Resim PİRAYEDEN BİR BAN (küfürsüz içerik pls)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Grimmjow tarafından 16 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

ey gidi günler neydiniz ne oldunuz :D olm sen bırak oyunu falanda git hurda topla :D:D:D (asagıladıgımdan demıyorum o insanları rabbim onlara yardım etsin, ekmek parası kazanmak zordur ) daha kimleri banlatsam acabaaaaaaaa :D bide utanmadan milletle vs istiyorsunuz ruhsuzsunuz ya ...lafa bak bana playerlik göstereceklermiş ama mouse almam lazımmıs bide:D kak deget :D bu arada cok küfür etmeniz kalbinizi karartır efendi olun...aslında bu lafım herkese....delikanlı gibi olursanız adam akıllı muamele gorursunuz ...hic birinize sovdummu asla....sadece sadece igneleyici laflar sölerim....rabbim sizi hidayete erdirsin...neyse hayırlısı olsun genede

2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Kardeş en kısa zamanda bi psikoloğa görünmelisin realde başarılar.

3. Ruiss

Ruiss Oyuncu

Ananı sikeyim grimjow

4. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Benide banlat Ahmet valla belki vesile olursun kardeş çok istiyorum siradaki ben olayim şöyle yukardan geçsin #BANNED# MALKOCOGLUUUUUU diye gözünü sevem Hallet şu işi oyun iyice çığırından çıkmış zaten

5. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Bu yazdığımı tüm ciddiyetimle yazıyorum vallahi inan kardeş

6. Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ey gidi günler neydiniz ne oldunuz :D olm sen bırak oyunu falanda git hurda topla :D:D:D (asagıladıgımdan demıyorum o insanları rabbim onlara yardım etsin, ekmek parası kazanmak zordur ) daha kimleri banlatsam acabaaaaaaaa :D bide utanmadan milletle vs istiyorsunuz ruhsuzsunuz ya ...lafa bak bana playerlik göstereceklermiş ama mouse almam lazımmıs bide:D kak deget :D bu arada cok küfür etmeniz kalbinizi karartır efendi olun...aslında bu lafım herkese....delikanlı gibi olursanız adam akıllı muamele gorursunuz ...hic birinize sovdummu asla....sadece sadece igneleyici laflar sölerim....rabbim sizi hidayete erdirsin...neyse hayırlısı olsun genede
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Kes ananı sikerim

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Ananı sikeyim grimjow
    Kes seninde ananı sikerim

• Ruiss

Ruiss Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Kes seninde ananı sikerim
    Naber lan orospu evladı emir :D:p

• Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

TBL OLDUKLARI BELLI AMA ZAMNLA ADMIN SERVERDA ADAM YOK DIE BISE DEMIO

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

TBL OLDUKLARI BELLI AMA ZAMNLA ADMIN SERVERDA ADAM YOK DIE BISE DEMIO
    Nickin ne

• ferhat54reyiz

ferhat54reyiz Aktif Oyuncu

H_U_R_D_A_C_I_ NİCKİNİN SAHİBİ BENİM BEN TBL VS KULLANDIYSAM ADAM DEGİLİM EGER KULLANMADIGIM HALDE KULLANDI DİYENİNDEN KARISINI SİKEYİM. CARIM BASKA BİRİSİNDEYDİ O OYNUYORDU (İSMİNİ VERMEK İSTEMİYORUM) GM DE BENİM OLMADIGIMI BİLİYOR TS GELDİ KONUSTUK ODA SAHİTTİR BU DURUMA. BENİM NASIL Bİ PLEAR OLDUGUMU BÜTÜN SW BİLİR ÇEKEMEYEN OROSPU COCUKLARI HARİÇ KULLANDIGIM TEK SEY JERY PEDALDIR.ALLAHTAN KİTAPTAN BAHSEDİYOSUN O KADAR OROSPU EVLADISIN Kİ BURDA İNSANLARI BİRBİRİNE DÜŞÜRMEK İÇİN GÖTÜNÜ YIRTIYOSUN ODA SENİN ADAMLIGIN İFTİRA ATMADAN ÖNCE Bİ VİCDANINI SORGULA HE BU ARADA NOT OLARAK BACINI SİKEYİM.

HAZIMMMMMM bunu beğendi.
  • ferhat54reyiz

EVET HURDACIYIM BU BENİM MESLEGİM SENİ SATIN ALIRIM İŞSİZ OROSPU EVLADI

HAZIMMMMMM bunu beğendi.
  • ferhat54reyiz

BU ARADA BAN IM ACILDI YONETİMDE BİLİYO TEMİZ OLDUGUMU. SEVİNEN OROSPU COCUKLARI İÇİN SÖYLÜYORUM AĞLAYINNNNNNN AMINA BASTIGIMIN EVLATLARI ... H_U_R_D_A_C_I_

HAZIMMMMMM ve testament23 bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Usta Oyuncu

yürü lan hurdacı

HAZIMMMMMM ve ferhat54reyiz bunu beğendi.
  • Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

parayı bastırıp herkes actırıo banını nedense...

• ferhat54reyiz

parayı bastırıp herkes actırıo banını nedense...
    sor yönetime paramı vermişim yoksa gerçegi bildigi için mi açmış ? agla orospu evladı aglaaa

• IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

sor yönetime paramı vermişim yoksa gerçegi bildigi için mi açmış ? agla orospu evladı aglaaa
    Hahahahahh lan kahaha attım

ferhat54reyiz bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Hurdaciiiiiiiiiiii 4grimjowun anasini alırım kardeşini şuan kendim sikiyorum hurdaciiiiiiiiiiiiiii varmı 4grimjowun kadın akrabalari onları hurdaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ferhat54reyiz bunu beğendi.
  • ferhat54reyiz

Hurdaciiiiiiiiiiii 4grimjowun anasini alırım kardeşini şuan kendim sikiyorum hurdaciiiiiiiiiiiiiii varmı 4grimjowun kadın akrabalari onları hurdaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    bırak aglasın orospu evlatları

• zlatan

zlatan Oyuncu

başkası çara girip tbl açınca çar 2 saat banlanıyor ,sonra tekrardan ban açılıyor vay amq başkası açarsa çarda tbl ban yemek yok çara.yani tbl kullanmanın cezası yok. senin çara

• Bu Sayfayı Paylaş