Security

Oyuncu
9 Temmuz 2017
23
4
8
31
Kardeşim o forzada forumda çok gider yapıodu zirvedeyiz felan diye yakalamışken onuda becereydin :D

Forzaa516

Yeni Oyuncu
15 Temmuz 2017
7
0
1
27

O biraz zor . o benim zaten evvelimden beri karım . Al o cok guvendigin schizo

hknql

Oyuncu
19 Haziran 2017
40
0
6
31
shizoo kardes ne oldu ya ban yemişin :) enes arkadasının tbl sinden kaybaklanıo heralde :)

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
Herkese atar yapin da benim gibi oyuncuya atar yapmayin elinizde ne oldugu belirsiz yarim yarim sslerden baska bir bok olmaz ikinizi toplasak benim tirnagim etmezsiniz siz 3. Sinif asaslari takmiyorum da beni youneed darksullimo gibi asaslarla kiyaslayin. Siz kimsiniz a.q ne ara gotuniz b kadar kalkti anlam veremiyorum. Adam forumdan oyuna gir diye cagri yapyo arenaya geliyo benim geldigimi gorunce ncs atip kwsmeye calisiyo bakti olcak gibi degil kesemiyo kahpe gibi takilyor

hknql

Oyuncu
19 Haziran 2017
40
0
6
31
Herkese atar yapin da benim gibi oyuncuya atar yapmayin elinizde ne oldugu belirsiz yarim yarim sslerden baska bir bok olmaz ikinizi toplasak benim tirnagim etmezsiniz siz 3. Sinif asaslari takmiyorum da beni youneed darksullimo gibi asaslarla kiyaslayin. Siz kimsiniz a.q ne ara gotuniz b kadar kalkti anlam veremiyorum. Adam forumdan oyuna gir diye cagri yapyo arenaya geliyo benim geldigimi gorunce ncs atip kwsmeye calisiyo bakti olcak gibi degil kesemiyo kahpe gibi takilyor
Lan bebe 4youneed kim ki onunda içinden gecildi 2v2 dede 1v1 dede he ama senin su ban olayı nolcak ondan bahset :) söyle o cok iyi bilir benii 2v2 de 10.a 0 kesilirken town atıp alt f4 cekmek neymiş. Ondan sonra oyunda görülmedi zaten :)

Son düzenleme:

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
Beni bu sw de kesen var da benim mi haberim yok a.q ben arenaya inince hepiniz kacicak delik ariyosunuz rest cekiorum oraniz buraniz agriyor az erkek olun bos bos kufur etmeyin. Ban muhabbetimden benim haberim dahi yok bana pmlerle gelin forza falan capimda oyuncu degil