişi bu adamın elle oynadıgnı savunuyor ben kendisinden defalarca sıkayetci oldum banladılar saniyesinde banını geri actılar o yuzden bıraktım sw yi adam resmen tbl ile sw de ne User ne huzur bıraktı videolar atılıyor konular acılıyo ama nafile bu arada gecende paroıt die bir carla ust uste 4 kere spıke vurdu bununda altını cizerim
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Olsun ben genede bekliyorum videosunu atmiyanin anasini sikiyim dedi gorucez

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

La ben onun amina koydum vs de seri skill ile yattı aşşagi tam bir serefsizdir onurakyol

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Salih dikkate aldığın kişi TBL kralı memoyla ona haddini bildirmiştir

• DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

La ben onun amina koydum vs de seri skill ile yattı aşşagi tam bir serefsizdir onurakyol
    Aticam dedi kardo bekliyoruz

• DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

Salih dikkate aldığın kişi TBL kralı memoyla ona haddini bildirmiştir
    Bakicaz kanka beklemedeyim

• DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

VIDEONU ATMIYANIN ANASINI SIKIYIM DIYE PM ATTI ATMASSAN BEN SENIN ANANI SIKICEM ...

• Bu Sayfayı Paylaş