Resim SENAR1ST kendisini Sw nin Lordu Sanıyor :)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda IErzurumTR tarafından 21 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

2. IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Şunu eklemem gerekir ki swde ciddi anlamda güzel oyuncu player diyebilceğim insanlar var 2 ws atıp sonra kestikten sonra karşıdaki insanda birşey var mı yok mu diye sorgulamıyorsunuz ama kesilince ne gariptir ki. sende item mi var yoksa pedal mı var yoksa tbl mi var gibisinden boş muhabbetler yapıcağınıza tebrik edebilmeyi öğrenin. birilerinin annesine kız kardeşine küfür etmek acizliktir. bu türr karaktersizleri kaileye almıyorum. Herkez Haddini Yerini Bilsin. Dipnot: Kesinlikle En iyisim demedim ama elimden gelenide yaparım. Herkeze İyi Oyunlar Dilerim Diğer Nicki:Tr_Maminak_TR ulan ya nasıl bi karaktersizmişsin :D !

Son düzenleme: 21 Mart 2019
  3. TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Usta Oyuncu

Ben sana 1 tane sordum red pot blue pot , pedal macro destekli mi oynuyorsun dedim 40 dereden su getirdin cevaplayamadın .Bana erzurum tr git araştır dedin hhahahahah
    videolarım var pk ws dedin git izle dedin bi ukalaca konuştun felan . Zaten sinirliydim de ayrıca pekde oynayamadım kestin 3. 5 kere inkar etmem ölümsüz değilim .BENİM GEREK FAKE GEREK KENDİ NİCKLERİ İLE DEFALARCA KESTİĞİM ADAMLAR ŞİMDİ BANA KALKIP 3 . 5 KERE KESİNCE BURDA BENİ KESTİKLERİNİ SÖLEMESİN .
    BEN BURDAN YAZIYIM KESEMEDİĞİM ADAMLARIDA RAHATLAYIN : SCHİZO, JAGUERNETTA_,CHİMERA, HE BU ADAMLARI DA KESTİM ,KESERİM DE AMA 10 WS ATARSAK BEN 3. YADA 4 EL YA ALIRIM YA ALAMAM İNKAR ETMİYORUM .ÜSTÜNLÜK ONLAR DA OLUR BEN HİÇ BİR ZAMAN NET KONUŞMAM KESİN KONUŞMAM HERKESİ KESERİM DİE . SANA GELİCEK OLURSAK SEN BENİM ADAMLIK OLSUN KARAKTER OLSUN PLAYERLİK OLSUN YANIMDAN GEÇEMESSİN .İŞİNİZ GÜCÜNÜZ YOK HEMEN FORUM BEBELİĞİ .
    ZATEN BEN SANA KİMLE KONUŞTUĞUNA DİKKAT ET BEN SENİ BİLİYORUM ÇOK DA İYİ DEĞİLSİN DEMESEM SEN SS BİLE ALMICAKDIN .ACABA SAĞLAM BİRİMİ DİE HEMEN Bİ RANT ( PRİM ) KASMAK İÇİN AL SS YAPIŞTIR FORUMA Bİ BİTMEDİNİZ A.G . BANA HER ZMAN Bİ SATAŞIRLAR SIRF BENİ KIZDIRIP ONLARI UMURSAYACAĞIMI FELAN DÜŞÜNÜYORLAR BELKİ . AMA ZERRE KADAR S1KLEMİYORUM KİMSEYİ . O UFACIK BEYNİNİZ LE YAPTIĞINIZ AKIL OYUNLARINI GİDİN OYUN BİLMEYENLERE YAPIN .BİDE BANA GİT VİDEOLARIMI İZLE DEDİ YALA , AŞŞAĞILARCASINA Bİ ZUAHHAHAHAH DİYİM DE BOŞA GİTMESİN :S

4. IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Sünepe Sünepe Cevaplarr Verme Kimi Kesip Kime Kesildiğin Çokta Alakadar Etmez Beni. Adam gibi ws atıyorsan adam gibide tebrik etmesini biliceksin kimseye ana bacı küfür edemezsin kesildikten sonra. yok sende macro var diye ağlayan ben değilim. video istedin bende s.git videolarımı izle dedim kullanmadığımı ordada görebilicek kadar beyne sahipsen gerisinide anlarsın. ben hiç bir ws de kimse ile ego yarıştırmıyorum. oyunu mu oynar çıkarım ki. senin kadar zaman bile harcamıyorum bu swde eskisi kadar da online olmadığı mı herkez bilir. Her neyse ADAM ol diyicem ama yerini de yadırgamak istemiyorum.

5. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

senar1st sendin demek maminak :D :D her kesildiğinde skill sekti diyordun ayrıca kesemediğin 3 asas saymışsın ben sana kesemeyeceğin 10 tane asas sayayım + olarak arşivlerimde mevcutsun zamanında foruma da attım yanlış hatırlamıyorsam neyse beni sevmediğin için yazmamışsın ama sikimde de değil benim demek istediğim bu oyunu ölüm kalım meselesi haline getirmeyin tartıştığınız konuya bak yok benim videomu izle yok bilmem ne kesersin kesilirsin önemli olan tebrik etmektir mesela sen bu erzurumtrye makro demişsin ben senin kimseyi tebrik ettiğini görmedim. Ya skillerin sekiyor (nedense her öldüğü vsde skilleri seker bu arkadaşın) ya da öleceğini anlayınca s yaparsın vsyi baştan başlatırsın. Yine de aşağılamak istemiyorum elinle oynadığını düşündüğüm için çünkü benim için eliyle oynayan sıradan bir oyuncu makrocu olup çoğu kişiyi kesenden sağlamdır. erzurumtr nasıl oynar stili nedir bilmem ama bir keresinde ksc attığında sağ alttan ifşasını görmüştük tüm forum alemi olarak hala kullanıyor mudur bilemem neyse ben bu yorumu niye yaptım iyi oyunlar

IErzurumTR ve 90BPM bunu beğendi.
  6. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

senar1st sendin demek maminak :D :D her kesildiğinde skill sekti diyordun ayrıca kesemediğin 3 asas saymışsın ben sana kesemeyeceğin 10 tane asas sayayım + olarak arşivlerimde mevcutsun zamanında foruma da attım yanlış hatırlamıyorsam neyse beni sevmediğin için yazmamışsın ama sikimde de değil benim demek istediğim bu oyunu ölüm kalım meselesi haline getirmeyin tartıştığınız konuya bak yok benim videomu izle yok bilmem ne kesersin kesilirsin önemli olan tebrik etmektir mesela sen bu erzurumtrye makro demişsin ben senin kimseyi tebrik ettiğini görmedim. Ya skillerin sekiyor (nedense her öldüğü vsde skilleri seker bu arkadaşın) ya da öleceğini anlayınca s yaparsın vsyi baştan başlatırsın. Yine de aşağılamak istemiyorum elinle oynadığını düşündüğüm için çünkü benim için eliyle oynayan sıradan bir oyuncu makrocu olup çoğu kişiyi kesenden sağlamdır. erzurumtr nasıl oynar stili nedir bilmem ama bir keresinde ksc attığında sağ alttan ifşasını görmüştük tüm forum alemi olarak hala kullanıyor mudur bilemem neyse ben bu yorumu niye yaptım iyi oyunlar
    Hepsini görmek için tıklayın...
    İlk defa yorumuna katılıyorum aq haklısın her ws de skiller sekiyor diyor bu kadar da olmaz aq

dayakxd bunu beğendi.
  • IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Burda belirtmek istediğim çok iyi bir oyuncu olduğum değildir. bende kendi çapımda iyi kötü birşeyler yapabiliyorum hem pk da hem de wsde olsun ama bu zamana kadar çoğu kişiden iyi bir ws atsam da bu serverın en sağlamıyım demedim. ya da atmış olduğum her wsde beni kesseler bile sende item mi var yoksa macro pedal mı var diye söylenmem kesenide her zaman takdir etmişimdir. bu adamın bugün bu yüzünü görene kadar her zaman gözümde iyi bir player konumundaydı. ama bundan sonra farzı misali sw nin en sağlam oyuncusuda olsa gözümde karaktersizin önde gideni olucaktır. senle de ne kadar kavgalı olsak ya da clanınızla sağlam bi asas oyuncusu oldugunu bilirim. demek istediğim bu oyunu bu kadar ciddiye almamaları ben kesmişim sen kesmişsin bunun benim için herhangi bir önemide yoktur. ben girer oyunu mu oynar zevkime bakarım.

dayakxd bunu beğendi.
  • TR_MaMiNaK_TR

ŞİMDİ BEN OYUNA GİRİP PK ATMASAM DA ARADA FORUMA BAKARIM NELER OLUP BİTMİŞ DİE..HEP SEN VAR SIN OMC BEŞİKTAŞ , Bİ VİDEO ÇEKMİŞSSİN OMC BEŞİKTAŞ ADI ALTINDA WS MOVİE DEMİŞSİN KENDİ NİCK İN DIŞINDA FARK LI FARK LI NİCK LER LE WS ATMIŞSSIN AYRICA İNWENTORY NE DE DİKKAT EDERLERSE ARKADAŞLARDA GÖRCEKLER AYNI ÇHARA NCS ATA ATA WS ATMIŞSIN MİLLETLE , AMA BAŞLIĞA GELİNCE OMC BEŞİKTAŞ WS MOVİE DİYORSUN AMA OMC BEŞİKTAŞ HİÇ YOK .KENDİ NİCK İN LE WS ATSAN ARENADA FORUMDA BOY BOY VİDEOLARIN OLUR BUNDAN DA EMİN OL , HARBİ REZALET .AYRICA KESMİCEĞİN ADAMA ÖRNEK SCHİZO YA KAFA TUTUYON O ADAM SENİ HAVADA ,KARADA , DENİZDE ,UZAYDA S1KER ATAR BU DA Bİ GERÇEK , FORUMDA SEYİRCİYE OYNAMAKTAN BAŞKA , YALANDAN DOLANDAN PRİM YAPMA PEŞİNDE OLAN GEREKSİZ Bİ İNSANSIN BUDA Bİ GERÇEK .HE AYRICA HER ZAMAN DA DİYORUM ZATEN BEN BÜYÜK KONUŞMAM , KESİN KONUŞMAM VE YALAN SÖYLEMEM YALAN SÖYLEYENDEN DE NEFRET EDERİM . BEN SEKİYOR DİYORSAM SEKİYORDUR YADA DEYMİYORDUR BU UĞUR SW Yİ HARBİ BOZMUŞ SKİLLER 2 KERE BASIYORSUN DEYMİYOR 3. DE DEYİYOR , SEKMEYİ GEÇTİM . BU SEKİLDE ÖLDÜĞÜM İÇİN GERÇEKDEN SİNİRLENİYORUM .ŞİMDİ SENDEN İSTİYORUM 10 TANE KESEMEDİĞİM ADAM SAY VE BENİ KESDİĞİN KSC LERİN RESMİNİ BURDA PAYLAŞ BAKALIM RESİMLERİN KAÇ TANESİNDE OMC BEŞİKTAŞ YAZIYOR ONA Bİ BAKALIM :s NET SÖLÜYORUM SANA , FORUMU TAKİP ETTİĞİMDEN , OKUDUĞUM İÇİN YAZDIKLARINI BU KANIYA VARDIM ÇOK GEREKSİZ BOŞ Bİ İNSANSIN BENİ ÖLE DİĞER TARTIŞTIĞIN ,KÜFÜRLEŞTİĞİN ADAMLARLA KIYASLAMA . SADECE YAZDIKLARINDAN ANALİZ ETTİM .[ NOKTA ATIŞI TESPİT ] . EYW BAKŞADA CVP YAZMICAM SANA . BİTTİ

• TR_MaMiNaK_TR

90PBM YE DE GELECEK OLURSAK ARENAYA GİRDİĞİM DE Bİ KANKA MANKA ÇEKER PM DEN , SONRA GELİR FORUMDA BENİM HAKKIMDA ATIP TUTAN ADAMIN YANCILIĞINI YAPAR SEN VE SENİN GİBİ LER BEN DEN UZAK DURUN . OLUM SİZİN O YAŞIDIĞINIZ KAFAYI BEN AKINGAMİNG DE 18 19 YAŞLARIMDA HIRSLI OLDUĞUM ZAMANLAR DA YAŞADIM . ÖRNEK VERİYORUM OZAMANLAR 1 2 TANE BÖLE SW HERKEZİ KESEN ASAS LAR VARDI HATTA BİRİ DE BURDA Bİ ARA OYNAYAN DEOXYS BİLEN BELKİ BİLİR . ŞİMDİ TA OZMANLAR BUNLARA ÖLEN ADAMLAR SKİLL BAR İSTER YADA NASIL OYNUYON COMBON NASIL DİYE SORARLARDI , KANKİ MANKİ ÇEKERLERDİ İŞDE GÖT YALARLARDI , BUNLARDA SÖLERDİ İŞDE SÖLE BÖLE DİE , AMA SONRA FAKE AÇIP BİŞİ ÖĞRENDİKLERİ ASASLARI KESMEYE ÇALIŞIRLARDI HATTA KESERLERDİ DE . ŞUNU SÖLEMEK İSTİYORUM BEN SİZİN GİBİ 2 YÜZLÜ GEVŞEK KARAKTERSİZ OLAMAM FAZLA MUHABBETE GİRMEM . ŞİMDİ SEN BENİ HİÇ KESEMESEN BU ANLATTIĞIM İNSANLAR GİBİ BANA , ARENADA NE ZAMAN GÖRSEN EYİLİP BÜZÜLECEK YANCILIK YAPACAK SEVİYEDE Bİ İNSANSIN . SENİ BEN ÇOK KESTİM , KESTİĞİMDE HİÇ BİŞİ YOK Bİ KAÇ KEZ ÖLDÜĞÜMDE BURDA HEMEN SEKİYOR DEMEME LAF EDİYON GÜLDÜRÜYORSUNUZ BAŞKA BİŞİ YOK SİZDE :D BOŞ MUHABBETE GİRİCEK DEĞİLİM NE SANA NE DE O OMC BEŞİTAŞA CVP DAHİ YAZMICAM HAKKIMDA ATIP TUTMASSANIZ SEVİNİRİM EYW.

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

ŞİMDİ BEN OYUNA GİRİP PK ATMASAM DA ARADA FORUMA BAKARIM NELER OLUP BİTMİŞ DİE..HEP SEN VAR SIN OMC BEŞİKTAŞ , Bİ VİDEO ÇEKMİŞSSİN OMC BEŞİKTAŞ ADI ALTINDA WS MOVİE DEMİŞSİN KENDİ NİCK İN DIŞINDA FARK LI FARK LI NİCK LER LE WS ATMIŞSSIN AYRICA İNWENTORY NE DE DİKKAT EDERLERSE ARKADAŞLARDA GÖRCEKLER AYNI ÇHARA NCS ATA ATA WS ATMIŞSIN MİLLETLE , AMA BAŞLIĞA GELİNCE OMC BEŞİKTAŞ WS MOVİE DİYORSUN AMA OMC BEŞİKTAŞ HİÇ YOK .KENDİ NİCK İN LE WS ATSAN ARENADA FORUMDA BOY BOY VİDEOLARIN OLUR BUNDAN DA EMİN OL , HARBİ REZALET .AYRICA KESMİCEĞİN ADAMA ÖRNEK SCHİZO YA KAFA TUTUYON O ADAM SENİ HAVADA ,KARADA , DENİZDE ,UZAYDA S1KER ATAR BU DA Bİ GERÇEK , FORUMDA SEYİRCİYE OYNAMAKTAN BAŞKA , YALANDAN DOLANDAN PRİM YAPMA PEŞİNDE OLAN GEREKSİZ Bİ İNSANSIN BUDA Bİ GERÇEK .HE AYRICA HER ZAMAN DA DİYORUM ZATEN BEN BÜYÜK KONUŞMAM , KESİN KONUŞMAM VE YALAN SÖYLEMEM YALAN SÖYLEYENDEN DE NEFRET EDERİM . BEN SEKİYOR DİYORSAM SEKİYORDUR YADA DEYMİYORDUR BU UĞUR SW Yİ HARBİ BOZMUŞ SKİLLER 2 KERE BASIYORSUN DEYMİYOR 3. DE DEYİYOR , SEKMEYİ GEÇTİM . BU SEKİLDE ÖLDÜĞÜM İÇİN GERÇEKDEN SİNİRLENİYORUM .ŞİMDİ SENDEN İSTİYORUM 10 TANE KESEMEDİĞİM ADAM SAY VE BENİ KESDİĞİN KSC LERİN RESMİNİ BURDA PAYLAŞ BAKALIM RESİMLERİN KAÇ TANESİNDE OMC BEŞİKTAŞ YAZIYOR ONA Bİ BAKALIM :s NET SÖLÜYORUM SANA , FORUMU TAKİP ETTİĞİMDEN , OKUDUĞUM İÇİN YAZDIKLARINI BU KANIYA VARDIM ÇOK GEREKSİZ BOŞ Bİ İNSANSIN BENİ ÖLE DİĞER TARTIŞTIĞIN ,KÜFÜRLEŞTİĞİN ADAMLARLA KIYASLAMA . SADECE YAZDIKLARINDAN ANALİZ ETTİM .[ NOKTA ATIŞI TESPİT ] . EYW BAKŞADA CVP YAZMICAM SANA . BİTTİ
    Doğru arenaya genelde fake nickle giderim çünkü kendi charımla gittiğimde fakeler gelip r vuruyor kimi kestiğimi nerden bileyim? Bunu bana söyleyen maminak, senar1st nickiyle takılıyor :D Ben seyirciye oynamam olanı söylerim çünkü beni bu serverda zaten kimse sevmez bu da hoşuma gidiyor. Burada boş yere schizo makroyu yalama onu da kesip koydum foruma ağlayıp durdu tıpkı senin gibi ama hiç skillerim sekti yok bilmem ne dediğini görmedim. Skiller gayet vuruyor vsde ama pkda vurulmuyor ekran bugu aşırı fazla boş bahanelerle gelme. Seni hangi nickle kestiğimin ne önemi var? Kendi nickimle gelsem daha ciddiye alıp oynayacaksın yani bunu mu kastediyorsun e beni övmüş olursun o zaman :D neyse tblci çimeranın kankasına laf anlatıyoruz bak yoluna delikanlı. He şimdi 90bpmye yazdığın mesajı gördüm o yaladığın deoxys'i de kestim ben o yüzden millete gluk gluk yapma kendi icraatlarını görelim

• TR_MaMiNaK_TR

Burda belirtmek istediğim çok iyi bir oyuncu olduğum değildir. bende kendi çapımda iyi kötü birşeyler yapabiliyorum hem pk da hem de wsde olsun ama bu zamana kadar çoğu kişiden iyi bir ws atsam da bu serverın en sağlamıyım demedim. ya da atmış olduğum her wsde beni kesseler bile sende item mi var yoksa macro pedal mı var diye söylenmem kesenide her zaman takdir etmişimdir. bu adamın bugün bu yüzünü görene kadar her zaman gözümde iyi bir player konumundaydı. ama bundan sonra farzı misali sw nin en sağlam oyuncusuda olsa gözümde karaktersizin önde gideni olucaktır. senle de ne kadar kavgalı olsak ya da clanınızla sağlam bi asas oyuncusu oldugunu bilirim. demek istediğim bu oyunu bu kadar ciddiye almamaları ben kesmişim sen kesmişsin bunun benim için herhangi bir önemide yoktur. ben girer oyunu mu oynar zevkime bakarım.
    AMAN DİYİM DOSTUM=[ MECAZEN ] SENİN SAYGIN SEVGİN EKSİK OLSUN . KENDİ NİCK İNLE BENDEN UZAK DUR YETER. BAŞKA NİCKLER LE BANA YALLAVUŞLUK YAPABİLİRSİN KENDİ NİCK İNİ SÖLEME AMA , SİKTİR ÇEKERİM HADİ BB.

Son düzenleme: 22 Mart 2019
  • TR_MaMiNaK_TR

kimi kestiğimi nerden biliyim diyor ya bu kadar basit cvp olur mu :S ben nie giriyorum veya başka adamlar nie giriyor .Bak ufacık beyninle burda kendini aklamaya çalışıyon şu senin hakkında yazdıklarımın hepsi doğru ayrıca ben full çharıma ncs atmıyorum boş çharım var ona giriyorum 1 kaç tane zaten sölerim de kendi nick imi çoğu zman .. Sen bak giriyon arenaya benle de eminim ws bile atmışsındır SENAR1ST ile ama söylemiyorsun ben buyum şuyum die açıklamıyon . Sen fake girmessen arenada yatalak olursun ayrıca fake ile kesersin şans eseri alırsın ws yi hemen ss arjiv diyor sanki bana devlet sırlarını saklıyor a.g hahaha bak burda senin o beyninle alay eder dalga geçerim . Her konuşman ve yazdıkların hepsi boş . Schizo ile hadi ws at veya o ben giriyorum oyuna sen alt f4 çekiyorsun die yazdığın adamlar la hadi ws at ben ayarlıyım ws lerinizi uğuruda çağaralım sw görsün ezik kim boş yapan kim görsün millet bak kimle tartıştıysan okudum diyorum her yorumun aptalca ergence yaşın kaç onuda bilmiyorum .He bir de seni hangi nick le kestiğimin ne önemi var diyon , önemi yoksa gelirsin omc beşiktaş nick i ile atarsın ws kesersin alısın video veya ss paylaşırsın . Ama sen de de o yetenek yok senin yeteneğin forumda boş yapmak ama mantıksız boş yapmak :D CVP VERMİYİM DİYORUM DA SENİ HAKLI ÇIKARAMAM SORRY. LÜTFEN ŞU KESEMEDİĞİM ADAMLARI SAY VE FORUM TAKİPCİLERİ İÇİN O BÜYÜK ARŞİVİNDEN SS LERİMİ AT AMA RESİMLERDE NİCKLERİN ÜSTÜNÜ SANSÜRLEME ^^

Son düzenleme: 22 Mart 2019
  • 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Ben kimsenin arkasından iş çevirmem maminak geçen hafta usianbolt'ta ben vardım paspas ettim seni videoya alıyormusun diye sordun almadım gerek duymadım çünkü hep polemik peşindesiniz boş cümleler kurma kestigin yerlerde oldu güzel oynuyorsun skor üstünlüğü hep bende dir çok ısrar edersen serveri topla karşılıklı ws atalım canımın içi <3

• IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

AMAN DİYİM DOSTUM=[ MECAZEN ] SENİN SAYGIN SEVGİN EKSİK OLSUN . KENDİ NİCK İNLE BENDEN UZAK DUR YETER. BAŞKA NİCKLER LE BANA YALLAVUŞLUK YAPABİLİRSİN KENDİ NİCK İNİ SÖLEME AMA , SİKTİR ÇEKERİM HADİ BB.[/Q
    kaç krşluk kişiliksin ki kalkpta sana yalanmaya çalışayım oyunu ciddiye alacak kadar karaktersizin tekisin.!

• Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

maminak adamdır

• MARLİMBO

MARLİMBO Yeni Oyuncu

Sende Sütten çıkmış ak kaşık değilsin. ErzurumTr :D Bir zamanlar ardreamda wsde 7 8 kere kesilip botçu tblci diye ağladığın zamanlar geldi aklıma 2 gün sonrada 2v2 isteyip geldiğimde pingim var internetim yavaş lag var diyip kendi yerine K_e_n_J_i_r_a yı çağırdığın günleri unutmuşsun bakıyorum da konuşuyosun ama boş 3 kere ard arda kesil bot tbl damgasını vuruyosun hemen sonrada wsye gelmeyip başkasına ws attırıyosun bişeyi yapmaya götün veya bileğin yemiyorsa uslu bi çocuk olup oturucaksın hem konuşup hem icraat göstermemek komik :D

• IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Sende Sütten çıkmış ak kaşık değilsin. ErzurumTr :D Bir zamanlar ardreamda wsde 7 8 kere kesilip botçu tblci diye ağladığın zamanlar geldi aklıma 2 gün sonrada 2v2 isteyip geldiğimde pingim var internetim yavaş lag var diyip kendi yerine K_e_n_J_i_r_a yı çağırdığın günleri unutmuşsun bakıyorum da konuşuyosun ama boş 3 kere ard arda kesil bot tbl damgasını vuruyosun hemen sonrada wsye gelmeyip başkasına ws attırıyosun bişeyi yapmaya götün veya bileğin yemiyorsa uslu bi çocuk olup oturucaksın hem konuşup hem icraat göstermemek komik :D
    ulan sen kimsinde ben kenjirayı çağırmışmışımda yok onu bunu demişmişimde benim attığım videolarda ne kadar oyuncu oldugum cok belli oluyor + kenjira ile ne zaman böyle bi muhabbete girmişim götünden element uyduracağına buyur gel atalım ws mizi boş yapma bana burda ben sürekli nick değiştirerek arenaya geliyorum mrk etme kimin oyuncu kimin götelek oldugunu çok iyi bilirim. sikiğe bak daha nickini belirtemiyorsun burda yaşanmamış bir olayı bana giydirmeye çalışıyorsun. senide zamanında sikmişiz ki yaran var yarası olan gocunur derrler aslanım hadi uza şimdi ! + şunu da ekliyim git bi şu adama sor bakalım bi 10ws den kaçını almış kaçını vermiş ben icraat gösteriyorumda sizin gibi göze sokmuyorum merak etme sen !

• F_R_K_N

F_R_K_N Oyuncu

La bu erzurumtr konuşuyormu hala

Şuan kullandığını düşünmüyorum ama sende sütten çıkmış değilsin birader.

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Şöyle bi durum var baylar herkes herkesi kesebilir önemli olan seriye bağlamaktır çünkü ANDREAMTR serverinde skiller bazen yeri geliyor 4 kez spike sektiği oluyor belli olmuyor asıl önemli olan yok makro yok sağ tık bunlar değil çünkü attığın minoru macroya attırmayıp sağ tık atsan yine manayı bitirebiliyorsun bunu bahane olarak göstermeyin veya açın macroyu vs atın kimse gereken tatmini yaşamayacaktır. Birbirine üstünlük sağlanması için 10 vsnin 8ini kesiyor olman lazım ben bu güne kadar 5 vs atıp 5 - 3 kestiğim hiç bir adama senden iyiyim demedim. Buradaki insanların hepsi tamamen polemik amaçlı yazıyor canınız sıkılıyor sizleri de anlıyorum ama bi yerden sonra can sıkıcı bir hal alıyor birisi kalkıp SS çeker atar gör ki o zaman kaç defa kesildi bu da önemli değil herkes neyin nasıl olduğunu biliyor kendinize güldürüyorsunuz VS ATARIM demek ile VS ATMAK arasında fark var haberiniz olsun :)

• IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Şöyle bi durum var baylar herkes herkesi kesebilir önemli olan seriye bağlamaktır çünkü ANDREAMTR serverinde skiller bazen yeri geliyor 4 kez spike sektiği oluyor belli olmuyor asıl önemli olan yok makro yok sağ tık bunlar değil çünkü attığın minoru macroya attırmayıp sağ tık atsan yine manayı bitirebiliyorsun bunu bahane olarak göstermeyin veya açın macroyu vs atın kimse gereken tatmini yaşamayacaktır. Birbirine üstünlük sağlanması için 10 vsnin 8ini kesiyor olman lazım ben bu güne kadar 5 vs atıp 5 - 3 kestiğim hiç bir adama senden iyiyim demedim. Buradaki insanların hepsi tamamen polemik amaçlı yazıyor canınız sıkılıyor sizleri de anlıyorum ama bi yerden sonra can sıkıcı bir hal alıyor birisi kalkıp SS çeker atar gör ki o zaman kaç defa kesildi bu da önemli değil herkes neyin nasıl olduğunu biliyor kendinize güldürüyorsunuz VS ATARIM demek ile VS ATMAK arasında fark var haberiniz olsun :)
    Dediklerine teker teker katılıyorum normalde bu sside atmazdım ama arkadaş kendisini sw nin en sağlam oyuncularından sanıyor ws attıktan sonra yediremeyip sövmesi beni rhatsız ettiği için paylaşma gereği duydum abi abi takılıp keslince köpek gibi saldırmayı sevdiği için millette ne halt oldugunu görsün die attım. kendi adıma yine söylüyorum oyunu ciddye almıyorum bu tür asalaklarıda aynı şekilde. hiç bir zaman en iyisiyim demedim ki. Schizo her zaman asasta en iyi playerdır demişimdir kendi kendime her neyse diyiceklerim bu kadar. burda playerım diyenleri bir de 21xx ya da uskoda da görmek isterim. hadi rastgele

Schizo bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş