Video RiseOfHAZIMMMMM WS Keyif Amaclıdır POLEMİK İSTEMİYORUM.

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda HAZIMMMMMM tarafından 29 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HAZIMMMMMM

HAZIMMMMMM Oyuncu

Son düzenleme: 29 Eylül 2019
    Y_I_R_T_I_K bunu beğendi.
  2. Macro pedal yazıp bize küfür ediyorsun da kendin neden kullanıp kullanmıyorum yazıyorsun ve karısını anasını kız kardeşini siktiğimin eziği oynayışa bak gözlerim kanadı püüüüğ rezil orospu evladı seni

3. IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Macro pedal yazıp bize küfür ediyorsun da kendin neden kullanıp kullanmıyorum yazıyorsun ve karısını anasını kız kardeşini siktiğimin eziği oynayışa bak gözlerim kanadı püüüüğ rezil orospu evladı seni
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Bu amına soktugumun oglu macroyux diye bize sövüyodu demi hahahaha senin ananın amını hazım tükürerek sikerim

Schizo ve Tolga::KINQQ59 bunu beğendi.
  • HAZIMMMMMM

HAZIMMMMMM Oyuncu

2.ci ÇEKİCEĞİM VİDEODA ÖNCE MASAÜSTÜ YAPICAM SONRA SİZİDE ARENADA YAKALIYIM ANANIZI SİKİCEM MK MACROCU PİÇLERİ MACRO KULLANIN ANANISI SİKİP MK EZİKLERİ SİKTİRİN GİDİN ŞİMDİ

• HAZIMMMMMM

HAZIMMMMMM Oyuncu

HADİ SİZDE MASAÜSTÜ YAPIP SONRADA VS ATINDA GÖRÜYŞM MK PİÇLERİ ANCA CAPS BASIP MAL MAL İZLEYİN MK ENGELLİ KOLSUZLARI NE ZEWK ALIYONUZ ANASINI SİKTİGİM.

• IBeyazAslanTR hasan

HADİ SİZDE MASAÜSTÜ YAPIP SONRADA VS ATINDA GÖRÜYŞM MK PİÇLERİ ANCA CAPS BASIP MAL MAL İZLEYİN MK ENGELLİ KOLSUZLARI NE ZEWK ALIYONUZ ANASINI SİKTİGİM.
    Olm biraz aklın olsa macro için bize sövüyon ama macron var anasını götünden siktim

• HAZIMMMMMM

HAZIMMMMMM Oyuncu

MACROSU OLUPTA KULLANIN ANANISININ AMINI BÜTÜN SW SİKSİN AMK COCUGU TBLCİ ORUSPU COCUGU TAMAM MI ORUSPU COCUGU KANSIZ KÖPEK ?

• IBeyazAslanTR hasan

MACROSU OLUPTA KULLANIN ANANISININ AMINI BÜTÜN SW SİKSİN AMK COCUGU TBLCİ ORUSPU COCUGU TAMAM MI ORUSPU COCUGU KANSIZ KÖPEK ?
    Ananı bendrn başkası sikemez senin

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Ananı bendrn başkası sikemez senin
    la bu macroculara söven bana macro diyip turbo pedalla oynuyor seri seri r acıyor ciddiye almayın ibneyi 6/3 kesilince pedal acıyor bide video diyor alamıyor

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Aktif Oyuncu

Şu makro muhabbetin bırakın artık uakoda değiliz AMK isteyen istediğini kullansın ne abarttiniz AMK artık aynı yorumları görmekten gözlerim kanıyor AMK oyununuza baksaniza ne işiniz var milletle amk

HAZIMMMMMM bunu beğendi.
  • HAZIMMMMMM

HAZIMMMMMM Oyuncu

la bu macroculara söven bana macro diyip turbo pedalla oynuyor seri seri r acıyor ciddiye almayın ibneyi 6/3 kesilince pedal acıyor bide video diyor alamıyor
    İrfan harbiden tam oruspu cocugusun sırf tugay war aramızda sorun yok die bişey demedim sana 10-6 siktim seni 20-6 da sikerdim sende bi oruspu cocucugu hasan gibi oldun.. yarram

testament23 bunu beğendi.
  • HAZIMMMMMM

HAZIMMMMMM Oyuncu

Dün ws 9-6 dı 1 saat clanca seni bekledik gelmedin mk 1 dkan 1 saat sürdü pk cıktım sonra yalwardın ws icin okadar kahbesin ki bişey demedim tugay icin buaksam gel bu chatleride videoya alıcam ondan sonra ws atıcaz 10 ws atıcaz hadi görim senide amk piçi amın 9-6 bile kabul etmion videon bile war mk

testament23 bunu beğendi.
  • IBeyazAslanTR hasan

Dün ws 9-6 dı 1 saat clanca seni bekledik gelmedin mk 1 dkan 1 saat sürdü pk cıktım sonra yalwardın ws icin okadar kahbesin ki bişey demedim tugay icin buaksam gel bu chatleride videoya alıcam ondan sonra ws atıcaz 10 ws atıcaz hadi görim senide amk piçi amın 9-6 bile kabul etmion videon bile war mk
    He yarram videosu var madem yazcagına atsana amın oglu benide çagırsana ws ye madem banada vidro çekcem yatalak piç

• IBeyazAslanTR hasan

İrfan harbiden tam oruspu cocugusun sırf tugay war aramızda sorun yok die bişey demedim sana 10-6 siktim seni 20-6 da sikerdim sende bi oruspu cocucugu hasan gibi oldun.. yarram
    Kocum hasan dedin adam ananı sikti attı köşeye kullanılmış bir peçete gibi kullandı ananı

•  
    Schizo ve IBeyazAslanTR hasan bunu beğendi.
  • HAZIMMMMMM

HAZIMMMMMM Oyuncu

İrfan

Kocum hasan dedin adam ananı sikti attı köşeye kullanılmış bir peçete gibi kullandı ananı
    anasını siktigim wslerde kestiklerim nerde

• RiseOçHasımOç Hasana baba diye hitap edeceksin sen ve senin gibi fahişeler baba diyecek belki o zaman anneni kurtarırsın bu sikişten

• HAZIMMMMMM

HAZIMMMMMM Oyuncu

He yarram videosu var madem yazcagına atsana amın oglu benide çagırsana ws ye madem banada vidro çekcem yatalak piç
    Aksşam oyuna gel ananasını siktigim gökhana mökanı sokma carına gel anananı skim eline werim

• HAZIMMMMMM

HAZIMMMMMM Oyuncu

RiseOçHasımOç Hasana baba diye hitap edeceksin sen ve senin gibi fahişeler baba diyecek belki o zaman anneni kurtarırsın bu sikişten
    Yaw siktir git anansı sikişken sen ne diyo. Amın oglu

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Yaw siktir git anansı sikişken sen ne diyo. Amın oglu
    Baba diye hitap et evlat baba diye hitap edip saygı duyduğun gün vs atma şansını yakalarsın onun Dışında boşa uğraşma seni ve ananı siktiğimizle baş başa bırakıyoruz dakika 8.30 u aç sıfır çara ful çar ile kesilişini izle babacım

IBeyazAslanTR hasan bunu beğendi.
  • Konu Durumu:
    Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş