Server Sahiplerinin DİKKATİNE

'Genel Sohbet' forumunda Herkeze merhabalar tarafından 11 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. Herkeze merhabalar

Herkeze merhabalar Yeni Oyuncu

Andreamtr severek senelerdir oynadıgım Server ancak sabahları genellikle oyunda olan onurakyolllllll adlı kullanıcı tbl ile oyun oynuyor ve sabahları User bırakmıyor 2 ırkta sıkayetci oldugu halde bu adam banlanmıyor Server sahiplerının bu adama kalıcı olarak bir care bulmasını turkeyneferıan ailesi olarak istiyoruz aksi taktirde dalga gecer gibi oyun oynayıp bizimle tbl ile oynuyan bu adama ana bacı sovmekten baska bısey yapmıycaz lutfen bu adamın banlanmasını istiyoruz tam nicki
    OnurAKYOLLLLLLLLLLL

2. irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Andreamtr severek senelerdir oynadıgım Server ancak sabahları genellikle oyunda olan onurakyolllllll adlı kullanıcı tbl ile oyun oynuyor ve sabahları User bırakmıyor 2 ırkta sıkayetci oldugu halde bu adam banlanmıyor Server sahiplerının bu adama kalıcı olarak bir care bulmasını turkeyneferıan ailesi olarak istiyoruz aksi taktirde dalga gecer gibi oyun oynayıp bizimle tbl ile oynuyan bu adama ana bacı sovmekten baska bısey yapmıycaz lutfen bu adamın banlanmasını istiyoruz tam nicki
    OnurAKYOLLLLLLLLLLL
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Turkey neferian kalmadı artık sen kimsin ???

ILisaCastro_ bunu beğendi.
  • ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

Turkey neferian kalmadı artık sen kimsin ???
    fake fake kızma :D qwe :D

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Zaten ben hile moviesini atmıştım onun ban yemiyor eleman :)

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

Zaten ben hile moviesini atmıştım onun ban yemiyor eleman :)
    ban yiyor ama itemm aldıgı ıcın geri acıyor yonetım banını 2 gun once yanımda ban yedım full item cektı kc kanatı aldı bagıs yaptı adam geri actı banını yarım saat ıcınde

• testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

onun hile movie'sini attım forumdan ban yedim bidaha yemek istemiyorum gizliye çektim videoyu XD

irfan12 ve ILisaCastro_ bunu beğendi.
  • k4dr

k4dr Yeni Oyuncu

Yazık size adama TBL diyorsunuz sizin yüzünüzden defalarca ban yedi ben birebir izledim merak eden gelsin izlesin adam oynuyor götünüzden uydurmayın

• testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Yazık size adama TBL diyorsunuz sizin yüzünüzden defalarca ban yedi ben birebir izledim merak eden gelsin izlesin adam oynuyor götünüzden uydurmayın
    kardo oynayabilir TBL kullandıgı halde yine yatalak sıkıntı yok o bakımdan yani

• Bu Sayfayı Paylaş