Resim Serverin en sağlam pro magesi sizce kim ??

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda oguzpapa tarafından 22 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. oguzpapa

oguzpapa Yeni Oyuncu

Oynaďığınız veya rakip olarak kapıştığınız, oynayışını gördüğünüz bir karakter ismi

2. Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

OGUZZ KINQQ

3. Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu

Kardeşim şu oyunu doğru yorumlayın, solo atan playerlar dışında bir oyuncunun iyi oynayıp oynamadığını partinin diğer üyeleri belirler, iyi anlaştığın adamlar seni vezir eder, en sağlam oyuncuyu kötü bir partiye koy rezil olur. Tp veya mp mage de bunlardan biridir. Ayrıca buna benzer bir sürü konu açıldı kendi isminiz yazılana kadar aynı konuyu açmaya devam mı edeceksiniz.

4. oguzpapa

oguzpapa Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Kardeşim şu oyunu doğru yorumlayın, solo atan playerlar dışında bir oyuncunun iyi oynayıp oynamadığını partinin diğer üyeleri belirler, iyi anlaştığın adamlar seni vezir eder, en sağlam oyuncuyu kötü bir partiye koy rezil olur. Tp veya mp mage de bunlardan biridir. Ayrıca buna benzer bir sürü konu açıldı kendi isminiz yazılana kadar aynı konuyu açmaya devam mı edeceksiniz.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Bende rakip'de olabilir dedim ben bir konu açtım milletin düşüncesini merak ettim neden ergen tavırlar alıp sert çıkışıyorsun. Isim verirsin veya hiç oralı olmaz cevap yazmazsın bukadar basit.

Bu Sayfayı Paylaş