Resim Serverin yönetim şeklini beğenmeyenler

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda wazzquezz tarafından 9 Mart 2020 tarihinde açılan konu

1. wazzquezz

wazzquezz Yeni Oyuncu

Arkadaşlar burda bir çoğunuz benim gibi eski player. Murattan önce serverı yöneten uğurkeles adındaki arkadaşı bilen bilir para için yapmıyacağı köpeklik yoktur. Gerek kendi yandaşlarına tblmi satmadımı gerek 3 kuruş kc vermemek için cswyi kendimi almadı. Baseden baseye vuranmı dersin, seri spike atanmı dersin.Server tblden geçilmezdi. Hayla var gerçi muratında yönetim şeklini pek beğendiğim söylenemez ama en azından bariz tbl olan insanlar banlanıyor. Ve gördüğüm kadarıyla bir kaç kolsuz dışında tbl kullanan sayısı oldukça azaldı.Serverda gerçek anlamda bi değişim var. Serverı bırakmakla tehtit eden clanlar var sözüm onlara bırakmak istiyen buyursun zaman kaybetmesin siz yokkende bu server vardı. Bu serverin en kötü zamanları geride kaldı. Andreamda 1 pt pkya çıktığımız günleride bilirim.AndreamTr bırakılmaz sadece ara verilir. Biraz anlayışlı olun. Hangi servera geçerseniz geçin koxpla karşılaşıcaksınız ve servera elinde sonunda geri dönüceksiniz. Sadece bu serverda değil bütün 1299 serverlarında tbl kxp var. Bu ne yazık ki önlenemez çünkü alt yapısı bu 1299 serverların. Bundan 5 sene öncede kxp vardı 5 sene sonrada olucak. Önemli olan serverı kendi serverinmiş gibi sahiplenmek, sabırlı olup beklemek. Şikayet edin tbl olan adam illa ki banlanacaktır.

2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Murat koxperları yakalayamıyo ek olarak çok fazla taviz veriyo bana HDD atmakla eline ne geçti çözemedim koxper diyo elinde kanıt varmı diyorum cevap yok en son wpde küfrettim engelledim.
    Onur akyol denilen eziği ifşaladım diye forum'dan da banlanmıştım bi ara :)
    V12xx'dan ne bekliyosunuz? Buglarla dolu hileyi bi kenara bırakın... Ardream'a çıkmamamın başlıca sebeplerindendir üzmeyin kendinizi usko dblerde takılın veya dışarı çıkın kuşlar uçuyo hayat devam ediyo...

3. bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Murat koxperları yakalayamıyo ek olarak çok fazla taviz veriyo bana HDD atmakla eline ne geçti çözemedim koxper diyo elinde kanıt varmı diyorum cevap yok en son wpde küfrettim engelledim.
    Onur akyol denilen eziği ifşaladım diye forum'dan da banlanmıştım bi ara :)
    V12xx'dan ne bekliyosunuz? Buglarla dolu hileyi bi kenara bırakın... Ardream'a çıkmamamın başlıca sebeplerindendir üzmeyin kendinizi usko dblerde takılın veya dışarı çıkın kuşlar uçuyo hayat devam ediyo...
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Onur güzel sikti herhalde seni sen onurun neyini yakaladında seni forumdan banladı lale çok sikti seni herhalde onur

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Sizler hep böylesiniz şu forumdakilerin %99'u benim ne derece oynadığımı bilir sana ilgi gösterecek değilim Hileye yönelen bir eziksin bi o kadar da yıkık

• bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

Sizler hep böylesiniz şu forumdakilerin %99'u benim ne derece oynadığımı bilir sana ilgi gösterecek değilim Hileye yönelen bir eziksin bi o kadar da yıkık
    Haha ama elinizde bi bok yok çünkü kolsuz ve salak sınız ezikleri kesince ego kasan insan sınız siz

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Arkadaşlar burda bir çoğunuz benim gibi eski player. Murattan önce serverı yöneten uğurkeles adındaki arkadaşı bilen bilir para için yapmıyacağı köpeklik yoktur. Gerek kendi yandaşlarına tblmi satmadımı gerek 3 kuruş kc vermemek için cswyi kendimi almadı. Baseden baseye vuranmı dersin, seri spike atanmı dersin.Server tblden geçilmezdi. Hayla var gerçi muratında yönetim şeklini pek beğendiğim söylenemez ama en azından bariz tbl olan insanlar banlanıyor. Ve gördüğüm kadarıyla bir kaç kolsuz dışında tbl kullanan sayısı oldukça azaldı.Serverda gerçek anlamda bi değişim var. Serverı bırakmakla tehtit eden clanlar var sözüm onlara bırakmak istiyen buyursun zaman kaybetmesin siz yokkende bu server vardı. Bu serverin en kötü zamanları geride kaldı. Andreamda 1 pt pkya çıktığımız günleride bilirim.AndreamTr bırakılmaz sadece ara verilir. Biraz anlayışlı olun. Hangi servera geçerseniz geçin koxpla karşılaşıcaksınız ve servera elinde sonunda geri dönüceksiniz. Sadece bu serverda değil bütün 1299 serverlarında tbl kxp var. Bu ne yazık ki önlenemez çünkü alt yapısı bu 1299 serverların. Bundan 5 sene öncede kxp vardı 5 sene sonrada olucak. Önemli olan serverı kendi serverinmiş gibi sahiplenmek, sabırlı olup beklemek. Şikayet edin tbl olan adam illa ki banlanacaktır.
    Bunu yazan ben değilsem murat sensin :D

ISquRaLI bunu beğendi.
  • ISquRaLI

ISquRaLI Oyuncu

Bunu yazan ben değilsem murat sensin :D
    +1

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Haha ama elinizde bi bok yok çünkü kolsuz ve salak sınız ezikleri kesince ego kasan insan sınız siz
    Bahadır o testament ecnebi ve serverda kesecek kişi en fazla 1 2 dir fazlası olmaz onurun bende TBL kullandığına bir çok kes şahit oldum serverda onurla en çok ben ws atmisimdir herhalde o ne kadar kesmisse bende o kadar kestim bana bı 1 videosunu izlemişti beni keserken temizdi eline sağlık dedim ama şunu soyliyim ecnebiyi sırf bilekle oynayarak kesecek adam çok nadirdir 1299 larin genelince söylüyorum öyle 1 2 kişi kesip ego kasacak biri değil yani asasin hakkını verenlerden onur TBL kullanmdim demesin çok kanitta var kardeşim

testament23 bunu beğendi.
  • Onuru iyi tanırım az tekleme atmadık ama tbl kullandıgını irfanla pk atarken gördük acık ve net zaten tblsiyle kesilen birisi

• Start22

Start22 Oyuncu

Muratın mk beyler

• sector07

sector07 Oyuncu

kardeşim ugur çok kötüydü diye murata minnet mi bilicez bu şey gibi kötünün iyisi? kötünün iyi olmaz. tblcileri bir kenara bırakta bu serverda kaç aydır jr bdw harici ne event var ne bi değişiklik valla pk atarken sıkılıyoruz açıkcası player sayısıda az tabiki andream tr hepimizin serveri ama biraz daha gayret gerekli

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Uğur piçti falan ama adamın yaptığı reklamı Knight tarihinde daha iyi yapan görmedim her gün konu açıyordu işini biliyordu tkaipte ediyordu. Yeni user çekiyordu. Şimdi atr'ye yeni user falan girdiği yok

EmirKijken bunu beğendi.
  • wazzquezz

wazzquezz Yeni Oyuncu

kardeşim ugur çok kötüydü diye murata minnet mi bilicez bu şey gibi kötünün iyisi? kötünün iyi olmaz. tblcileri bir kenara bırakta bu serverda kaç aydır jr bdw harici ne event var ne bi değişiklik valla pk atarken sıkılıyoruz açıkcası player sayısıda az tabiki andream tr hepimizin serveri ama biraz daha gayret gerekli
    Katılıyorum servera kesinlikle yenilik şart ve bir çok saçma olan şey var. dediğin gibi bdwde jrde yenen tarafada yenilen tarafada 1k np veriyo extra sadece red veriyo saçmalık. Eskiden yenen tarafa 2k np verilirdi. Pk aktifliğinin artması için bahsettiğin önerilerden bir çoğu gelmeli.Biz userler olarak sorunları uygun bi şekilde dile getirirsek düzelceğine inanıyorum

• Bu Sayfayı Paylaş