e1n7467

Yeni Oyuncu
29 Aralık 2017
5
0
1
27
Merhaba Arkdaşlar ,
Tarafsız bir şekilde sizce serverın en iyi mage ve melee clanı kimler .

besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
21
merhaba kardeşim. taraflı veya tarafsız olmaya gerek yok bu konu zaten tartışmaya kapalı OMC clanı gündüz meleyle siker akşam mageyle siker.

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
OMC KİM AMINA KOYAYIM GELİN 8VS8 NE ZAMAN İSTERSENİZ YARIN FİLAN SİZ FULL CHARLARLA GELİN İSTERSENİZ BİZ BOŞ CHARLA GELİRİZ HİLE FİLANDA AÇIN AÇIYONUZ ZATEN SERVER BIRAKMASINA GÖTÜNÜZ YİYOSA

NESTAAAAA

Yeni Oyuncu
13 Kasım 2017
12
7
3
30
Cihimera ağlama amına koyduğumun çocuğu gördük biz girince towdan çıkamıyorsunuz at yrrakları Bülent gelsin sen kim boksunda böyle atıp tutuyorsun

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
ALAYINIZI ARENA ÇAĞIRDIM GELMEDİNİZ O GÜNMÜ KANINI SİKTİMİN OROSPU ÇOCUGU EASYLERİ

PunisheR

Yeni Oyuncu
4 Ocak 2018
14
1
1
27
İstanbul
İyisi kötüsü anlıl değişir ama OMC lerde sağlam mage oyuncuları mevcut. RVG ve TheDifference lerde kalite mele oyuncuları görüyorum ve FakeTaxi Klanında. Yinede dediğim gibi anlış değişiyor.

Alemcicocuk

Yeni Oyuncu
20 Eylül 2017
4
0
1
30
Mage de OMC ler

Mele F R İ E N D S Clanı

CHIMERA atıp tutmuş Erotikler 5 pt 1 ptye dalıyordu zamanında youtube den bakın

Tokat değil osmanlı şamarı diye yaz çıkar Erotiklerin halleri 6vs8 yaptık yarım saat boyunca yediremediler bolw un ortasında ws mi olur dediler

Serverda da kendimi övmek için söylemiyorum bni kesecek mele yok boş Çarımla ws atarım kasımda ki full olsun team wier bağlanmalı full itemine

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
le sen kimsin ya 8 kişiden 3 ü seri skill tekleme atmaya çalışıyonuz 5 asas o pt dekileride üstüne koyar keserim seni gel ben burdayım arena orda burdan konuşma

hayırıdırgardas

Yeni Oyuncu
6 Ağustos 2018
3
0
1
27
en iyi melesi Kayıboyu, mage de omc olabilir. ama melede omc diyenin aklı yok aq.nesta karusta hadi beyler çıkalım diyor, karusları arkasına kattıktan sonra human ht ye gelip kesilip gidiyor :D

zlatan

Oyuncu
10 Haziran 2018
66
2
8
27
en iyi melesi Kayıboyu, mage de omc olabilir. ama melede omc diyenin aklı yok aq.nesta karusta hadi beyler çıkalım diyor, karusları arkasına kattıktan sonra human ht ye gelip kesilip gidiyor :D
la zaten öyle 2 3 party 1 partyi kesınce sevınıyolar omcler birde 1 party kıyda köşede bulduğu adamları keserler tek adamları meleyken asdasdasd melede kayıboyu iyi.

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
götü yiyen varsa 8vs8 mage veya mele hiç fark etmez uğur keleşle konuşun hayatına vs atalım kaybedince kafanıza sıkmazsanız ananızı sikerim koduğumun çömezleri omc adamın hayatını alır