Video P İ R A Y E CLANINDAN EN İYİSİ OLDUGUNU İDDA EDENE DAYAK MOVİE

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda K-E-R-E-M-B--E--Y tarafından 10 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. TOPLAMDA 4 WS ATILMIŞTIR SONUC 3-1 BİTMİŞTİR.

VİDİO HIZLANDIRIYORSUN TBL OLDUGUNUZ BELLİ OLMASIN DİYENLER İCİN ÖZELDİR....

Son düzenleme: 10 Ekim 2019
  2. Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Usta Oyuncu

ikinci vs rekor sürede bitmiş

K-E-R-E-M-B--E--Y ve FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  3. ISquRaLI

ISquRaLI Oyuncu

Ohhh Yeah :cool:

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  4. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

olum ne yapmıssınız lan emir bile adam kesmıs aq HARDCORE xD Elinize saglık canlarım güzel movie olmus :)

K-E-R-E-M-B--E--Y ve FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  5. Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

olum ne yapmıssınız lan emir bile adam kesmıs aq HARDCORE xD Elinize saglık canlarım güzel movie olmus :)
    Hepsini görmek için tıklayın...
    sw nin en sağlam clanıymış knk ondan kinlendik :D

ILisaCastro_ bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

dayak falan ne ayaksınız siz : d

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

dayak falan ne ayaksınız siz : d
    Begenmedinmi la :D

• testament23

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Begenmedinmi la :D
    begenmeyenin amk :)

yukat11 bunu beğendi.
  • Kahrolsun616

Kahrolsun616 Bizim Oyuncumuz

mk tblden ban yemis kerem zevk alsa nolr kolu yok :))) biz iyi sikmisiz bu clani demekki guzl

ILisaCastro_ bunu beğendi.
  • Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

mk tblden ban yemis kerem zevk alsa nolr kolu yok :))) biz iyi sikmisiz bu clani demekki guzl
    oguz burası ağlama yeri deil sonra ağlıyorsun bana magemi niye banlattın diye :D

yukat11 ve ILisaCastro_ bunu beğendi.
  • Kahrolsun616

oguz burası ağlama yeri deil sonra ağlıyorsun bana magemi niye banlattın diye :D
    mk server bilio elle oynamadiginizi ama buna sevinerek kendini avutuonya kendini kandiriosn bos bi insansn bnm icin istdgn kdr video atsn nolr :) bn sni kestigim video atmam bile cnku mageye kadar tbl ile oynuyan kolsuzsunz yazi yzk

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Usta Oyuncu

ulan oğuz sen varya adam olmazsın, tbl kullanan sensin o halde bile kesemeyince legal oynayan adamlara tbl dersin, vs atarsın vs yi kaybedersin burada gelip vs yi biz kazandık yazarsın, çamur at izi kalsın, artık nasıl bir hastalığın var bilmiyorum da herkes senin hiç bir bok olmadığını biliyor.

FxxxxxxxxxxK ve yukat11 bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Benim elle warior oynasima TBL diyecek kadar düşen bir klansiniz oğuz gidin kendini evinizin balkonundan atın tsden gotunu yirtiyodun ölüm herkesde ne varsa acsin diye :) senin zoruna giden olay kendi klanin ful TBL seni kestikya bizde TBL var nasıl kestiniz demekki sizde tblsiniz dusuncesindesin ama ama bizde herşey legal he TBL olmamizda çok israrciysan oyuna gir yönetime PM at gelsin kontrol etsin herşeyi hergun 1 hk tagli adamcik banlanir biz artık bugün hklardan kim banlanacak diye merak ediyoz ve sana son kelime oğuz ne yaparsan yap Piraye klanina diklenme sonra sana agliyon diye selpak yetistiremiyoz :)

• Kahrolsun616

ulan oğuz sen varya adam olmazsın, tbl kullanan sensin o halde bile kesemeyince legal oynayan adamlara tbl dersin, vs atarsın vs yi kaybedersin burada gelip vs yi biz kazandık yazarsın, çamur at izi kalsın, artık nasıl bir hastalığın var bilmiyorum da herkes senin hiç bir bok olmadığını biliyor.
    bnde tbl yoksa dunya anani siksin senin okey :)

• Kahrolsun616

Benim elle warior oynasima TBL diyecek kadar düşen bir klansiniz oğuz gidin kendini evinizin balkonundan atın tsden gotunu yirtiyodun ölüm herkesde ne varsa acsin diye :) senin zoruna giden olay kendi klanin ful TBL seni kestikya bizde TBL var nasıl kestiniz demekki sizde tblsiniz dusuncesindesin ama ama bizde herşey legal he TBL olmamizda çok israrciysan oyuna gir yönetime PM at gelsin kontrol etsin herşeyi hergun 1 hk tagli adamcik banlanir biz artık bugün hklardan kim banlanacak diye merak ediyoz ve sana son kelime oğuz ne yaparsan yap Piraye klanina diklenme sonra sana agliyon diye selpak yetistiremiyoz :)
    piraye clani bn istdgm dakka siktim ztn yediremednz mk hersyi acip gldnz bukdr acizsinz :)

• oguz1453

oguz1453 Bizim Oyuncumuz

piraye clani bn istdgm dakka siktim ztn yediremednz mk hersyi acip gldnz bukdr acizsinz :)
    O clanda herkes tw verir basta ben olmak uzere pc nin her yerine girip baglanabilirsiniz kuru kuru iftira atma oguz macro ile oynuyoruz dogru ama oyle prof bi macro degil caplock googleden indirebilirsiniz warior ayarini youtubeden de bakabilirsiniz bana da tbl diyecek adami lafim.meclisten disari o adamin amini irzini sikerim her turlu kanitlarim tbl vb seyler olmadigini suan clandan da herkes kanitlar oguz kesilince tbl muhabbeti yapma

• testament23

Olm boş polemik yapmayın 8vs8 veya 1vs1 de bu clanı götünüzü de siktirseniz kesemezsiniz bi bildigim var diye diyom bunu

yukat11 bunu beğendi.
  • yukat11

yukat11 Aktif Oyuncu

O clanda herkes tw verir basta ben olmak uzere pc nin her yerine girip baglanabilirsiniz kuru kuru iftira atma oguz macro ile oynuyoruz dogru ama oyle prof bi macro degil caplock googleden indirebilirsiniz warior ayarini youtubeden de bakabilirsiniz bana da tbl diyecek adami lafim.meclisten disari o adamin amini irzini sikerim her turlu kanitlarim tbl vb seyler olmadigini suan clandan da herkes kanitlar oguz kesilince tbl muhabbeti yapma
    Ne kesilmesi la tecavüze uğraşmış karı gibi bağırıyor.

• Kahrolsun616

la olm bi siktirin gidin clana aldgnz her adam tbl bi kisi yk bunu butn server dio neyi bos yapion ogz

• Kahrolsun616

Ne kesilmesi la tecavüze uğraşmış karı gibi bağırıyor.
    bende anneni bagirtiom biliosn dmi :) sn oyundan zevk alsn nolr

• Bu Sayfayı Paylaş