Resim SANCAK CLANI J A M E S D E A

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda MassiveStroke tarafından 15 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. MassiveStroke

MassiveStroke Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bu Arkadas Bende Tbl Yok Dıyo UGUR KELES 7 KEZ PM ATTIM UZAKTAN SKIL TBL Sİ VAR DIYE ALIN SIZE KANIT DAMGELERE IYI BAKIN O MESAFEDEN KAC SKIL ATIYO ADAM SANCAK CLANI

2. JAMESDEANNN

JAMESDEANNN Usta Oyuncu

hahahha kardeşim benım 2 skil e r vururum zaten 3 . skilimde neden altında r yok ? bnım attıgım olayla ne alakası var bunun gel vs atalm ıcten ıstedıgın vıdeo atıym orospunun oglu :D

3. JAMESDEANNN

JAMESDEANNN Usta Oyuncu

amk oglu ben ölmüsüm :D sen yuruosn towna dogru uzaklık göstermıssın uzatamaya gerek yok gel areanya ws atalm ıcten vıdeo atayım sende sus bende bi orospu cocugundan kurtulmus olaym :D

4. JAMESDEANNN

JAMESDEANNN Usta Oyuncu

O MESAFE DİYOSUNDA ASASIM SEKEREK VURUORM VE FOTO CEKTİGİNDE ÖLÜYÜM BEN :d BENDE SEN ÖLÜYKEN YÜRİYİM MESAFE ALAYIM BENDE FOTO CEKEYM AMK :d YAZIK SANAAAA YAZIKKK OROSPU EVLADIIII :d

5. LadyKleo

LadyKleo Yeni Oyuncu

Bakıyorum da JAMES DAN hepinizi bayağı bir kızdırmışşş ...

6. NKP3535

NKP3535 Oyuncu

Tbl ci mi sikiyoruz lan burda kullanıyorsanız söyleyin ben sizi kendi townumuzda kestim lan amk o ne hız lan 6 skill vurdum hemen bann napıyonuz gm ile koyun koyunamı yatıonuz ama bann bi işe yararmı tabikide yaramaz 10 saniyelik işiniz var :)

Son düzenleme: 16 Nisan 2018
    HaYaLLeR vs HaYaTLaR ve LadyKleo bunu beğendi.
  7. JAMESDEANNN

JAMESDEANNN Usta Oyuncu

8. JAMESDEANNN

JAMESDEANNN Usta Oyuncu

JAMESDEAN PEDALI BUNLARA AGIR GELMIS ENESS DEDİGİNİZ COCUK İSO PEDALINI CIKAR ÖYLE 8 W 8 ATARM SENLE DİYE AGLIORDU :d SİMDİDE TBL OLMUSUZ GÜYAAAAAAAA

9. MassiveStroke

MassiveStroke Oyuncu

Sen hala Sekerek Dıyo yaa ALLAhım Aq Yerınde Bızde Sekıyoruz Da Adamın Dıbıne Gırınce Skıl ıslemye Baslıyo amq Sen baya dıbe gırıyon ozaman Cok hızlı sekme Pedalıon var

10. IAusar

IAusar Usta Oyuncu

Aynen uzaktan vurma tbl si var benide kesti uzaktan 2-3 kez ugura pm attım koxper diye cevap vermedi

11. 23explict

23explict Aktif Oyuncu

Sen hala Sekerek Dıyo yaa ALLAhım Aq Yerınde Bızde Sekıyoruz Da Adamın Dıbıne Gırınce Skıl ıslemye Baslıyo amq Sen baya dıbe gırıyon ozaman Cok hızlı sekme Pedalıon var
    Hepsini görmek için tıklayın...
    ağlama bebe

• JAMESDEANNN

JAMESDEANNN Usta Oyuncu

Aynen uzaktan vurma tbl si var benide kesti uzaktan 2-3 kez ugura pm attım koxper diye cevap vermedi
    SEN KİM OLUYOSUN AMK BOWLDAKİ ATROSS FELANMI TANIMIYORM SENİ :d

• IAusar

IAusar Usta Oyuncu

SEN KİM OLUYOSUN AMK BOWLDAKİ ATROSS FELANMI TANIMIYORM SENİ :d
    Kim oldugumun ne önemi var atros veya riote s. et ben sadece uzaktan vurma tblsi var diye yorumda bulundum :)

• Bu Sayfayı Paylaş