PASHA

Yeni Oyuncu
20 Mart 2017
21
1
3
31
ibo ben kardeş vs nin sonunda towna giden kim keşke orasını da koysaydın :) hel priestsiz vs atıyoruz ayrıca kalkanlı oynuyorsunuz artistlik yapmayın göt yerse gel 8 vs 8 adam gibi eşit atalım bi kere daha towna gönderelim ben burdan meydan okuyorum benim pt mi kesecek adam yok kardeş 8v8 de bu kadar net oyun içi pm : K_I_M_B_U_D_E_L_L_Y_ veya StrongRenaissanceIBO

CHIMERA_

Oyuncu
20 Ekim 2017
32
2
8
ya kardeş neyin peşindesin ibo npt olmuşsun orda bide konusuyosun size niye batıyo bunlar anlamıyorum kıskançlıkmı var biraz yedirememezlikmi nedir neyse derdin söyle alayım gazını bütün sw 8v8 istiyo nedense neyi kanıtlamayı planlıyonuz :)) rahat olsana sen az ws lik pt bile değil güldürdün beni

CHIMERA_

Oyuncu
20 Ekim 2017
32
2
8
esrar cash sen kimsin olum ya nick yaz aq ipini koparan şu tanır bunu kestim onu siktim hesabında ne ayaksınız olum aq. İbo sende git komutcumla konus baba ego tatmin etmek için buralara yazma işleriniz az gizli olsun

CHIMERA_

Oyuncu
20 Ekim 2017
32
2
8
kendini tanıtsada seni tanımıyorum demek kim olursan ol seni saymıyorum demek. sende çok düz kontakmışsın be dostum :) bundan sonra yorum yapıcak olanlar (ben ilginç bir adamım) nasıl yaklaşırsanız aynı şekilde cevabını alırsınız dostluk yapana dostluk düşmanlık yapana düşmanlık

dereliwkkk

Yeni Oyuncu
19 Ağustos 2017
25
1
3
27
off gene forum çol çocukla dolu bekir emmi siktir et yiyemedikleri yarragın altına yatıyor hepsi :D