Video S_Y_R_E_X_X_X_X VS __SercanBABAESKI (3-1) HAYAT DERSİ!

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda fetihan acar tarafından 14 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

1. fetihan acar

fetihan acar Aktif Oyuncu

WSLER FULL SCLİ ATILMISTIR.

THORRRRRXD bunu beğendi.
  2. IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Eline sağlık FetiH BeY :)

fetihan acar bunu beğendi.
  3. SercanBABAESKI

SercanBABAESKI Yeni Oyuncu

Bak cocuk benim aileme eşime coluk cocuguma ettigin kufurun hesabını emin ol cok ağır soracam oyunu cok cıddıye almıssın sen belli bu iş burda bitmedi gereğini yapacamdan şüpen olmasın oyun icinde beni bilen bilir 18 yasında cocuksun millete ana bacı yapıyorsun karşıma gelecek ne karakterin ne adamlıgın var

Ws ye gelecegim sen insanların icinde ws atamayan hile kullanan veledin tekisin gorusucez mersinde en kısa zamanda
    hiç merak etme .. Ben sana oyuna girip klavye basından nasıl kufur ediliyor ögreticem hiç rahatını bozmadan bekle sadece ..

4. fetihan acar

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bak cocuk benim aileme eşime coluk cocuguma ettigin kufurun hesabını emin ol cok ağır soracam oyunu cok cıddıye almıssın sen belli bu iş burda bitmedi gereğini yapacamdan şüpen olmasın oyun icinde beni bilen bilir 18 yasında cocuksun millete ana bacı yapıyorsun karşıma gelecek ne karakterin ne adamlıgın var

Ws ye gelecegim sen insanların icinde ws atamayan hile kullanan veledin tekisin gorusucez mersinde en kısa zamanda
    hiç merak etme .. Ben sana oyuna girip klavye basından nasıl kufur ediliyor ögreticem hiç rahatını bozmadan bekle sadece ..
    Hepsini görmek için tıklayın...
    En Yakın Bi Psikiyatri Merkezine git :D sana küfür olarak sadece siktir git yazdım :D sen ana bacı sövmeye devam ettin ve en sonun da tokayı yedin.

• SercanBABAESKI

SercanBABAESKI Yeni Oyuncu

Ben sana gosterecem merkezi merak etme 10 yasında ufak kız cocuguna kufur etmek nasıl oluyor hep beraber bekleyıp gorecez
    oyunu bosver oyun gecici ama klavye basından mılletın anasına karısına kızına kufur edıp oyle kenara kacmak yok bızım kıtabımızda mersındesın oyle yada boyle ogrenecem adresını kım oldugunu ozaman baban elımden alamıyacak su oyunu edebınızle oynamayı ogrenemeyen tek varlık sensın kıme sorsam arkandan kufur edıyor adamlara sovup saymıssın ama ben o adamlardan bırı degılım o kadarını bil yeter sana oyunu delikanlı gibi adam gıbı oynamak yerıne 18 yasında cocuksun ettıgın kufurlerın ucu nereye gıdıyor farkında degılsın ama ogretecem hıc merak etme bır kez dayak yedıgınde bırdaha mılletın karısına kızına kufur edıp sonrada etmedım ben kufur dıyerek kacamıyacaksın !!

Oyunda Hile Hurda Acarak millete sc siz deyip sc basarak video alan asalagın tekisin hayatta amacın bır hedefın yok oyunu dedıgım gıbı geç gorustugumuzde senı elimin altında ezerken videonu alıp bende bu foruma atmassam adam değilim bunu bil kafi

• fetihan acar

Ben sana gosterecem merkezi merak etme 10 yasında ufak kız cocuguna kufur etmek nasıl oluyor hep beraber bekleyıp gorecez
    oyunu bosver oyun gecici ama klavye basından mılletın anasına karısına kızına kufur edıp oyle kenara kacmak yok bızım kıtabımızda mersındesın oyle yada boyle ogrenecem adresını kım oldugunu ozaman baban elımden alamıyacak su oyunu edebınızle oynamayı ogrenemeyen tek varlık sensın kıme sorsam arkandan kufur edıyor adamlara sovup saymıssın ama ben o adamlardan bırı degılım o kadarını bil yeter sana oyunu delikanlı gibi adam gıbı oynamak yerıne 18 yasında cocuksun ettıgın kufurlerın ucu nereye gıdıyor farkında degılsın ama ogretecem hıc merak etme bır kez dayak yedıgınde bırdaha mılletın karısına kızına kufur edıp sonrada etmedım ben kufur dıyerek kacamıyacaksın !!

Oyunda Hile Hurda Acarak millete sc siz deyip sc basarak video alan asalagın tekisin hayatta amacın bır hedefın yok oyunu dedıgım gıbı geç gorustugumuzde senı elimin altında ezerken videonu alıp bende bu foruma atmassam adam değilim bunu bil kafi
    Sen 10 yasındaki küçük kızını bu tür olaylara oyuncak edicek adamsın ne diyim ki sana yalanların iftiraların bitmiyor ki sana tek dediğim siktir git bunu dısında hicbir şekilde sana küfür etmedim varsa kanıtın at öyle boş sallamakla olmuyor diğer dediklerini ciddiye bile almıyorum sadece şunu söylemek istiyorum sen 35 yaşına gelmişsin ama belli ki sadece fizik olarak büyümüşsün bu sana son cevabım.

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Eline saglik feticim
    Sercan haci adama cocuksun diyon adamin bana karsi hic saygisizligi olmadi beni de kesiyo bi tane video almaz bana o saygiyi sevgiyi senin koruman lazim beni her gordugu yerde selam abi nasilsin diyo hal hatir soruyo bu bizden korktugundan degil sevgi ve saygisindan

fetihan acar bunu beğendi.
  • fetihan acar

Eline saglik feticim
    Sercan haci adama cocuksun diyon adamin bana karsi hic saygisizligi olmadi beni de kesiyo bi tane video almaz bana o saygiyi sevgiyi senin koruman lazim beni her gordugu yerde selam abi nasilsin diyo hal hatir soruyo bu bizden korktugundan degil sevgi ve saygisindan
    Tesekkürler abi benim hakkımdaki düşüncelerin için.

oguz1453 bunu beğendi.
  • oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Ben gordugumu soyluyom kardes rica ederim

• EmirKijken

EmirKijken Aktif Oyuncu

La hala 1299 mu oynuyonuz :d

• fetihan acar

Sıkıntıdan oynuyoruz kanka :D bırakmaya az kaldı zaten zaman geçsin diye.

• EmirKijken

EmirKijken Aktif Oyuncu

Geçin usko db oynayın zamanınıza yazık cidden

• 4maticerol

4maticerol Oyuncu

a.k cocugu 1299 forumuna video atmayi biliyorsun ama rezil kolsuz kopek:)))

• Vengeance

Vengeance Yeni Oyuncu

eskiden pedal veya makro kullanmak ezikliğin sembolüydü kullananlar mümkün olduğunca saklardı ayıktırmazdı şimdi millet kulalndığı makro yada pedalla insanları kesip videoya alıyor :D

• EmirKijken

EmirKijken Aktif Oyuncu

a.k cocugu 1299 forumuna video atmayi biliyorsun ama rezil kolsuz kopek:)))
    Oynamak ve video atmak arasındaki farkı anlayabilecek zekaya sahip olmanı diliyorum :D bu arada 0538 832 19 66 arayıp yüzüme söyle bunları olur mu annesini siktiğimin tipsizi

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu

Ben merak edip aradım overlokçu numarası vermiş aramayın boşuna

Oynamak ve video atmak arasındaki farkı anlayabilecek zekaya sahip olmanı diliyorum :D bu arada 0538 832 19 66 arayıp yüzüme söyle bunları olur mu annesini siktiğimin tipsizi

• EmirKijken

EmirKijken Aktif Oyuncu

Ben merak edip aradım overlokçu numarası vermiş aramayın boşuna
    Boş yapma amın oglu ara buraya video at 2 dk delikanlı olun

• EmirKijken

EmirKijken Aktif Oyuncu

Neyse kız bacınızı sikim by

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu