ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Youtube Kanallarında Toplamda 5-6 Tane Video Olup Bunların 2-3 'ü Milletin Tbl İfşaları Olup Kesilip Kesildikten Sonra Boş Boş Konusup Analarını Siktiren Oclarına İtafen Söylüyorum Attığım Postların Altına Yorum Yazmayın.
Yeni Reupload Yapacağım Ara Sıra Ardreamtr yede Giriyorum Yine Tek Tek Ananızı Sikip Yayınlayacağım Merak Etmeyin.

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Böyle fake nicklerle değil de orjin nickle görmek dileğiyle <3 aslan parçası 1vs1 tiilahı namağlup best asassin forza baba <33

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Sen bunları kaile alma forza baba tek bıçak kesersin gel artık bize oyunu öğret :/ namağlup şampiyon best assasint ultimate destination felan ağqıhwğ17wjsmsşqoms

G

GewoonkijkenDB

Guest
Sen bunları kaile alma forza baba tek bıçak kesersin gel artık bize oyunu öğret :/ namağlup şampiyon best assasint ultimate destination felan ağqıhwğ17wjsmsşqoms
Omghsddhjdjdjfjrjrjrjrjrjr yav Amk bunalınca sıkılınca bu çocuğa 2 posta kaysam keyfim yerine gelir odmdnf
Bu salağı andreamzonede 2ws1 kesiyorum diye gidip priest felan alıp gelmişler beni kesmeye çalısıyolar memo nasıl içerlemiş ler onshdjdjfj

• Like
Reactions: testament23
G

GewoonkijkenDB

Guest
Okadar ezik rezil biri ki 30 kere beni tekleme ye gelip 28 kere ölüp 2 kere zar zor video alabilmiş omhdjjf priesti yokken bir görsen solo pk atıyom hawke ile bu bana dalıyo 2 sini kesiyom nasıl ölüyorlarsa amına koyim çok ezikler lan hatırlıyorumda şimdi vallahi çok eziklermiş aq kimlerle oynuyoruz

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Okadar ezik rezil biri ki 30 kere beni tekleme ye gelip 28 kere ölüp 2 kere zar zor video alabilmiş omhdjjf priesti yokken bir görsen solo pk atıyom hawke ile bu bana dalıyo 2 sini kesiyom nasıl ölüyorlarsa amına koyim çok ezikler lan hatırlıyorumda şimdi vallahi çok eziklermiş aq kimlerle oynuyoruz
Kardeş adam sikip atmış namağlup bitirmiş 1vs1 tillahı namağlup şampiyon anca ağlayın adam king yaaçwğqhdd9do1jdkxld

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
siyahkaplan sen mi beni 10-0 kestin ? be oc videoyu gec 1 tane kestiğin ss at bana inancam anasını siktiğimi oğlu .
bunların anasını siktim seninde ananı sikicem merak etme orospunun doğurduğu.
bakın size güzel bi yol göstercem böyle beni sevmeyen ocları tslerde falan konusup sonradan iyi arkadaş olanları clan kurup birlikte oynayanları cok tanıyorum sizde öyle yapın iyi arkadaşlıklar edinirsiniz sonrasında analarınızı sikmek için tek tek adres dolaşmak zorunda kalmam toplu olarak ananızıskerim.
O attığınız videolar sadece karşı tarafa ait siz benim cktiğim videoları görmediğiniz için sadece karşı tarafın videolarını atıyorsunuz göt korkusundan youtube kanalıma giremiyorsunuz yine kimi sikmiş bu adam diye görmekten gocunuyorsunuz o yasintrking denen adamla herhangi bir problemim kalmadı. Böyle orospu cocukluğu yapıp olayları tekrar gün yüzüne cıkarıp alevlendirmeye calısmayın ananızı sike sike oturamaz raporu aldırırım.
TBL ifşa moviesine gelecek olursakta evet kullandım yalanlayanın anasını sikim !
siz cıkıp onca ifşa movienizin altına cesaret edip evet kullandım yada evet ben kesildim diyecek kadar cesareti olmayan orospu cocuklarısınız .

Buda O Attığınız Videodaki Adamın Ve Clanının Videosu 11Dakika.

Götte Kaşınma Var Hesap sormaya Az KALDI !

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Forzanin anasıyla birlikte toplam keşişlerim 102 ye 2 başka yok 100 tane forzaya çaktim 2 posta da sevdiği annecigine kaydım.

Son düzenleme:

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Olm bu adam zamanında serverda devrim yapmıştır buraya gelip karalamayın TBL kullanmış olabilir sizde kullanıyonuz ama inkar ediyonuz götler namağlup şampiyon forza baba 1vs1 tillahı