Video Schizo Full Char İle Atarlanırken 3 Yıl Öncesi

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 26 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

Bu Orospu Çocuklarını Her Yerde Her Serverda Siktim Schikko GewonSikjen Siyamkedisitr Oçnebi
    Arkadaşlıklarıda Bana Kurulan Düşmanlık Sebebi İle Oluşmuştur Geçmiş Postlara Bakın Bu Oçnebinin Schizoya Güvenip GewonSikjene Atar Yaptığını Birbirlerinin Analarına Küfür Ettiklerini Göreceksiniz .
    Yaptıkları Tek Şey Kesemedikleri Kişilere Fake Videolar Atıp Forum Kaşarlığıdır Sizin Bu Best Sandığınız Adamlarla Ben Çekirdek Yerken VS Atıyorum Son Olarak Bu Schikko ve GewonSikjenin Fake Videolarının İfşaladım Yine Kaçamak Cevaplar Vererek Analarını Masalara Meze Ettiler .
    Bu Resmede İyi Bak Alinin Charı Beni Kesmek İçin Yalvarıp Aldığın Zaman Tokat Yediğin SS.
    Hadi Çıldırın Orospu Çocukları 4'ünüz Bir Olun Tekrar Postlara Yapışın.

ForzaScarrow ...

Away From Keyboard...

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

3. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Hdjajdjandjsj boş yapma beltsiz oluyorsun daha sen bana beni kesecekmis scoot benim charim değildi sahibiyle atmissindir sen beni fulle değil boş çharima el veren adamsın ki fulle kescen oylemi fjsjjsns

Son düzenleme: 27 Eylül 2019
    Tolga::KINQQ59 bunu beğendi.

4. Videonun 3.30' dan sonrası ForzOçSıçarrow a aittir kafalık göhüslük olmadan npt olmuştur.

5. adam Beltsiz tecavüz etmiş sana hala 3 sene önce ki muhabeti konu diye açmışsın schizo Gökhan tanıdığım en sağlam asas 12xx serverda bir çok kez attığı vs ye şahit oldum ve kesinlikle asasian charının en güzel hakkını veren adamların başında geliyor

Schizo bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş