RelaTiveMindS

'Clan ve Üye Tanıtımı' forumunda sadecetp tarafından 4 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

1. sadecetp

sadecetp Oyuncu

2. ThePhantomAgony Ayberk

ThePhantomAgony Ayberk Aktif Oyuncu

Priesti Tbl ile oynayacak kadar kolsuz musun acaba merak ediyorum :)

3. sadecetp

sadecetp Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Priesti Tbl ile oynayacak kadar kolsuz musun acaba merak ediyorum :)
    Hepsini görmek için tıklayın...
    yatalak olulunca tbl diyenler tarafına alalım sizi_

bu arada oyunu bırakın siz

F_R_K_N bunu beğendi.
  • ThePhantomAgony Ayberk

Kendini kandırmayı ne güzel seviyosun sen ya videonu izlersin tbl olmana rağmen yatalak oldunuz aq :D

• IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

madem tbl değilsin mk kolsuz pezevengi aç videonu gel wsmizi atalım yıkık o.çç tbl ile playerlık taslıyorsunuz legal gelin diyincede bi sikim yapamıyorsunuz sonra da nie anamı sikiyrsun nie anama küfürr ediyorrsun yatalak etmişmiş anasını bellediğim !

• sadecetp

sadecetp Oyuncu

Kendini kandırmayı ne güzel seviyosun sen ya videonu izlersin tbl olmana rağmen yatalak oldunuz aq :D
    yatalak mı olduk hahahaha asas degiştirdiniz ya vs ortasında hahaha utanmazlr sizi

F_R_K_N bunu beğendi.
  • sadecetp

sadecetp Oyuncu

madem tbl değilsin mk kolsuz pezevengi aç videonu gel wsmizi atalım yıkık o.çç tbl ile playerlık taslıyorsunuz legal gelin diyincede bi sikim yapamıyorsunuz sonra da nie anamı sikiyrsun nie anama küfürr ediyorrsun yatalak etmişmiş anasını bellediğim !
    bu küfürlerin nedeni yatalak olmandan kaynaklı sakin ol ve odanın köşesinde kendi başına utan dostum hahaha

F_R_K_N bunu beğendi.
  • ThePhantomAgony Ayberk

bu küfürlerin nedeni yatalak olmandan kaynaklı sakin ol ve odanın köşesinde kendi başına utan dostum hahaha
    Videonu izleyince de kendine böyle gülüp eğlenicekmisin merak ediyorum :)
    Bu arada şekilsen 4w4 gel avansta verelim videolu ^^

• Skieeq

Skieeq Oyuncu

Harbiden boş adamsınız neyse bırakın şunlarla tartışmaya deymez bundan sonra town atarsiniz

F_R_K_N bunu beğendi.
  • IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

götünün yemeyeceği şeyleri savunma o.çç kardeşim ben sana teklifimi sundum az varsa götün yüreğin al 2 asasını kendi pcenden al videonu mk boş beleş döl israfı seni

• sadecetp

sadecetp Oyuncu

götünün yemeyeceği şeyleri savunma o.çç kardeşim ben sana teklifimi sundum az varsa götün yüreğin al 2 asasını kendi pcenden al videonu mk boş beleş döl israfı seni
    Ulan gerzek npt oldun hangi yüzle vs istiyon aq aveli seni utanmadan vs ortasında asas degiştiren bi bebe ile ne vs si atacaz :D aq salagı senı hadi git kuklada geliştir kendini

F_R_K_N bunu beğendi.
  • Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

amk magen tbl heal tbl genede ölüonuz vallah bnce relatimeninds clani gordugum en bos clan bnce bos konsmayn beyler sizde erkek gibi oynyn kari gibi degil

• IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Ulan gerzek npt oldun hangi yüzle vs istiyon aq aveli seni utanmadan vs ortasında asas degiştiren bi bebe ile ne vs si atacaz :D aq salagı senı hadi git kuklada geliştir kendini
    tblsiz buyur gel kansız köpek npt etmişmiş tbl ile ananızı sikiyorduk amk :D o halinizle bile ne bok yiyiceğinizi bilmiyordunuz :D dün ki boklar başımıza player kesilmişler !

• texax123

texax123 Yeni Oyuncu

Hocam dün başladım ben KO ya az çok öğrendim yawaş yawaş Silkroad online oyuncusuyum Hakim oluyorum oyuna Az çok görev yapa yapa 45 lv olduk ts kullanıyorsanız ts ip atarmısınız.(KALICI)

• texax123

texax123 Yeni Oyuncu

Hangi Build olursa olsun fark etmez İstediğinizi Açın diyin bana acarım :) yeterki şu oyunu bi çözeyim

• F_R_K_N

F_R_K_N Oyuncu

Boşver bunlarla muhatap olmaya bile değmez. Kendilerini serverın lordu sanıyor kamiller kesilince de anca zırlıyorlar.

• ThePhantomAgony Ayberk

Boşver bunlarla muhatap olmaya bile değmez. Kendilerini serverın lordu sanıyor kamiller kesilince de anca zırlıyorlar.
    Sen ne zaman büyüdün la? Ful çıplak chara yatalak olup tsye gelip yalakalık yaptığın zamanları biz biliriz seni taşşağa bile almıyoruz biz :D

• F_R_K_N

F_R_K_N Oyuncu

Sen ne zaman büyüdün la? Ful çıplak chara yatalak olup tsye gelip yalakalık yaptığın zamanları biz biliriz seni taşşağa bile almıyoruz biz :D
    puhahaha ne güldüm la ameleye bak AS:dAS:d. full çıplak? :D sen fazla rüya görüyosun bir tane 2w2 de kesince götün başın kalkmış. Benim pride ilk defa 2w2 atıyodu da adama öğretmeye çalışıyoduk bu amelede kendine pay biçmiş :D beyinsiz... İyiki taşşşaaağğğaa almıyosunuz gördüğün yerde tekletmeye çalışıyosun beceriksiz asaslarında beceremiyor zaten A:SdAS:d: bide movie falan alıyosunuz salak salak kendi kendinize götünüzü kaldırıyosunuz. Öyle adamı sikerler yerden kaldırmazlar tbl diye ağlarsın buralarda bak dalgana yiğidim. Gidin kendi kendinizin götünü kaldırın soktumun salakları...

• F_R_K_N

F_R_K_N Oyuncu

He bu arada karusa geçip götüm götüm pm atıp ağlıyodun. Foruma felan atıcaz diye görürsünüzz siz diye sızlanıyodun niye atmadın hırrrım npt olduğunuz için olabilir mi? Yatalaklar.....

• Bu Sayfayı Paylaş