Video RiseOfELaGoZLuM VS TBL AFYOK DÜZ BAR HARCORE :D

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda RiseOfKaRTaNeSii tarafından 20 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. IErzurumTR

IErzurumTR Kral Oyuncu

:D:D YIKIK ORUSPU ÇOCUĞU TBLYLE BİLE ÇÖPSÜN AMK AFYOKU SENİN TA BACINI SİKEYİM ELİNE SAĞLIK KARDEŞİM KOLSUZ BU AMK PEZEVENGİ:D

2. coler

coler Aktif Oyuncu

2000 buff oda güzel ? 50 kere atmısızdır 1 keere kestn foruma koydun erkek oglu erkek seni gel 5 vs atalım foruma koy diorum kacıor bebe

Son düzenleme: 21 Şubat 2019
  3. IErzurumTR

IErzurumTR Kral Oyuncu

Coler sen ilk önce tblsiz asas nasıl oynanır onu öğrende 2000 buf çokta önemli değil yeterrki kancık gibi oyun oynama :D

4. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Skill sürelerini takip ettim de tbl nerede çözemedim ?

5. IErzurumTR

IErzurumTR Kral Oyuncu

sen şu hp cıkışını izlede ne olup olmadığını anlarsın tblyi sadece mana ve minöre ayarlanmış karşı tarafın

6. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

sen şu hp cıkışını izlede ne olup olmadığını anlarsın tblyi sadece mana ve minöre ayarlanmış karşı tarafın
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Dinime küfreden müslüman olsa diye bir laf vardır:D buraya attığın kscde "using mana potion" yazmadığı halde 1920 sp gelmiş görüntülerin vardı kendini ifşalamıştın neyse ben siker geçerim seni de afyoku da siktiğim kscler arşivde mevcut hemen atabilirim:D:D şu oyunu adam gibi oynayın adam olun

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Minör cool down'ı kaldırsa ne kaldırmasa ne tbl nedir onu bilmiyorsunuz herhalde :) seri mana var dersiniz anlarım ama ben hiçbirşey görmedim bu video da malesef...

• IErzurumTR

IErzurumTR Kral Oyuncu

Dinime küfreden müslüman olsa diye bir laf vardır:D buraya attığın kscde "using mana potion" yazmadığı halde 1920 sp gelmiş görüntülerin vardı kendini ifşalamıştın neyse ben siker geçerim seni de afyoku da siktiğim kscler arşivde mevcut hemen atabilirim:D:D şu oyunu adam gibi oynayın adam olun
    ya bi siktir git amk salağı sikmişmiş :D sen hala clanca kesilmenin acısnı yaşıyorsun yaran nasıl büyümüş bilemiyorum artık:D

• IErzurumTR

IErzurumTR Kral Oyuncu

Minör cool down'ı kaldırsa ne kaldırmasa ne tbl nedir onu bilmiyorsunuz herhalde :) seri mana var dersiniz anlarım ama ben hiçbirşey görmedim bu video da malesef...
    aga seri mana ve seri minörü söylüyorum zaten o mal onu bile dengeleyememiş nasıl bi heycana kapıldıysa

• Bu Sayfayı Paylaş