ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28

Andreamtr'de I_M_F_O_R_Z_A İsminde Biriyle vs Atıyorsun Benim Olduğumu Söyleyip Seyirciyi Kandırıyorsun Arkadaş Daha Forza Ne Demek Ne Anlama Geldiğini Bilmediği İçin Bütün Forzaları Ben Sanıyor Nasıl Bir Göt Korkusuysa Artık .

Yatalak Emir Al Senin Videon Yatalak Olup Siktirip Gittiğin Serverdaki Video ;) !

Götünden Element Uydurma Benim Gibi Böyle Kanıtlarla Gel Karsıma Baskasını Kesip Ben Diye Tanıtma .

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Bizene orospu evladi sordukmu sana kim neyden ban yemis diye belki adam kufurden ban yedi gotunuzden element uydurmayin ban sebebinin fotosu varsa atin yoksa bos beles atip tutmayin ananizi karim yaparim

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Bizene orospu evladi sordukmu sana kim neyden ban yemis diye belki adam kufurden ban yedi gotunuzden element uydurmayin ban sebebinin fotosu varsa atin yoksa bos beles atip tutmayin ananizi karim yaparim
Lan Yatalak oç Durduk Yere Adama Ne Gider Yapıyorsun Burası Forum Adam İstediğini Yazar Sana Giren Çıkan Ne İşine Baksana Sen Videonu İzle Anıları Tazele Npt İbne Seni

IAusar

Oyuncu
28 Kasım 2017
79
6
8
28
Bak paylaştım videonu seri spike emir . d
Hadi şimdi başka server a git orda arenada seri spike ile ws at bann yiyene kadar tabi :)

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Forza yıl olmuş 2018 daha vs atmayı bilmiyorsun pazar günü adeks kafedeki toplantıya gel ananıda getirde evine kadar döverek götürmim seni ananı senin yanında sikicem.
Ausar sana gelicek olursak videoda benim nickim yokken sen hala neyin kafasını yaşıyorsun onu anlamadım gerçi sen değişik bir veletsin nickini vermeye korkup fake nicklerle forumda geziyorsun eminim senide tek dagger kesmişimdir bu acı bu yuzden olsa gerek diye düşümüyorum ve ananın amına yumruğu koyup sana veda ediyorum bay bay ezikler