Video SeniiKarimYapicamm vS Movie Golden Shotz ! #PathosWar #MekanınSahibi

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 19 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

2. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Sokuk ezik

3. ForzaScarrow

babaannesini siktiğim o benmiyim ? hakan diye biri eskiden takıldığım suan serverda oynuyormu bilmiyorum , vs de adamın kafası güzeldi sen bu kadar salakmıydın be olm adam sana skill vuramıyor ard arda % atıyor görmüyormusun gözündemi yok sana kafası güzel diye skill vuramıyor sen gidip video alıp bide youtube atmışsın aciz piç seni

4. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Sendin o ağla orospu çocuğu önce macronu açmayı öğren ananı sikerim oc

5. ForzaScarrow

ananı şaha kaldırırım tek tek videolarını attırma bana beni kesmek için milletten full char dileniyordun scoot diye charla geldiğinde eline alıp siktirip gittin yatalak oc gel pathoswara tek dagger oynıcam seninle piçin oğluna bak adamla vs atarken cekirdek yiyorum bir yandan :DD neyin tribindesin aq adamı kesip seni kestim ayaklarına giriyorsun #KimseBAŞEDEMEZ @KUDURUN

6. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Benim bir tane videonu atsana amina koydumun evladı seni, tek bir tanesini at scoot la 1 kez arena indim kimseye kesilmedim sahibinede sorabilirsin ben seni ve ananı itina ile sikiyorum ben ve seninngibileri arenaya sokmuyordum benden korkunuzdan orospu çocuğu pathoswarda da ananı sikerim senin ne zaman cumartesi geliyorum orda da az ana sikmedik vaktinde full char var orda bende bı ziplatayim annecigini.

Bu Sayfayı Paylaş