Durum
Yanıtlara kapalı.

TR_MaMiNaK_TR

Oyuncu
15 Şubat 2018
107
18
18
30

MOVİE ÇEKME AMACIM SONDAKİ İKİ SALAK İÇİNDİR, MOVİE İÇİNDEKİ ARKADAŞLARIM ÜZERLERİNE ALINMAZLARSA SEVİNİRİM HERKESE İYİ SEYİRLER DİLERİM.

BENDE SAMET İLE WS ATIYORUM SANIYORUM :) HATTA 10 KERE FELAN WS ATTIK KESEMEDİM İNKAR ETMEYE GEREK YOK SC DE BASILIYMIŞ ZATEN , ÇOĞU WS DE KIL PAYI KESTİN ,AMA KESTİN EYW. BU 2. WS DE DE SP TURST SEKMİŞ :D

KENDİ ÇHARINLA GELSEN EMİN OL WS LER BÖLE OLMAZDI SELAM VERDİM SAMET DİE SLM FELAN ALDIN .NORMALDE BANA DURDUK YERDE KÜFÜR EDEN BİRİSİN BUDA ÇOK KOMİK NESE ORTADA Bİ EMEK VAR ELİNE SAĞLIK DİYİM .

HER ZAMAN DEDİĞİM GİBİ MACROYA R ATTIRIP , MİNÖR ATTIRIP , MANA BASTIRANLARI HİÇ Bİ ZAMAN ASAS DİE CİDDİYE ALMADIM...
[ GENEL KONUŞUYORUM ]. TEKRAR ELİNE SAĞLIK .

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
macroya r attırmadım sadece mana minor bastırdım az önce sen bana yazdın küfürlü mü cevap verdim yine aynı şekilde normal konuştuk, yani kendini geliştir senle aramızda ciddi oyunculuk farkı var bence sen warrior falan oyna basit jobları oyna asas sana göre değil ;) her türlü videolu vs atılır ^^

putperest

Yeni Oyuncu
21 Temmuz 2018
7
0
1
27
Adam yakmış abi ortalığı içinizden geçmiş aga, Mana minor dengesi çok iyi, combo da şahane AMA BENI ALAMAZ.

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
Houwanje massiamara nickiyle arenada takiliyomus galiba cektiğim movie'i izlememis henüz

• Like
Reactions: mttvls
Durum
Yanıtlara kapalı.