Resim Ready2Die Duyuru! [ACİL GİR]

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Ready2Die tarafından 29 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. Ready2Die

Ready2Die Oyuncu

Herkese merhaba öncelikle arkadaşlar.
    İsmim bahadır yaklaşık 1 yıldır bu serverdayım ve serverdan ayrılmadan önce bir kaç birşey söylemek istiyorum. Oynuyanlar ve yeni başlıyacak olanlar nasıl bi serverda oynadıgını veya oynucağını bilsin. Tamamen oyunda dini imanı para avcısı olarak cıkmış ve para için herşeyi yapıcak bi Admin ile oyun organize olmakta ve tanıdıklarına adamına göre muamele yapmakta.Bazı charların hp leri oldugundan farklı demi uğurcum?.. Hergün oyunda küfür ile anılmakta olan bu bahsettiğim kişi ise UğurKeles'dir. Yaklaşık 4 ay önce ardream'da karus bi party'de pk atıyorduk party'de member ın birisinde koxp varmış. ve ertesi gün charecterime girmeye çalıştıgım'da Bilgiler Yükleniyor%1 de char oyundan atıyordu. Bunu oyun admini ile görüştügümde.. Sen Koxp kullanıyon ondan olabilir mi? diye bi tepki ile karşı karşıya kaldım.. Böyle kafasına göre ban atan salakça bi admin ile oyun yönetiliyor malesef.. ve hatta 50 tl ye bile ban açan bi admin neyse derine girmeyelim daha.. Konuşup edip keyfi olunca banı açtı sevgili admin... aradan bir süre daha geçti Facebook'da 1000 lira çekiliş event'i oldu 20 kişiye 50 lira gibi bi miktar. Çekiliş Tarihi 20 sinde sonuçlanıcak diye bir duyuru verip 16 sında yapılmış oldugunu gördüm. 20'sinde ise baktıgımda 50 tl nin bana çıkmış oldugunu gördüm. İsmim Bahadır bakabilirsiniz o event'a. Kendisine oyunda PM atıp aynı şekilde durumu izah ettim 20 diye biliyordum 16 sında yapmışsınız bana çekiliş çıkmış atabilirmisiniz diye. Aradan gün geçmiş uğraşamam atmam gibi bi tepki ile karşı karşıya kaldım. 1 yıldır o kadar alışveriş yaparken iyi böyle bi durumla karşı karşıya kalınca kötü olduk. Sonra böyle yapınca soğudum için charı satmaya kalktım all chat den yazdım. Bana Pm atıp Ban istiyorsun sanırım yazmış.Ben de Kusura Bakma bilmiyordum dedim. Ertesi gün birdaha arkadaşa Pm Attım oyunda isteyen varmı diye sonra üstünde durmadım bu muhabbetin.Sonra bugün baktıgımda yine Ip ban yemiş char. Kendi sitesinde yardım kısmında Neden Ip ban yedım sebebini öğrenebilirmiyim diye sordugumda direk sohbet kısmında muhattab olmadan ordanda ıp ban attı. Sevgili UğurKeleş senin gibi karakter sahibi olmayan ve adamlıgınla degil oyunda ananla anılan bi insana benim zaten söyleyecek bir sözüm yok. O charecteri ben 0 dan kendı emegımle sabahlara kadar nasıl kastıgımı kendım bilirim.Sadakam olsun sana o charecter. Burası olmaz başka bir server olur yeterki insanlar senın nasıl bir şerefsiz oldugunu görsün istedim.

Herkese sağlıcakla dostlar hoşçakalın...

2. Children

Children Oyuncu

Daha Yen'imi anladın para göz şerefsiz olduğunu biz clanca bırakalı 3ay oldu böyle yöeneticinin aq ben adam tbl kullanıyo banlanmıyo arkadası diye biz slayt attık diye ban atıyodu mal oğlu mal Knight-59.net e geçtik çokta memnunuz herkese tavsiye ederim useri çok admini gerçekten yönetici bir insan.

3. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Usta Oyuncu

hayırlı işler bol güneşler parayı veren düdüğü çalar HOCA EFENDi misali

4. ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

Bahadırım takma kafaya serverde en efendi kimseyle polemiğe girmeyen dürüst insanların içlerinde en başta sen varsın seni bile cığırıgından cıkardıysa artık var birseyler bu cocukta bende movie falan cekip attın sandım valla :) neyse siktir et kasım ayının sonuna doğru uskoda yeni sw acılıyor gel her zaman yerin hazır orda.

Son düzenleme: 30 Ekim 2017
    Ready2Die bunu beğendi.
  5. Ready2Die

Ready2Die Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bahadırım takma kafaya serverde en efendi kimseyle polemiğe girmeyen dürüst insanların içlerinde en başta sen varsın seni bile cığırıgından cıkardıysa artık var birseyler bu cocukta bende movie falan cekip attın sandım valla :) neyse siktir et kasım ayının sonuna doğru uskoda yeni sw acılıyor gel her zaman yerin hazır orda.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Cansın kardeşim. Eksik olma sağolasın.. Burası olmaz başka bir server olur yine görüşürüz Allah'a emanetsin.

Bu Sayfayı Paylaş