SametBabaa

Aktif Oyuncu
28 Ocak 2018
179
27
28
90
bizi tanımadığını söyleyen bir kaç 2w2 ci türemiş gelirsek aklınızı alırız amına koyduklarım o kadar ay boyunca 2w2 atılır diye bağırdık biz gittikten sonra mı 2w2 atmaya başladınız bizi bilenlere falan değil sözüm bu nicki bilmeyenlere söylüyorum akıllı durun baba serverda hala gizli admindir fake çarlarla sizleri izlemekteyim :)

YouKeziy

Oyuncu
27 Ocak 2018
44
4
8
30
Ezik kesmek kolay götün kalkmış servere gelirsem zıplatırım seni akıllı ol amk yatalağı.

SametBabaa

Aktif Oyuncu
28 Ocak 2018
179
27
28
90
yüzlerce çocuğumdan birisin cümleni yazarken hiç mi düşünmedin anamdan kan aldı bu herif ben böyle yazarsam anamın deliği genişler diyemedin mi kendi kendine

YouKeziy

Oyuncu
27 Ocak 2018
44
4
8
30
Samet bacını sırtlarım içten movie alınır oyun bırakmasına 2ws2 atalım orospunun fırlattığı daha düne kadar abi çekiyodun 2 adam kesince götünmü kalktı akıllı ol efendi ol zıplatırım seni

SametBabaa

Aktif Oyuncu
28 Ocak 2018
179
27
28
90
Samet bacını sırtlarım içten movie alınır oyun bırakmasına 2ws2 atalım orospunun fırlattığı daha düne kadar abi çekiyodun 2 adam kesince götünmü kalktı akıllı ol efendi ol zıplatırım seni
samet değil samet baba diyeceksin anasını kiraladığım senin nickini bile bilmiyorum 2w2 de iddialı olmuş olsaydın senle şimdiye vs atıp videonu buraya atmış olurdum pc açtığım gün size serverdan nasıl siktir çekiyorum izler görürsün o güne kadar serverı bıraktırmayın bu piçe bu piçi ben sikecem priestini ve asasının nickini buraya bırak ki girdiğimde ts çağırıp söveceğim adamı bulabileyim cevap yazma internet kafeden girer sikerim priestime çektiririm videoyu asas tbl dersin o yüzden sadece nickini yaz pc’yi açtığımda ilk işim sana pm atmak göt lalesi senin videonu ben çekecem fotoğraflarını gizliye al yoksa ağzına yarrak veririm izler izler ismimin baba olduğunu hatırlarsın

YouKeziy

Oyuncu
27 Ocak 2018
44
4
8
30
Orospu orospu olalı senin gibi faişe görmedi hep boş boş hep boş yok pc bozuk yok anamın amcığı yırtık hep bahene oyundayım kaldırdım bekliyorum bacını ananda olur dualde olur :) aq fırlattığı sen kimsin daha dünkü bebeler adam olmuş aklıı ol babanın altından alırım ananı.

SametBabaa

Aktif Oyuncu
28 Ocak 2018
179
27
28
90
Orospu orospu olalı senin gibi faişe görmedi hep boş boş hep boş yok pc bozuk yok anamın amcığı yırtık hep bahene oyundayım kaldırdım bekliyorum bacını ananda olur dualde olur :) aq fırlattığı sen kimsin daha dünkü bebeler adam olmuş aklıı ol babanın altından alırım ananı.
nickini buraya yaz bebe internet kafeden girecem priest video çekecek uygunsa tarih belirleyelim söz ver ama tbl diye ağlamıycaksın :)