Video Özledim valla polemik değildir

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda irfan12 tarafından 23 Mayıs 2020 tarihinde açılan konu

1. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Benim zamanimda sayılı oyuncu vardı
    Bizim klan parti olarak en iyisiydi aksini kimse inkar edemez
    En iyi tekleme partisi Mustafa kardeşim ve Ahmet kardeşimin kurduğu partilerdi
    En örnek tekleme asaslar uğur, ufuk ve barış ,Aykut kardesimdi şimdi bakıyorum oyun öğret diyenler forumda abilenmis şaşırıyorum sadece oyunda 2 macro ayarı alan Jerry pedal alan iyi oyuncuyum diyip forumda gündem yapıyor buna çok şaşırıyorum beni bilen herkes nasıl oynadığımı bilir 1 2 söz kulağıma geldi güldüm ilk önce ve onlar geçmişini unutmasın yakın zamanda görüşmek üzere ANDREAMTR :)))

2. SametBabaa

SametBabaa Aktif Oyuncu

en iyi derken biraz iddialı olmuş kardeşim bu kadar iddialı olmayın

irfan12 bunu beğendi.
  3. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

en iyi derken biraz iddialı olmuş kardeşim bu kadar iddialı olmayın
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Samet kardeşim eskilerden sorabilirsin defalarca kanıtlanmış bu seni de severim senle çok güzel bı muhabbetimiz olmuştu hatirlarsan. 8ws8 lerin hepsini kazanmisizdir buna herkes şahittir melee olarak tabi

SametBabaa bunu beğendi.
  • SametBabaa

SametBabaa Aktif Oyuncu

Samet kardeşim eskilerden sorabilirsin defalarca kanıtlanmış bu seni de severim senle çok güzel bı muhabbetimiz olmuştu hatirlarsan. 8ws8 lerin hepsini kazanmisizdir buna herkes şahittir melee olarak tabi
    yoo hatırlıyorum hoş muhabbetlerimiz var doğru ama çok iddialı olmaya gerek yok dediğim şu polemik için yazmıyorum yazmışsın ama en iyi teklemede yazmışsın bu oyunun amacı zaten oyunda en iyisi olmak aynı klandaki insanlar bile bazen kendi kendilerine iddialara girip vs atar ki sizin başınızada gelmiştir zevkine adı altında kim daha iyi onu görmek için ya da taşşak geçmek için arkadaşıyla bu oyun aynı teamdeki insanlara bunu yaptırıyor farklı teamlerdeki insanlar neler yapar en iyisi olmak için hayatını ortaya koyacak binlerce kişi girdi çıktı oyuna belki sizin karşınıza çıkan hepsini kesmişsinizdir ama bu demek değildir ki yeni insanlar karşınıza çıkmayacak yanlış anlama genel olarak konuşuyorum yani dediğim şu polemik için yazmıyorsan en iyi tanımlarından uzak dur çünkü bu polemik yaratmak isteyen insanlar için kesinlikle bir sebep

irfan12 bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

yoo hatırlıyorum hoş muhabbetlerimiz var doğru ama çok iddialı olmaya gerek yok dediğim şu polemik için yazmıyorum yazmışsın ama en iyi teklemede yazmışsın bu oyunun amacı zaten oyunda en iyisi olmak aynı klandaki insanlar bile bazen kendi kendilerine iddialara girip vs atar ki sizin başınızada gelmiştir zevkine adı altında kim daha iyi onu görmek için ya da taşşak geçmek için arkadaşıyla bu oyun aynı teamdeki insanlara bunu yaptırıyor farklı teamlerdeki insanlar neler yapar en iyisi olmak için hayatını ortaya koyacak binlerce kişi girdi çıktı oyuna belki sizin karşınıza çıkan hepsini kesmişsinizdir ama bu demek değildir ki yeni insanlar karşınıza çıkmayacak yanlış anlama genel olarak konuşuyorum yani dediğim şu polemik için yazmıyorsan en iyi tanımlarından uzak dur çünkü bu polemik yaratmak isteyen insanlar için kesinlikle bir sebep
    Evet çok haklısın o konuda benim fikri düşüncem diyelim herkese göre değişir çünkü fikir ayrılıkları olmazsa dünyada herşey günlük gülistanlık geçerdi zaten buda benim fikrim olarak söylenmiş bişey olsun herkesin fikirlerine saygı duymalıyız sende dediklerinde çok haklısın kardeşim benim

• Bu Sayfayı Paylaş