Oyun Değişikliği ANKET

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda MuratALVER tarafından 1 Ekim 2020 tarihinde açılan konu

?

Katılım Sağlayın

Bu anket 11 Ekim 2020 tarihinde kapatılmış.
  1. 62/1 Gelsin Oynarım

0 oy
    0.0%
  2. 59/1 Gelsin Oynarım

66.7%
  3. Her iki Server Gelsin Oynarım

33.3%
  1. MuratALVER

MuratALVER Administrator Site Yetkilisi

Merhabalar, sizlere yıllardır hizmet veren bir server olarak firma değişikliği yapmış bulunduk ve 24xx 62/1 Farm olarak hizmet verdik ancak gerekli server yoğunluğunu yaşayamadık (tabii tarafımca çift server yapmak vardı anca firma tek server istedi ve o yüzden öyle yaptık. Şimdi Firmayla yaptığımız anlaşma sona erdi ve Yapımcı olarak Murat(YONETIM) tekrardan serverı ele almış bulunuyorum... 2017 Yılından beri sizlerleyim.
    Yapacağım çalışma doğrultusunda İki farklı server olacaktır. Bu server biri 59/1 Olacaktır Diğeri 62/1 Pk Farm Olacaktır +8 +0 Takı.
    Şimdilik bu kadar tüm eski yeni oyuncularımızı bekliyoruz ben görevimin başındayım sizler?

2. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Ben değilim.

Son düzenleme: 3 Ekim 2020
  3. 4MIRZAAAAA

4MIRZAAAAA Yeni Oyuncu

Andream.TR Tekrar 1299 Vers. dönmediği Sürece Eski User Gibi Büyük Bi Kitle Bir daha Asla Bir Araya Toplanmaz Bu Server'in Tek ve Yeğâne Özelliği 1299 Olmasıydı , Piyasada 24xx 62/1 Tarzı Serverler Zaten Var Aynı DB'yi Tekrar Açmanın Zarardan Başka Bi Geri Getirisi Olaçağını Düşünmeyenlerdenim ...

Y_I_R_T_I_K bunu beğendi.
  4. MuratALVER

MuratALVER Administrator Site Yetkilisi

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Andream.TR Tekrar 1299 Vers. dönmediği Sürece Eski User Gibi Büyük Bi Kitle Bir daha Asla Bir Araya Toplanmaz Bu Server'in Tek ve Yeğâne Özelliği 1299 Olmasıydı , Piyasada 24xx 62/1 Tarzı Serverler Zaten Var Aynı DB'yi Tekrar Açmanın Zarardan Başka Bi Geri Getirisi Olaçağını Düşünmeyenlerdenim ...
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Eğer anlaşamazsak 1299 başka bir serüven olabilir.

4MIRZAAAAA bunu beğendi.
  • ismailsimsek

ismailsimsek Yeni Oyuncu

1299 gelmediği sürece kimse gelmez o kadar item TL hepsi gitti bu saatten sonra açsan me açmasan ne

Y_I_R_T_I_K bunu beğendi.
  • Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu

24xx 62/1 getirirken tutmayacağı belli olduğu halde getirdiniz, vizyon sahibi olduğunuzu düşünüp serverı yeni databaseye taşıdınız ama asıl vizyonsuzluk durumun böyle olacağını userlar bile görürken oyunu yöneten adamın görememesi, elindekileri userları da ko59 a kaptırdın, hala hem 62 hem 59 olacak diyecek kadar da işi bilmiyorsun tek servera user gelmezken 2 servera da geleceğini düşündüren nedir kardeşim sana, mantıklı açıklaman nedir ? sadece 1299 açsan yine geçmişin hatrına karakter fuller oynarım orası ayrı ama sen verdiğin kararlarla sv yi bitirdin.

DOLCEVITA bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş