Video SER::BELA::VE YATALAK TEAMI (8)--WS--(7) GARDASLAR TEAM :d

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda oguz1453 tarafından 17 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

SEN 15 KISI ILE 10 DK MOVIE AL BIZ SENI 7 KISI ILE 1,40 DK TOWNA YOLLARIZ KOCUM :d

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  2. Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

MK KOMUT VERMEYE BAK REZILLIK WARIORLARN IYI OGUZ IYSN FL ATAKSNZ YATARSANZ ZTN REZILSINZ AMA DUN SIZIN SAG TEPEDE KADIRE TECAVZ VARDI

3. oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

sen kendıne bak oglum varıora kalkan taktır hp set gıydır sal ortaya tor ac mal full rezıl olan sensın

4. kdr38

kdr38 Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

MK KOMUT VERMEYE BAK REZILLIK WARIORLARN IYI OGUZ IYSN FL ATAKSNZ YATARSANZ ZTN REZILSINZ AMA DUN SIZIN SAG TEPEDE KADIRE TECAVZ VARDI
    Hepsini görmek için tıklayın...
    :D ben tecavüz ederken mage beni çek diye anırıyon ananın eteklerin altına kacıyorsn :DDDDDDDD korkudan warriorn oyun oynayamıyor mk cocu seni ana sıkerm ana sadece cekilen movielere bak ibret al bu adam bp ile nası ana sikiyorda ben int pri ile arkalara kaçıyorm mage çek diye anırıyorum diye bi düşün ananı siktim seninde movien geliyor seyret :D kalkan takıp gezin hepiniz :ASDAS:D:AS: wariorlarınla beraber tek yeterim sana BEN SİKTİKÇE SEN AGLIYORSUN MK LAZ BEYİNLİSİ SENİ ANANI KARADENİZ DE SİKERİMMMMMMMMMMMMMM s:adas:d:as:das:d:as:dAS:D:asd:ASd:

• kdr38

kdr38 Oyuncu

2 KELİMEYİ BİR ARAYA GETİRİP KONUSAMAYAN SALAK GELMİŞ BURDA KOMUTA REZİLLİK DİYOR SALAK OÇ OGUZ:ÇÖP :asd:as: İNTERNET CAFE DE SÜREN BİTECEK KONUŞAMADAN SALAK OÇ GÖTÜNDEN KAN ALIRIM HARMONİ :sadasd:as EZİK CLAN YOLDA YÜRÜYEMEYEN ÇÖPLER

• Kahrolsun616

sen kendıne bak oglum varıora kalkan taktır hp set gıydır sal ortaya tor ac mal full rezıl olan sensın
    sonucta sikiom mu sikiom dun sende taktin gene yatalak oldnz kocum buyuyun birz dha

• Kahrolsun616

2 KELİMEYİ BİR ARAYA GETİRİP KONUSAMAYAN SALAK GELMİŞ BURDA KOMUTA REZİLLİK DİYOR SALAK OÇ OGUZ:ÇÖP :asd:as: İNTERNET CAFE DE SÜREN BİTECEK KONUŞAMADAN SALAK OÇ GÖTÜNDEN KAN ALIRIM HARMONİ :sadasd:as EZİK CLAN YOLDA YÜRÜYEMEYEN ÇÖPLER
    o yuzdenmi anani inlete inlete siktim sag tepede mk cikardigi sabret kocum az dha hahah:)

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Adamın priestten komut anlayışı lan hadi uvrun amına goyam başka bir şey yok :D sen oynatma kanka partiyi varsa daha iyi bir priest o oynatsın ya da video çekeceğin zamanlarda videoyu çek ses yerine şarkı koy

IBeyazAslanTR hasan bunu beğendi.
  • oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

merak etme gokhan oynatan cok ıyı bp oynuyo o kufurlere gelınce bu yavsaklar hak edıyo bunu butun sw de bılıyo o kufurler tam yerıne oturuyo :D sonrasında zaten ts de gırgır samata karsıdakı prıler boyle oynatıyo farkı yok bızımkının artısı fazladan kufur edıyo o kadar

• Kahrolsun616

BU OGUZUN ANASNI IYI SIKIOLAR EZIG MK DADALOGLUSH HERYERDE YATALAK ANASI SIKISMIS

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

lan kahbenın cıkarttıgı dılencı pezevenk az herıf ol herıf avradının gotunden sıktıgım ulan daha dılendıgın gunlerı ne cabuk unuttun olmayan serefını sıktıgım ıkı yuzlu kahbe ts ts dılenıyordun amın bebesı senı k59 da clan dılendın andreamtr de benı clana cagırdın sıkık dılencı senın gıbı varıorun benım clanımda olması lazım dıye kahbe bebe sımdı gotun kalktı ıste amın cıkarttıgı senı

• kdr38

kdr38 Oyuncu

o yuzdenmi anani inlete inlete siktim sag tepede mk cikardigi sabret kocum az dha hahah:)
    KALK SİKTİR GİT KUNDANI SİKTİM SENİ YARRAM KESİLİNCE SESİN CIKMADI AMA SONRA ANANI SİKTİM VELET LAN ALDIN TÜM MOVİELERDE WARRİOR KALKANLI 2 TANE İNT PRİ BP KORKUSUNDAN EN ARKADA s:ad:as: BEN EN ÖNDE ANANI NASI SİKİYORM KABULLEN OLM ANANDAN KAN ALIRIM KAN HERYERDE AĞLIYORSUN KAPA ARTIK ÇENENİ OYUNUNA BAK :asdas:d:as:d ÇÖP CLAN 2 KARDEŞ YETİYORZ BİZ SW YE

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

sana daha kufretmeyecem sana bu ıkı yuzluluk ve karaktersızlık yeterde artar zaten yazık acınacak haldesın ayrıca ezık olan bız degılız sızsınız 36 kişilik clanınla 2 kişiye kafa tutmaya calısıyorsan otur dusun bı ezık olan ben mıyım onlar mı dıye :d gercekten hadı sen kestın artık tamam kabul coluk cocukla muhattap olmak ıstemıyorum kes vıdeonu at ne yaparsan yap ıkı yuzlulugunu gordum ya ıgrendım senden bızans bok yemıs yanında :D

• Kahrolsun616

MK SIZI ONUNE GECEN SIKIO KENDINIZI BI BOK SANIONZ SIKTGMN YATALAK CLANI

• Bu Sayfayı Paylaş