Saçmalamaya başladı. (Damage&Drop)

'Genel Sohbet' forumunda leader161 tarafından 4 Temmuz 2020 tarihinde açılan konu

1. leader161

leader161 Yeni Oyuncu

Magelerin damagelerini 3 kisi agliyo diye dusurdun. Weapon breaker diye sacma bi itemin 8i ile asaslar 1.5k vuruyor anti defi yok. Warriorların sacma sapan kolsuz işi yere vurdugu skill ile ilgili butun sw yaziyor umrunda degil(Damagesi cok fazla)
    Defi dusuk olan magenin damagesi ile oynuyorsun defi hp si yuksek olan warriorun ustune damagesini yuksek ayarliyorsun. Pazarda item cogalmaya baslayinca upgrade oranlarini dusurdun kimseye belli etmeden. 10tane apostletan 1 buss atiyordu 25tane apostle dan 1 bus atmiyor. Maden drobun mykodan beter hic hir dalga cikmiyor. Premium satiyorsun ozellikleri ise yaramiyor. Anvilin basinda 5gb harcadigin item 5rebten 6ya gecmiyor. Para kazancam diye iyice sacmaladin. Kralda benim sultanda benim isine gelen oynar modunda devam ederse 1299 59 u cok ararsiniz.

leonardo bunu beğendi.
  2. Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu

admin bu adama devret serverı en iyisini bu biliyor.

3. leader161

leader161 Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

admin bu adama devret serverı en iyisini bu biliyor.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    tam kullanici adina laik bir yorum. su anki halinden memnun olanin mutlaka bir cikari vardir baska bir aciklamasi yok. itemin cogalmasina azalmasina gore upgrade orani ile millete birsey soylemeden oynanmaz. pazar canlansin diye kc satisi olsun diye milleti anvilde patlatirsan iki gun sonra siler oyunu ceker gider. olan yine oynayana olur. user kaybeden ve para kazanma olanagi durma asamasina gelmis butun pvp serverlar kapanip reklam verilerek farkli fonksiyonda acilir buda oyle oldu ilk geceden kacan teamler hergun giden user dususu verdigin ve bundan sonra vercegin emeklerin bosa gidecegine isaret. oyundan anladigin su herhalde baslangic itemleri dual wb 8 nede olsa sacma bi durum var degerlendireyim diye yaninada sen gibi 2 3 tane dc ts den anlayan adam tekle kaç. Adam charini fullemis sw ye yeni giren adama 3 atmasi lazim arada sadece 200damage fark var git bi dene firsat bulursan itemleri damageleri

• leader161

leader161 Yeni Oyuncu

yarak yarak iş yapıyorlar adam kalmadı bunalrın kı vuur kaç taktıgı aq <
    tekleme oyun oynamak herkesin hakki kimse kimsenin oyun sekline karisamaz ona birsey dedigim yok. Ben bir firsata insanlarin trsfik edilmesine tepki gosteriyorum. Roguelerin pus masrafi cok diye hesap yaparken adamlar aldiklari dual wb 8 ile 10kc cekmeden oyunu bitirecekler farkinda degil.

• ImChaws

ImChaws Yeni Oyuncu

3.5 gbye aldığımız rebirth str scroolun +6dan +7 ye yüzde 100 diyor ama her bastığımızda yanıyor kimse +9 item basamıyor basanlarda faiş fiyatlar istiyorlar tamam pussunu sat ama +oranını yükselt ki millet zevk alsın reb11 raptorun 300₺ ye satıldığını biliyorum 300 ₺ ye pathoswarda full item + full puss yaparsın üstüne üstlük user 20 katı kadar fazla çok şey istemiyoruz burda ki amaç zevk almak insanlar stresini atmaya geliyor serverda maalesef ne farm yapılıyor ne item basılıyor nede slot basma gibi bir şey var :( :(

• leader161

leader161 Yeni Oyuncu

3.5 gbye aldığımız rebirth str scroolun +6dan +7 ye yüzde 100 diyor ama her bastığımızda yanıyor kimse +9 item basamıyor basanlarda faiş fiyatlar istiyorlar tamam pussunu sat ama +oranını yükselt ki millet zevk alsın reb11 raptorun 300₺ ye satıldığını biliyorum 300 ₺ ye pathoswarda full item + full puss yaparsın üstüne üstlük user 20 katı kadar fazla çok şey istemiyoruz burda ki amaç zevk almak insanlar stresini atmaya geliyor serverda maalesef ne farm yapılıyor ne item basılıyor nede slot basma gibi bir şey var :( :(
    önemli olan serverin zor olmasi upgradenin gecmemesi degil. Burda onemli olan ilk gunlerdeki item artisini gorup para kazanamamaktan korkup insanlari salak yerine koyarak upgrade oranlarini dusurup sanki hic degismemis gibi kimseye birsey soylemeden oyuna devam etmek. Sw de basılan 10 11 rebler yeni basilmadi o itemler basildiginda sw 5 gunluk falandi. 7 ay sonrasi belli olmayan pvp sw de adamlar dedigin gibi 300 500 hatta daha fazla kc ye denk gelen itemler satiyor.

• ImChaws

ImChaws Yeni Oyuncu

Valla bu şekilde devam ederse user kalmaz bizim andreamtrde en büyük sıkıntımız bdw jrden başka hiç bir etkinliğin olmaması onlarıda öyle bir ayarlamış ki tam pk hareketleniyor bdw sonra parti kur sigara derken jr başlamış birde insanlar sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkılıyor yap 8vs8 etkinlikleri kc ödüllü 1vs1 vs millet keyif alsın

• MuratALVER

MuratALVER Administrator Site Yetkilisi

Magelerin damagelerini 3 kisi agliyo diye dusurdun. Weapon breaker diye sacma bi itemin 8i ile asaslar 1.5k vuruyor anti defi yok. Warriorların sacma sapan kolsuz işi yere vurdugu skill ile ilgili butun sw yaziyor umrunda degil(Damagesi cok fazla)
    Defi dusuk olan magenin damagesi ile oynuyorsun defi hp si yuksek olan warriorun ustune damagesini yuksek ayarliyorsun. Pazarda item cogalmaya baslayinca upgrade oranlarini dusurdun kimseye belli etmeden. 10tane apostletan 1 buss atiyordu 25tane apostle dan 1 bus atmiyor. Maden drobun mykodan beter hic hir dalga cikmiyor. Premium satiyorsun ozellikleri ise yaramiyor. Anvilin basinda 5gb harcadigin item 5rebten 6ya gecmiyor. Para kazancam diye iyice sacmaladin. Kralda benim sultanda benim isine gelen oynar modunda devam ederse 1299 59 u cok ararsiniz.
    Önerilerin için teşekkürler.
    Weapon breaker defans itemi gelicek.
    Warriorun saçma sapan dediğin skili yok her serverda var bu ve warrior sadece dibine gelince vuruyor gidip sana 10-15 metreden vurmuyor.
    Mageyle oynanmıyor oynanmadı da sizler istiyorsunuz ki 2 mage girelim andreama 2 nowayla ırk kaldıralım böyle oyun olmaz olmadı da.
    Upgrade oranı düşmedi şuanda yükseldi aksine sadece ilk gün takı upgradesi %50 idi onu düşürdüm.
    Server maden serverı değil kimsede demedi Oranları önce

buradan bakınız . Daha doğrusu panel adresimizi doğru düzgün kullanmayı öğrenin. Anvilde ben kendim deniyorum item geçiyor biraz şans işi dostum bu,ve oyunda gb kolay her gemden item düşüyor 10 tane kırdır 9 tane item alırsın zaten. Gidipte anvil oranı %100 mü olacak bir şeyleri söylerken önce kendinizi eleştiriniz. İyi forumlar

• leader161

leader161 Yeni Oyuncu

Önerilerin için teşekkürler.
    Weapon breaker defans itemi gelicek.
    Warriorun saçma sapan dediğin skili yok her serverda var bu ve warrior sadece dibine gelince vuruyor gidip sana 10-15 metreden vurmuyor.
    Mageyle oynanmıyor oynanmadı da sizler istiyorsunuz ki 2 mage girelim andreama 2 nowayla ırk kaldıralım böyle oyun olmaz olmadı da.
    Upgrade oranı düşmedi şuanda yükseldi aksine sadece ilk gün takı upgradesi %50 idi onu düşürdüm.
    Server maden serverı değil kimsede demedi Oranları önce

buradan bakınız . Daha doğrusu panel adresimizi doğru düzgün kullanmayı öğrenin. Anvilde ben kendim deniyorum item geçiyor biraz şans işi dostum bu,ve oyunda gb kolay her gemden item düşüyor 10 tane kırdır 9 tane item alırsın zaten. Gidipte anvil oranı %100 mü olacak bir şeyleri söylerken önce kendinizi eleştiriniz. İyi forumlar
    1500 user online...
    beta surumu bitmis aktif hale gelip oyuna hazir halde acilmis sw de o saatten sonra hic bir oranla oynanmaz. mage 1100 vuruyor aaa cokmus diyip oynarsan, 1hafta olmadan reb 11 item basiyorlar dur biraz dusureyim diyip upgrade oranlariyla oynarsan, silvery gemden 10 tanede 9 item atiyor diye rogue earninge item gozuyle totemic speara item gozuyle bakarsan, 350m den npc de satilan reb kagidiyla catir catir milletin itemini 5ten 6ya gecmicek sekilde zorlayip uskodan beter hale getirirsen sonucu bu olur. cok bile dayandi hayatim boyunca hic bi forumda bisey uzerine bu kadar yorum yapmadim ama milletin kactigi malum sw yi gorunce bosa konusmadigimizi farkediyorum. gecmis olsun 0landiktan sonra cok bile dayandi ilk firsatta kacacak yer bulunca herkes kacti. kralda benim padisahta benim dersen sonucu bu olur reis. ayni ifadeyi daha oncede dile getirmistim. iyi forumlar.

• Raph

Raph Moderator Forum Moderatörü

1500 user online...
    beta surumu bitmis aktif hale gelip oyuna hazir halde acilmis sw de o saatten sonra hic bir oranla oynanmaz. mage 1100 vuruyor aaa cokmus diyip oynarsan, 1hafta olmadan reb 11 item basiyorlar dur biraz dusureyim diyip upgrade oranlariyla oynarsan, silvery gemden 10 tanede 9 item atiyor diye rogue earninge item gozuyle totemic speara item gozuyle bakarsan, 350m den npc de satilan reb kagidiyla catir catir milletin itemini 5ten 6ya gecmicek sekilde zorlayip uskodan beter hale getirirsen sonucu bu olur. cok bile dayandi hayatim boyunca hic bi forumda bisey uzerine bu kadar yorum yapmadim ama milletin kactigi malum sw yi gorunce bosa konusmadigimizi farkediyorum. gecmis olsun 0landiktan sonra cok bile dayandi ilk firsatta kacacak yer bulunca herkes kacti. kralda benim padisahta benim dersen sonucu bu olur reis. ayni ifadeyi daha oncede dile getirmistim. iyi forumlar.
    Server açıldıktan sunucunun hiç bir özelliği ile oynanmamıştır, upgrade oranları damage boss dropları gem dropları vesaire. Şu anda bizim gibi 1 e 1 usko client kullanan hiç bir sw yoktur olmayacaktırda, yeni sw açılır giden 2 gun sonra geri döner bu hep böyle oldu ve böyle olacak.

• Bu Sayfayı Paylaş