Resim - ŞEKLİMİZ KRALIN DA YOK [ YÜCEL AYDIN ]

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda YUCELAYDIN tarafından 11 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

1. YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

2. Kahrolsun616

Kahrolsun616 Usta Oyuncu

2 tbl servera geri dondu :) yakinda gene ban yersnz :))

3. YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

2 tbl servera geri dondu :) yakinda gene ban yersnz :))
    Hepsini görmek için tıklayın...
    ananda öyle diyordu ananın üzerinde bi tbl açtık ananı seri seri komboya soktuk :D :D

• Kahrolsun616

Kahrolsun616 Usta Oyuncu

bacinda ben siktm ananida clanim mk cirkini

• Skieeq

Skieeq Oyuncu

yücel değişik bir model oğuz daha da değişik bir model

• Tam1bela

Tam1bela Yeni Oyuncu

Sinirli ama guzel komutçu warrior party

• _BABAMERABA_

_BABAMERABA_ Yeni Oyuncu

ulen veletler sızın kralnızı yatalak ettık daha dunki cocuksunz hadi yol alın :D

• _BABAMERABA_

_BABAMERABA_ Yeni Oyuncu

amk tbl ci ibineleri

• Kahrolsun616

Kahrolsun616 Usta Oyuncu

dedim size 2 gune banlanir bu anasini siktigmn ezigi :)))

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

dedim size 2 gune banlanir bu anasini siktigmn ezigi :)))
    yavrum kim dedi ban yedi

• Skieeq

Skieeq Oyuncu

yücel bunları gördüğünüzde içinden geçin yoksa yavaş yavaş böyle zevkine tp mageyi kesmeyip sike sike npt ettiğinizde tbl diyorlar

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

yücel bunları gördüğünüzde içinden geçin yoksa yavaş yavaş böyle zevkine tp mageyi kesmeyip sike sike npt ettiğinizde tbl diyorlar
    haklısın kardeşim burdaa herkes bilir benim komutumu oynatışımı ben 8vs8 attıgımda bilerek mage kestirmiyorum vs eğlencesine zevkine uzasın iki tarafda np kassın diye vs sonu ranka bakıyorum benim kastıgım np 21 k adamlar 14 k hala npt ettik diyebiliyolar ne diyeyim öyle olsun kestiler :) ama bundan sonra dikkat etsinler tp mage yatalak olcak sonra komutcuları daha sonra party h town gezdirir.

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Yücel aydın dua et Movie teliflendi kesilmekten bikmadıniz azıcık kestiğine inaniyorsan tekrar gelip kesersin 20 dakika durmadan ws attık adamlarina sor kaç kere kesilmişler magenin cekmekten kolu yorulmustur hodri meydan ufaklık kestiklerimiz şuan serverda bile değil yasak oldu onlara hala konuşuyorlar uzaktan uzaktan yakına gelmeye gotleri yemiyor cunku yorum yapan rezidans veleti gibi Yücel aydın sen hani benim sütüm derken biz burda senin gibi yeni yetmeleri susturup gonderiyorduk hadi şimdi elinde bir ispat yoksa uzatma lafta herkes kral ufaklik

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Bu arada velet premium almışsın bir zahmet daha çok np kas gerizekalı velet attığı fotoğrafla kendini ele veriyon

• OGUZ OLM SEN AKLLANMIYONMU LA SERVER İÇİNDEN GECTİ CLANINI KESTİM 1V1DE 8V8DE HAYLA ATIP TUTUYON

• Skieeq

Skieeq Oyuncu

irfan sen niye konuşuyorsun senle boş charlarla vs atmadik mi redpot diye ağlıyordun boş charlarla girdik bide 5-1 kestim ahh ben hp'ye 124 vermişim diyip stat değiştirdi 4-1 tekrar kestim ajkfkjasgkjasjkg :D ekstradan kamyoncusun sen ne işin var vs falan kaç yaşında adam olmuşun 30 yaşındasın ama hayat seni yaşlandırmış amk asjkfasjkgjkasgjk

• Skieeq

Skieeq Oyuncu

irfan malkocoglu bu arada ugur keles dönen götte theleri irfanlari iyi siktik diye adam bizi klani bozun dedi bizde bozmadik banladi amk askjfakjsgjkasgjk :D bu arada oğuzking'ler aralarinda en iyisi oğuzkinqlere saygım var ama bu thelermiş turkeymiş bunlar kolpa

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

kim bilir kimle ws attında konusuyon az götün varsa bana adresini ver seni o rezidansa gömiyim götünden korkuyon gelmiş konusuyon hala göt korkusundan yalnıs numara veriyon bana :D istanbuldayım dibinde seni bulucam elinde sonunda bakalım rezidans seni kurtarabiliyormu :)) burdaki herkesde sahit olsun götü yiyorsa bu veletin bana adresini söylesin size buraya bunu nasıl perişan ettiğimin videosunu atayım :))) kamyon gibi gececem üzerinden :)))))))

• Skieeq

Skieeq Oyuncu

bu arada kim bilir kimle vs attinda konusuyon diyon ya sen harbi yikik egosunu yenememis malin tekisin cahilsin aminakoyam

• Skieeq

Skieeq Oyuncu

böyle yalanlar attikca utanmiyor musun yüzün kızarmıyor mu aq asfjajksgkjasgjk sasiriyorum size

• Bu Sayfayı Paylaş