Video ScreamOfDeatH vs TR_MaMiNaK_TR

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ScreamOfDeatH tarafından 5 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. ScreamOfDeatH

ScreamOfDeatH Yeni Oyuncu

2. TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Oyuncu

ELİNE SAĞLIK DOSTUM . :)
    BU ARADA SW Yİ BIRAKTIM 1 HAFTADIR GİRMİYORUM ZATEN ALLAH A EMANET .

ScreamOfDeatH bunu beğendi.
  3. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

7-8 mana minor :D manayı minoru eliyle atamayacak kadar yeteneksiz arkadaşlar video çeker olmuş şöyle playerım böyle playerım diye konuşuyorsundur da sen:D neyse sen böyle zevk alıyorsan saygı duymak lazım sonuçta illegal bir durum değil:D

4. ScreamOfDeatH

bence sen boş birisin zaten tebrik etmenizi bekleyemiyorum kesebilecek player varsa buyursun gelsin pedal illegal bir durum değil herkesin kullandığı macro pedal var sende öyle etrafa bak mal gibi olur mu

5. ScreamOfDeatH

E

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ELİNE SAĞLIK DOSTUM . :)
    BU ARADA SW Yİ BIRAKTIM 1 HAFTADIR GİRMİYORUM ZATEN ALLAH A EMANET .
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Eyw kardeşim seninde eline sağlık Allah'a emanet ol :)

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

bence sen boş birisin zaten tebrik etmenizi bekleyemiyorum kesebilecek player varsa buyursun gelsin pedal illegal bir durum değil herkesin kullandığı macro pedal var sende öyle etrafa bak mal gibi olur mu
    kardeş ben çok macrolu pedallı adam kestim sen çok yanlış kişiye çatıyorsun şu anda çünkü lostkoda çok kestim seni (AlexandraApostoleanu) :D

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

dayakxd mal mısın birader isteyen istediğini kullanır illegal bir şey değil mouse eklentisi salak salak yorumlar atmayın aç macronu pedalını kesebiliyosan kes, bu da maminak 2 çıktı başımıza ya

• TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Oyuncu

dayakxd mal mısın birader isteyen istediğini kullanır illegal bir şey değil mouse eklentisi salak salak yorumlar atmayın aç macronu pedalını kesebiliyosan kes, bu da maminak 2 çıktı başımıza ya
    ULEN GERİ ZEKALI BEN MACRO VEYA PEDAL KULLANMAYIN MI DİYORUM VEYA MACROYA PEDALA HİLE Mİ DİYORUM , İSTEYEN İSTEDİĞİNİ KULLANSIN .BEN SANA ŞUNU DİYORUM HER ŞEYİ = COMBO, MANA BASMA, MİNÖR ATMA VB. GİBİ ŞEYLERİ KENDİ YAPIPDA BENİ KOLAY KOLAY KESECEK ADAM YOK DİYORUM

TEK BEKLENTİM BU ADAM HER ŞEYİ KENDİ YAPIYOR DEMENİZ , BİRAZCIK SAYGI DUYMANIZ ..

DN : ZATEN KULLANMASSANIZ R ATMAYIN BİLE .. BİDAHA BENİM ADIMI KULLANMA SEN, GERİ ZEKALI AYRICA SANA ASAS DİYENİN AMINA KOYUM :p

SW Yİ BIRAKTIM 1 HAFTA OLUYOR ARKAMDAN ATIP TUTMALARINIZ BİTMİYOR :D

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Sikimin başı gibi oynuyorsun maminak seni kesemeyenle vs atmıyorum bile mk :D

• Gewoonkijken

Gewoonkijken Yeni Oyuncu

Lan gökhan ne işin var aq botların konusu altında bırak oynadıklarını zannedip alsınlar zevklerini ellesme çoluk çocuğa

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Schizo amına koyduğumun vasıfsız çocuğu, pedala macroya illegal mi demişim kör gözünü siktiğim? Seni sikip attım bu foruma birincisinde inkar ettin o ben değilim diye, ikincisinde de bar denerken kestin dedin. Makron da kurtaramadı seni elimden,dengim olduğunda pm at.

• ScreamOfDeatH

kardeş ben çok macrolu pedallı adam kestim sen çok yanlış kişiye çatıyorsun şu anda çünkü lostkoda çok kestim seni (AlexandraApostoleanu) :D
    gel abisi atalım vs yi hadi oyundayım :)

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Yenilen pehlivan güreşe doymaz diyorsun yani, akşam geliyorum aslan

• 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

Evet, ben ECNEBI gökhan'cım benim açtığım konu altına tartıştığımız macro muhabbetini hatırlarsın dayakxd (ncs:OMC:BESİKTAS) denen şahsiyetsiz bir zamanlar emir'de dahil hepimize sövdüğünü bot,tbl dediğini belirttiğimde kıçını yere sürüyordu şimdi de aynısını yapıyor bu kadar karaktersiz görmedim şimdi yine sövebilirsin alışıksın böyle şeylere.

• Gewoonkijken

Gewoonkijken Yeni Oyuncu

DayakXd ne anlar asasdan amk gitsin mage oynasın

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Ohh ne kadar gömdüğüm varsa toplanmış:D:Dne zamandır forumda yoksunuz kuyruğunuza mı bastım yoksa?:) dengim olamayıp ağlamaya devam edeceksiniz, kaderini değiştiremezsin;)

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

DELPİERO senin anneciğine atlarım amına kodumun eziği gelsene arena azıcık götün yiyorsa herkesin gözü önüdne 5 vs atalım 1 el alırsan bu oyuna daha girmeyecğeim amk çomarı seni sen kim köpek beni kesicen amın evladı fake nicklerle gelir elinize alır gidersiniz hep arenadayım ben arenaya ne zaman insem server'da player kalmıyor ne iş? Azıcık götün varsa gel arenaya hadi bakalım bu postun altına geleceğin zamanı yaz ben orda olcam

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Amk çocuğu arenada ne zaman görse arenadna kaçıyor gelmiş atar yapıyo amk evladı ya :D

90BPM bunu beğendi.
  • 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

Bugünü unutma yarın kardeşim der :) insanın bari bi duruşu olur net olun kaşar olmayın

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

DELPİERO senin anneciğine atlarım amına kodumun eziği gelsene arena azıcık götün yiyorsa herkesin gözü önüdne 5 vs atalım 1 el alırsan bu oyuna daha girmeyecğeim amk çomarı seni sen kim köpek beni kesicen amın evladı fake nicklerle gelir elinize alır gidersiniz hep arenadayım ben arenaya ne zaman insem server'da player kalmıyor ne iş? Azıcık götün varsa gel arenaya hadi bakalım bu postun altına geleceğin zamanı yaz ben orda olcam
    kıyamam yavruma :D nasıl zoruna gitmiş bildiği bütün küfürleri saydırmış bebeğim benim :D siz böyle ağlayıp zırlamaya devam edin, hepinizi kesip attım bu foruma asla dengim olamazsınız size en çok koyan da bunun farkında olmanız

• Bu Sayfayı Paylaş