Video SirReal PathosWar'ın Özeti ..

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 5 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

Youtube Kanallarında Toplamda 5-6 Tane Video Olup Bunların 2-3 'ü Milletin Tbl İfşaları Olup Kesilip Kesildikten Sonra Boş Boş Konusup Analarını Siktiren Oclarına İtafen Söylüyorum Attığım Postların Altına Yorum Yazmayın.
    Yeni Reupload Yapacağım Ara Sıra Ardreamtr yede Giriyorum Yine Tek Tek Ananızı Sikip Yayınlayacağım Merak Etmeyin.

2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Böyle fake nicklerle değil de orjin nickle görmek dileğiyle <3 aslan parçası 1vs1 tiilahı namağlup best asassin forza baba <33

3. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Hepsini görmek için tıklayın...
    Bu videolar fake tammmı .s.s forza baba 1v1 tillahıdır sende seri skil kullanan ezigin tekisin servera gelsin hepinizin eline verir .s.sdçwpskdşpejwöd

• IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Bu oc atr geldi 10-0 kestim yolladım emir ben bunu hatta ts geldi agladı IBeyazAsLanTR

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Sen bunları kaile alma forza baba tek bıçak kesersin gel artık bize oyunu öğret :/ namağlup şampiyon best assasint ultimate destination felan ağqıhwğ17wjsmsşqoms

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Sen bunları kaile alma forza baba tek bıçak kesersin gel artık bize oyunu öğret :/ namağlup şampiyon best assasint ultimate destination felan ağqıhwğ17wjsmsşqoms
    Omghsddhjdjdjfjrjrjrjrjrjr yav Amk bunalınca sıkılınca bu çocuğa 2 posta kaysam keyfim yerine gelir odmdnf
    Bu salağı andreamzonede 2ws1 kesiyorum diye gidip priest felan alıp gelmişler beni kesmeye çalısıyolar memo nasıl içerlemiş ler onshdjdjfj

testament23 bunu beğendi.
  • Okadar ezik rezil biri ki 30 kere beni tekleme ye gelip 28 kere ölüp 2 kere zar zor video alabilmiş omhdjjf priesti yokken bir görsen solo pk atıyom hawke ile bu bana dalıyo 2 sini kesiyom nasıl ölüyorlarsa amına koyim çok ezikler lan hatırlıyorumda şimdi vallahi çok eziklermiş aq kimlerle oynuyoruz

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Omghsddhjdjdjfjrjrjrjrjrjr yav Amk bunalınca sıkılınca bu çocuğa 2 posta kaysam keyfim yerine gelir odmdnf
    Bu salağı andreamzonede 2ws1 kesiyorum diye gidip priest felan alıp gelmişler beni kesmeye çalısıyolar memo nasıl içerlemiş ler onshdjdjfj
    Çok zevkli amk Wkep1ldjdwk1öqşq

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Okadar ezik rezil biri ki 30 kere beni tekleme ye gelip 28 kere ölüp 2 kere zar zor video alabilmiş omhdjjf priesti yokken bir görsen solo pk atıyom hawke ile bu bana dalıyo 2 sini kesiyom nasıl ölüyorlarsa amına koyim çok ezikler lan hatırlıyorumda şimdi vallahi çok eziklermiş aq kimlerle oynuyoruz
    Kardeş adam sikip atmış namağlup bitirmiş 1vs1 tillahı namağlup şampiyon anca ağlayın adam king yaaçwğqhdd9do1jdkxld

• Aynen aynen adam King yav harbi namağlup ama boş arenada omsjjdkfllf

• ForzaScarrow

siyahkaplan sen mi beni 10-0 kestin ? be oc videoyu gec 1 tane kestiğin ss at bana inancam anasını siktiğimi oğlu .
    bunların anasını siktim seninde ananı sikicem merak etme orospunun doğurduğu.
    bakın size güzel bi yol göstercem böyle beni sevmeyen ocları tslerde falan konusup sonradan iyi arkadaş olanları clan kurup birlikte oynayanları cok tanıyorum sizde öyle yapın iyi arkadaşlıklar edinirsiniz sonrasında analarınızı sikmek için tek tek adres dolaşmak zorunda kalmam toplu olarak ananızıskerim.
    O attığınız videolar sadece karşı tarafa ait siz benim cktiğim videoları görmediğiniz için sadece karşı tarafın videolarını atıyorsunuz göt korkusundan youtube kanalıma giremiyorsunuz yine kimi sikmiş bu adam diye görmekten gocunuyorsunuz o yasintrking denen adamla herhangi bir problemim kalmadı. Böyle orospu cocukluğu yapıp olayları tekrar gün yüzüne cıkarıp alevlendirmeye calısmayın ananızı sike sike oturamaz raporu aldırırım.
    TBL ifşa moviesine gelecek olursakta evet kullandım yalanlayanın anasını sikim !
    siz cıkıp onca ifşa movienizin altına cesaret edip evet kullandım yada evet ben kesildim diyecek kadar cesareti olmayan orospu cocuklarısınız .

Buda O Attığınız Videodaki Adamın Ve Clanının Videosu 11Dakika.

Götte Kaşınma Var Hesap sormaya Az KALDI !

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

İşte bu kral geri dönüyoe mekanın sahibi forza baba namağlup best assasin 1vs1 tillahı <3

• ForzaScarrow

İşte bu kral geri dönüyoe mekanın sahibi forza baba namağlup best assasin 1vs1 tillahı <3
    Yap olm yap taşşağa al ben bu serverda devrim yaptım !
    seni nasıl siktiğimi ve tekrar nasıl sikeceğimi iyi biliyorsun hiç merak etme ortalık orospusu seni kimseye yol yok olm !!!

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Forzanin anasıyla birlikte toplam keşişlerim 102 ye 2 başka yok 100 tane forzaya çaktim 2 posta da sevdiği annecigine kaydım.

Son düzenleme: 6 Ağustos 2019
  • ForzaScarrow

Forzanin anasıyla birlikte toplam keşişlerin 102 ye 2 başka yok 100 tane forzaya vaktim 2 posta da sevdiği annedigine kaydım.
    orospu çocuğu imla hatasıda yapıyor yazı hatasıda ananı türk dil kurumu siksin az kaldı ananı tekrar sikicem fazla bekletmicem merak etme oğlanın oğlu

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Olm bu adam zamanında serverda devrim yapmıştır buraya gelip karalamayın TBL kullanmış olabilir sizde kullanıyonuz ama inkar ediyonuz götler namağlup şampiyon forza baba 1vs1 tillahı

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

orospu çocuğu imla hatasıda yapıyor yazı hatasıda ananı türk dil kurumu siksin az kaldı ananı tekrar sikicem fazla bekletmicem merak etme oğlanın oğlu
    Pardon knk anneni sikerken sikim ağrıyordu düzelttim.

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Pardon knk anneni sikerken sikim ağrıyordu düzelttim.
    Ha şöyle yola gel düzgün yaz ağq8ks8hdşndmd

• Bu Sayfayı Paylaş