MassiveStroke

Yeni Oyuncu
15 Nisan 2018
6
1
3
36

Bu Arkadas Bende Tbl Yok Dıyo UGUR KELES 7 KEZ PM ATTIM UZAKTAN SKIL TBL Sİ VAR DIYE ALIN SIZE KANIT DAMGELERE IYI BAKIN O MESAFEDEN KAC SKIL ATIYO ADAM SANCAK CLANI

JAMESDEANNN

Oyuncu
9 Nisan 2018
50
3
8
27
hahahha kardeşim benım 2 skil e r vururum zaten 3 . skilimde neden altında r yok ? bnım attıgım olayla ne alakası var bunun gel vs atalm ıcten ıstedıgın vıdeo atıym orospunun oglu :D

JAMESDEANNN

Oyuncu
9 Nisan 2018
50
3
8
27
amk oglu ben ölmüsüm :D sen yuruosn towna dogru uzaklık göstermıssın uzatamaya gerek yok gel areanya ws atalm ıcten vıdeo atayım sende sus bende bi orospu cocugundan kurtulmus olaym :D

JAMESDEANNN

Oyuncu
9 Nisan 2018
50
3
8
27
O MESAFE DİYOSUNDA ASASIM SEKEREK VURUORM VE FOTO CEKTİGİNDE ÖLÜYÜM BEN :d BENDE SEN ÖLÜYKEN YÜRİYİM MESAFE ALAYIM BENDE FOTO CEKEYM AMK :d YAZIK SANAAAA YAZIKKK OROSPU EVLADIIII :d

NKP3535

Yeni Oyuncu
15 Nisan 2018
13
2
3
30
Tbl ci mi sikiyoruz lan burda kullanıyorsanız söyleyin ben sizi kendi townumuzda kestim lan amk o ne hız lan 6 skill vurdum hemen bann napıyonuz gm ile koyun koyunamı yatıonuz ama bann bi işe yararmı tabikide yaramaz 10 saniyelik işiniz var :)

Son düzenleme:

JAMESDEANNN

Oyuncu
9 Nisan 2018
50
3
8
27
JAMESDEAN PEDALI BUNLARA AGIR GELMIS ENESS DEDİGİNİZ COCUK İSO PEDALINI CIKAR ÖYLE 8 W 8 ATARM SENLE DİYE AGLIORDU :d SİMDİDE TBL OLMUSUZ GÜYAAAAAAAA

MassiveStroke

Yeni Oyuncu
15 Nisan 2018
6
1
3
36
Sen hala Sekerek Dıyo yaa ALLAhım Aq Yerınde Bızde Sekıyoruz Da Adamın Dıbıne Gırınce Skıl ıslemye Baslıyo amq Sen baya dıbe gırıyon ozaman Cok hızlı sekme Pedalıon var

IAusar

Oyuncu
28 Kasım 2017
79
6
8
28
Aynen uzaktan vurma tbl si var benide kesti uzaktan 2-3 kez ugura pm attım koxper diye cevap vermedi