Video (pk movie) NORTHWEST

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda CHIMERA_ tarafından 20 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. CHIMERA_

CHIMERA_ Aktif Oyuncu

ForzaScarrow bunu beğendi.
  2. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Usta Oyuncu

capslock da iyi vuruyor ama :) z basman yeterli sanırım ama yinede toplama partyi iyi becermişsiniz

3. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

teamın varsa al gel onun dışında boş yapma o adamlarda toplama parti değil. kendi teamın varmı ? yoksa ona buna salça olma burası sana göre bi yer değil nazikce şekli bu.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    canımmm hiç öpmiyimmm yaa böyle olucaksanız

• HaYaLLeR vs HaYaTLaR

öp öpme kafana göre
    daha dünki ezme asas bana oyun öğretiyor :D devam et moruk takma benim yorumumu kafana cevap verme bana :)

• CHIMERA_

CHIMERA_ Aktif Oyuncu

• PASHA

PASHA Oyuncu

ibo ben kardeş vs nin sonunda towna giden kim keşke orasını da koysaydın :) hel priestsiz vs atıyoruz ayrıca kalkanlı oynuyorsunuz artistlik yapmayın göt yerse gel 8 vs 8 adam gibi eşit atalım bi kere daha towna gönderelim ben burdan meydan okuyorum benim pt mi kesecek adam yok kardeş 8v8 de bu kadar net oyun içi pm : K_I_M_B_U_D_E_L_L_Y_ veya StrongRenaissanceIBO

• CHIMERA_

CHIMERA_ Aktif Oyuncu

ya kardeş neyin peşindesin ibo npt olmuşsun orda bide konusuyosun size niye batıyo bunlar anlamıyorum kıskançlıkmı var biraz yedirememezlikmi nedir neyse derdin söyle alayım gazını bütün sw 8v8 istiyo nedense neyi kanıtlamayı planlıyonuz :)) rahat olsana sen az ws lik pt bile değil güldürdün beni

• dereliwkkk

dereliwkkk Aktif Oyuncu

Npt mi dedi biri ??? :)))

• EsraR_cASH

EsraR_cASH Oyuncu

LA OLM BULENT TANIR BENI GEL ATALIM 8 W 8 TABI BULENT ATARSA d:sd

• PASHA

PASHA Oyuncu

Akşama bekliyorum pm atarsın ;)

• CHIMERA_

CHIMERA_ Aktif Oyuncu

esrar cash sen kimsin olum ya nick yaz aq ipini koparan şu tanır bunu kestim onu siktim hesabında ne ayaksınız olum aq. İbo sende git komutcumla konus baba ego tatmin etmek için buralara yazma işleriniz az gizli olsun

• EsraR_cASH

EsraR_cASH Oyuncu

ben ıbonun komutcusuyum kardeşşşşşşşşşşş

• CHIMERA_

CHIMERA_ Aktif Oyuncu

:D eee yani ? çok komiksin le sen ibonun komutcusu olunca ne oluyo bi anlatsana :D

• EsraR_cASH

EsraR_cASH Oyuncu

Sen kımısn dedınya onun cavabını verdım kafasını sıktıgım salagı

• CHIMERA_

CHIMERA_ Aktif Oyuncu

ya kardeş kimsen kimsin banane aq siktimin sübyanı

• WheelTools

WheelTools Yeni Oyuncu

ya kardeş kimsen kimsin banane aq siktimin sübyanı
    Çok ilginç bir adamsın “CHIMERA”, adamın kim olduğunu sorup sonra “kimsen kimsin banane” demek... :)

tabutcu199 bunu beğendi.
  • CHIMERA_

CHIMERA_ Aktif Oyuncu

kendini tanıtsada seni tanımıyorum demek kim olursan ol seni saymıyorum demek. sende çok düz kontakmışsın be dostum :) bundan sonra yorum yapıcak olanlar (ben ilginç bir adamım) nasıl yaklaşırsanız aynı şekilde cevabını alırsınız dostluk yapana dostluk düşmanlık yapana düşmanlık

• dereliwkkk

dereliwkkk Aktif Oyuncu

off gene forum çol çocukla dolu bekir emmi siktir et yiyemedikleri yarragın altına yatıyor hepsi :D

• EsraR_cASH

EsraR_cASH Oyuncu

aglamayın olm bu kadar ya :d trıplere bak :QEQWE

• dereliwkkk

dereliwkkk Aktif Oyuncu

lan amk amelesi ibo :D sizin kokunuz gelsin :) bizi towna gonderbbilirmi acaba kaşar seni :D

• Bu Sayfayı Paylaş