Video Piraye Ws Hk

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda FxxxxxxxxxxK tarafından 29 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

2. DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

NİCE ELİNE SAĞLIK KARDESIM HERKEZİN ELİNE KOLUNA SAĞLIK GUZEL VS Dİ ...

FxxxxxxxxxxK ve yukat11 bunu beğendi.
  3. oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Harika olmus

4. Ruiss

Ruiss Oyuncu

Aga 2 taraf içinde söylüyorum her vsyi başka taraf kazanıyor hanginiz daha iyi nasıl belirlenecek

5. ferhat54reyiz

ferhat54reyiz Aktif Oyuncu

Oww yeahh :cool: Elinize sağlık beyler güzel vs olmuş . H_U_R_D_A_C_I_

6. ferhat54reyiz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Aga 2 taraf içinde söylüyorum her vsyi başka taraf kazanıyor hanginiz daha iyi nasıl belirlenecek
    Hepsini görmek için tıklayın...
    10 vs nin 8 ini biz alıyoruz hepsini atmıyoruz oğuzlar 2 tanesi alıyo gelip gidip onu dillendiriyolar olay bundan ibaret bro :)

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

hklar bizimle ilgili şimdiye kadar 1 video atabildi oda ilk 5 dakikalık skor üstünlüğü diğerleri hep bizim tarafımızdan kesmiş olduğumuz videolardı nasıl böyle bi kanıya varabildin anlamış değilim

elektra34 bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Usta Oyuncu

Öncelikle elinize sağlık
    Bu server'da vslerin kaderini skil sekmeleri ve şans eseri yerinde atılan tor'lar belirler iki tarafta galip değil benim gözümde. eğer konu oyunculuğa gelecekse piraye HK'ları ikiye katlar.

irfan12, yukat11 ve FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  • Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

ancak toplama pt we helal olsn bizimkilere :) eski wsleri at sen furkan kardesim admin onunda biz siktik ona bak esit okey bnm adamlarmla bni kesmen onmli benm icin hdi iyi pklar

• yukat11

yukat11 Oyuncu

ancak toplama pt we helal olsn bizimkilere :) eski wsleri at sen furkan kardesim admin onunda biz siktik ona bak esit okey bnm adamlarmla bni kesmen onmli benm icin hdi iyi pklar
    Kimse sana küfretmedi küfretmenin alemi yok eğer bi kere kestim bi Daha keserim dersen 8 w 8 her karakter başina 50 kc sine ws atarız kcler yönetimden alınacak ?

K_E_R_E_M_B_E_Y

Son düzenleme: 29 Ekim 2019
  • FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Oğuz öncelikle açıklama yapmadan önce tebrik edebilirsin senin attığın videoda bizler bi açıklama yapmadan önce sizleri tebrik ettik oyunculuğumuzu örnek olabilecek yeteneklere sahip değilsiniz biliyorum fakat kişiliğimizi örnek alabilirsin çok zor değil biraz saygılı olacaksın admin karşısında attığınız wsde ben yoktum ve benim olmadığım bi wsye tam kadro diyemezsin yinede bizler kalkıp küfür etmedik ve bizim çocuklar 160-152 kestikleri halde ilk 100 siz olduğunuz için tebrik etti senin tam kadronla ben 10larca kez ws atıp kestiğimi bilirim ki bu wsde zaten en çok güvendiğin oyuncuların yanında fırat olsun Karayel olsun lütfen kendini daha fazla düşürme oyununu bak.

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Bu attığımız wsde birgün öncesinden anlaşılmış 24 saat boyunca hazırlık yapılabilecek bir ws, öyle aniden gelişen yada pk esanasında karşılaşılmış bir ws değil burada toplama pt diye de asparagas söylemlerde bulunma dürüst ol ki saygı göresin.

TheGeneral bunu beğendi.
  • Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

Bu attığımız wsde birgün öncesinden anlaşılmış 24 saat boyunca hazırlık yapılabilecek bir ws, öyle aniden gelişen yada pk esanasında karşılaşılmış bir ws değil burada toplama pt diye de asparagas söylemlerde bulunma dürüst ol ki saygı göresin.
    kardrsim dusen sizsiniz biz attik wsmizi farkindysn sonuc ortada gotunu guvenen bekleriz gene beni esit kes tbrkte ederz rht ol ama kudurmusnzki eskileri paylasion :))

• yukat11

yukat11 Oyuncu

kardrsim dusen sizsiniz biz attik wsmizi farkindysn sonuc ortada gotunu guvenen bekleriz gene beni esit kes tbrkte ederz rht ol ama kudurmusnzki eskileri paylasion :))
    Kudurmalık bi olay yok biz sizin kestiğiniz videoda kudursak küfür ederdik fakat geldik elinize sağlık tebrik ettik sen şimdi sağa sola saldırıyorsun ha ws işine gelirsek Cuma akşamı akşam 9 gel ama yönetimle olan ws deki gibi adamların TBL den ban yemesin

• 4maticerol

4maticerol Oyuncu

adamlar adminin onunde ananızı sıktı hazımsız orospu dollerı :) paylastıkları vıdeoya bak :)))

• yukat11

yukat11 Oyuncu

adamlar adminin onunde ananızı sıktı hazımsız orospu dollerı :) paylastıkları vıdeoya bak :)))
    Hangi orospunun çocuğusun yaz nicikinide bilelim

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Oğuz eski video diyorsun partye bak benim nick 18x var 2 hafta oldu eski nickimi alalı, senin söylediğin yalanlar yatsıya kadar bile sürmüyor yemin ederim senin yerine ben utanıyorum yazık.

Son düzenleme: 29 Ekim 2019
    elektra34 bunu beğendi.
  • ferhat54reyiz

Sen sus la yatalak orospu evlâdı

• H_U_R_D_A_C_I_

H_U_R_D_A_C_I_ Aktif Oyuncu

Sen önce kim olduğunu söyle orospu evlâdı

• yukat11

yukat11 Oyuncu

+

• Bu Sayfayı Paylaş