Video Siz ne ara büyüdünüz King Old Exotic

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ThePhantomAgony Ayberk tarafından 23 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

?

Bot nasıl dövülür

1. Güzel dövmüşsünüz

2 oy
    22.2%
  2. Güzel sikmişsiniz

7 oy
    77.8%
  1. ThePhantomAgony Ayberk

ThePhantomAgony Ayberk Aktif Oyuncu

2. ThePhantomAgony Ayberk

Açıklama yapmak istemedim fakat yapıcam, Delos gibi bir yerde 6 asas ile kaça kaça kesmeye çalışan ve üzerimizden prim kasmaya çalışan King Old Exotic namı değer tbl clan Old Champions clanı. sizi aslında ciddiye almak bile saçma, neden diye sorucaksınız. Aslında bir siktiğimizi bir daha sikmiyoruz ama sizin kaşıntınız var belli, Delos gibi bir yerde doğma sıkıntısı olduğu halde spike atıp kaçabilecekken mal olduğunuz için sizi ayrı ayrı tebrik ediyorum, Ben csw günleri warriorlarıma descent açtırırım 35 skili ile oynatırım o sırada kestiğiniz yerleri videoya koymanıza bir şey demiyorum, fakat işin gerçeği şu kuyruk açınızı ve acınızı anlayabiliyorum, Arkadan tor açıp bi parti warrioru kesmek basit iş ama bu ancak delosta olur andreamda ihtimalin bile yok, Az çok oyun bilginiz olsa zaten böyle bir şey yapmaya kalkmazdınız, umarım aynı şeyi pazar günü de yaparsınız, ve ya hiç fark etmez bugün de olur yarında öbürgün de istediğiniz zaman 2w2 3w3 5w5 8w8 pm atmanız yeterli, ama size ne yaparsak yapalım kabullenmeyi asla bilmeyecek kadar acizsiniz iyi afferim büyümeye başlamışsınız :) Daha fazla yorum yapmayacağım. İstediğinizi atıp tutabilirsiniz ben oyundayım sıkıntısı olan pm atsın.

3. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Adamlar sizi yarağa oturtmuş hala tatava yapıyorsun. Siz kimsiniz ki sizin üzerinizden prim yapılsın? Asıl primi OMC'yi 11vs8de 10dk uğraşıp kesip video atarak siz yaptınız bu forum böyle rezillik görmedi hadi başka yerde ağla:D:D

Kahrolsun616 bunu beğendi.
  4. zfr2

zfr2 Oyuncu

OMC:::DELPIERO fena koymuşuzki halen daha ağlanıyorsun amk :D rezilsiniz biz bi siktiğimizi bi daha sikmiyoruz

5. ThePhantomAgony Ayberk

Al bir de burdan yak siktiklerimizden bir tanesi daha yorum atmış :D 8ws8 gelin boş yapmayın oyundan yazın hadi çocuğum hadi evladım

6. OnurTurhaN

OnurTurhaN Oyuncu

omc'ler hala konusuyormu lan kosper dediniz tbl dediniz bos yapmaya devam ediyorsunuz 8v8 gelin dedik adamlarım yok dediniz yakaladık alayınızı tokatladık daha hala konusuyosun arenada vs atacan sen baska iş yapmayan kardeş sana ordan ötesi fazla

7. fero123

fero123 Oyuncu

sa oncelikle beyler bu dünki nooblar toplama nooblar videolarımı acıp izlerseler babaları kım görürler (TUTALS MI NE YARRAMSA GERÇEK YÜZÜ ) (KING OLD EXOTIC ) ŞIRINGAYLA ALIR GERÇEK YÜZÜNÜZZZZZZZZZZZ NOOOOOOOOBLAR

8. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

omc'ler hala konusuyormu lan kosper dediniz tbl dediniz bos yapmaya devam ediyorsunuz 8v8 gelin dedik adamlarım yok dediniz yakaladık alayınızı tokatladık daha hala konusuyosun arenada vs atacan sen baska iş yapmayan kardeş sana ordan ötesi fazla
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Arenada vs atamaz kardeşim ben varım babası olarak adım attırmıyorum bana olan göt korkusundan arenaya, size olan göt korkusundan ardreama gelemiyor asç.kdsaf

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Arenada vs atamaz kardeşim ben varım babası olarak adım attırmıyorum bana olan göt korkusundan arenaya, size olan göt korkusundan ardreama gelemiyor asç.kdsaf
    Bu hala ağlıyor mu alın bunu burdan hahahaha çıldırıyorum karım oldun schizofren:D:D:D:D

• fero123

fero123 Oyuncu

kanka arenada diyr 2gun once 5-1 daha asasımı kesemıyor beni kescek amına koydm noobu anasına söwcm gunaha gircem neyse dur bakalm 2ci videoda nasıl bi aglıcakalr :D

• fero123

fero123 Oyuncu

Bu hala ağlıyor mu alın bunu burdan hahahaha çıldırıyorum karım oldun schizofren:D:D:D:D
    kanka bu noobları nekadar kesersen kes bak 2 video izle utanmadan atmıslar bide :D bukadar aglanmaz 5dk video atmıs 2dk sadece primi kesiyr benm video ac clanı npt ahahahahahahahahaha v

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

arkadaşlarını toplamış gelmiş ben burdan hodri meydan demişmiyim demişim götü yiyen varsa aha bakın arena orada gelsin atalım :D ardream için de adamlar burada hodri meydan çekiyo saksocu ibneler atamıyosunuz ne benle ne bu adamlarla :D

OnurTurhaN bunu beğendi.
  • B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

yeter lan amına soktuğum ibneleri sizi kendinizi ne yarram sanıyonuz orosbunun evlatları bu forum sizden ibaret değil ananızın amına bacağımı sokarım şimdi siktir olup gidin yeter lan toplara bak hele bu sözüm hepinize amcık ağızlılar sizi.

• Faruk Kral

Faruk Kral Yeni Oyuncu

şunlarla bi 8vs8 atalım yokmu adam toplanalım keselim sunları???

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

kanka bu noobları nekadar kesersen kes bak 2 video izle utanmadan atmıslar bide :D bukadar aglanmaz 5dk video atmıs 2dk sadece primi kesiyr benm video ac clanı npt ahahahahahahahahaha v
    Bunlar böyle doğuştan ağlak:D analarını sike sike gına geldi sikim ağrıdı hala ağlamaya doyamadılar:D:D:D

• fero123

fero123 Oyuncu

Dayak yemekten sıkılmadıysanız 2ci video yola cıkıcak HerseyYolundaDostum <3

• SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

alayınızı sikeirm ulan götü yiyen 2w2 am göt bırakmadık serverda usko başladık tekrar dönüş yapıyoruz meydan eski adminlerden kim kaldı aq

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

alayınızı sikeirm ulan götü yiyen 2w2 am göt bırakmadık serverda usko başladık tekrar dönüş yapıyoruz meydan eski adminlerden kim kaldı aq
    yeri geldi eski admini de kestik xd

• OnurTurhaN

OnurTurhaN Oyuncu

arkadaşlarını toplamış gelmiş ben burdan hodri meydan demişmiyim demişim götü yiyen varsa aha bakın arena orada gelsin atalım :D ardream için de adamlar burada hodri meydan çekiyo saksocu ibneler atamıyosunuz ne benle ne bu adamlarla :D
    Adam ne guzel soylemis bize soylucek bisey birakmamis biz sadece dayagimizi aticaz bu saaten sonra

• SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

yeri geldi eski admini de kestik xd
    helal len beni nasıl kesmişsin keşke ts bastığım zaman o tslerden birisinde olsan

• Bu Sayfayı Paylaş