Video Schizo buralarda fazla atar yapma

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Malkocoglu tarafından 2 Aralık 2019 17:42 tarihinde açılan konu

1. Malkocoglu

Malkocoglu Yeni Oyuncu

Aglamayi kes nerde 3 k

Haddini bileceksin

4maticerol ve oguz1453 bunu beğendi.
  2. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

hele orospu evladına bak hele gelmiş scsizim yüzdelerim yok zorla r atıyo ben direkt dalıyorum

sen r atıyon diye vs mi sandın sonrasında sc bastığımda full hp gideceğini anlayıp herkesin gözü önünde town atıp gelmedin mi red blue alıp :D 3k larını alıp sen kim köpeksin kesicen beni istediğin her sw de 5 vs atabiliriz aslanım seni satın aldığın gökhanın macrosu kurtarmaz

3. Malkocoglu

Malkocoglu Yeni Oyuncu

Bana 3 k manayi goster

4. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Ya mk salağı basmışsın scleri öyle raumlarla 1 el almışsın götünün zoruyla videoya aldığın tek sahne o, ben seni ciddiye alıp movie alma gereği bile duymadım. Baktım sc var sende 2. vsye ben de scleri basıp geldin %30 hp'n kaldığında benim hp full dü sonra town atıp red blue herşeyi aldın 3 k manayı da çekmiş gelmişsin. Senin o götün yiyorsa raum avantajını da görmezden gelicem 5vs atalım charına 3 k basmayacaksın. Arenada taşşak konusu oldun sen gittiğinde de taşşak geçtiler senle sen hala gelmiş bana 3k manayı göster diyosun :D

5. Malkocoglu

Malkocoglu Yeni Oyuncu

bebegım bak oyun bırakmalı

admın eslıgınde 5 ws 3 alan bıtırır

6. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Olur bana uyar hadi gel servera charı silsin admin :D

7. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

noldu la kaypak

8. IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Bizim Oyuncumuz

Ne diyo göko bu it la adammı olmuş :)

9. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

ya sorma gökhandan macroyu almış barı bile kendi vurmuyor inv bile atmıyor 3 k potla el almaya çalışıyo işte :D

10. Malkocoglu

Malkocoglu Yeni Oyuncu

Zirlaaaa yarrrammmm aq ax bile yarrammm dinlere ritme ayak uydur kodumun çocuğuna a bile yarraamm noldula acidimi hirrrimmm elimi op ben senin kralin ne zaman musaid olursam ayağıma geleceksin ws aticaz

11. IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Zirlaaaa yarrrammmm aq ax bile yarrammm dinlere ritme ayak uydur kodumun çocuğuna a bile yarraamm noldula acidimi hirrrimmm elimi op ben senin kralin ne zaman musaid olursam ayağıma geleceksin ws aticaz
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Atın oglu seni döve döve gebertiriz daha dünkü boksun çöp item seni senin gibileri çöp olarak göeüyoruz biz kaça aldın programı :) eglencelimi bu arada sana 3 ws 2.5 avans verek :)

• 4maticerol

4maticerol Aktif Oyuncu

helal guzel sikmissin shizoyu :) kopegi bile gelmis havlıor haha :))

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

La kendi de biliyo kesemiceni :D 2. vs ye geldi ben sc basınca town attı gitti aq :D

• Bu Sayfayı Paylaş