Video SLOWMO7ION BABABANIZZZZZZZZZZZ!

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda sector07 tarafından 15 Nisan 2020 tarihinde açılan konu

1. sector07

sector07 Oyuncu

HERKESE SELAMLAR DOSTLAR BUGÜN ÜSTÜME ATILAN İFTİRALARDAN BAHSEDİCEZ ÖNCELİKLE ARKAMDAN KONUSAN KARIMDIR BU LİSE ÖĞRENCİSİ SYREX VE TC CLANININ ARALARINDA GEÇEN İ M A M O G L U GAVATININ KENDİ AĞZIYLA SVDE 4 KİŞİYE TBL VERDİM DEDİĞİ LİSELİ SYREXİN SLOWMO7IONU CLANA BEN ALDIM DEDİĞİ (HALBUKİ BİRLİKTE KURMUŞTUK :) NEYMİŞ FEDAİDEN TBL İSTEMİŞİM AMK ÖZÜRLÜSÜ ORTA OKUL MEZUNU GAVATA ÇOK ADAM KESTİĞİ İÇİN KANKA TBL VERSENE DİYE ESPRİ YAPMIŞTIM HEMDE PK ORTASINDA GİTMİŞ SES KAYDINDA SLOW BENDEN TBL İSTİYOR DEMİŞ :dd TEK ÜZÜLDÜÜM NOKTA DOST DEDİKLERİMİN BENİ ARKAMDAN VURMUŞ OLMASIDIR BİLEN BİLİR BEN BU SERVER BİTMESİN DİYE DAHA STAT SKİLL AÇMAYI BİLMEYEN ADAMLARI CLANA TOPLAYIP PK YA CIKTIM PK YI CANLANDIRDIM YENİ VELEDLER BİLMEZ SİZ FULL ÇARLI ADAMLARLA PK ATARKEN BEN BOŞ ÇARLI ADAMLARLA SİZİ PAKET ETTİM ZORUNUZA GİTTİ HERKES HAKETTİĞİNİ BULACAGI İÇİN İNANIN SORUN DEĞİL DAHA BİR DÜZİNE İFTİRANIN BULUNDUĞU BİR SES KAYDI ATICAM BU GÜNDEN İTİBARENDE BU SERVERİ BIRAKIYORUM ÇÜNKÜ BU SERVER ÇOLUK ÇOCUK KAYNIYOR GÜZEL İNSANLARLA OYNAMAK ÇOK BÜYÜK BİR ZEVKTİ AMA KİMSE KUSURA BAKMASIN BİR SONRAKİ KONUYU BEKLEYİN BENİ BİLEN BİLİYOR ÇOĞUSUNA ADRES TELEFON VERDİM ARAMAYA CESARETLERİ YOK ELİNİZDEN GELENİ ARDINIZA KOYMAYIN BIÇAK KEMİKTE!

2. KeleshMACHNE

KeleshMACHNE Aktif Oyuncu

Senide siken sikene lan

3. oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Haci sana suan deli oldum aq bende orta okul mezunuyum :D:D

4. sector07

sector07 Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Haci sana suan deli oldum aq bende orta okul mezunuyum :D:D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    lafım ortaokul mezunlarına değil reis lafım orda espriyi anlamayışına kimileri hayat okulunda okur kimileri universte vb. kimiside ikisindede okumaz boş gezen lafım onlara

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Bende espiri olarak dedim zaten pk desen zaten en kralini da attik zamaninda sende sahit olmussundur 2 kardes es dost girgir samata hirs isi bozuyo hirs yapmamak lazim

sector07 bunu beğendi.
  • Yavrusu

Yavrusu Oyuncu

:D Utkunun serverda tbl sattığını bilmeyenmi var allah aşkına :D Bana bile teklif etmişliği var. Alan kişiler hala oyunda aktif oynuyor :D

Charını kontrol edin :D kendisi skill bile vurmuyor. Herşey otomatik. :D

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Utku dediginiz omc deki papaz mi

sector07 bunu beğendi.
  • sector07

sector07 Oyuncu

Utku dediginiz omc deki papaz mi
    Evet o neyse zaten admin diğer konuyo kapatmış bunuda kapatır yakında anca gücü bize yeter zaten

• jessica765

jessica765 Oyuncu

BEN İMAMOĞLU; PK SIRASINDA YERİ GELİR MAKARA YAPARIM TBL SATILIR YAZARIM.SAYFA ATINCA TBL NİN AYARINI FAZLA KAÇIRMIŞIM DERİM.MARADONDA ADMİN ONLİNE İKEN BİLE TBL DEN BAHSEDERİM. AMA OYSA Kİ TBL NEDİR BİLMEM ETMEM.ŞU SERVERDA 1 KERE BANLANDIM
    O'DA BENİ SERVERDA BAZI GÖTVERENLER KIZDIRDIĞI İÇİN SÖVMÜŞÜMDÜR KONU ADMİN'E KAYMIŞTIR.HER PK SIRASINDA ADMİN*E ŞİKAYET ETMEKTEN BIKMADINIZ MI.EĞER BİR İSPATINIZ VARSA VİDEO ÇEKİN DİYİN Kİ ADMİN*E İMAMOĞLU UZAKTAN BİZİ PARMAKLIYOR.ADMİNDE HER ZAMAN Kİ GİBİ TW İSTESİN BAĞLANSIN PC YE.BEN BU SW DE KAÇTANE KARŞIMDA Kİ CLANDA Kİ ADAMLARA TW VERDİM.PC ME BAKTILAR Bİ HALT BULAMADILAR.ÇÜNKÜ BAZI YEDİREMEYEN KAHPELER OYUNA GİRİP MARADONA GEÇİP.İMAMOĞLU GELSEDE BULAŞSAK ORTALIK KARIŞSA DİYE OYUNA GİRİYOR.GÖTÜ YİYEN VARSA ARENA ORDA VİDEOLU WS Mİ DE ATARIM.YOLUMA BAKARIM.**BU ARADA TC CLANI OLARAK TBL SATIŞIMIZ DEVAM EDİYOR.** SAYFA ATTIRAN TBL 1000 TL ,, UZAKTAN PARMAKLAMA 500 TL, HERKESE TEK ATMA 2000 TL. TÜM GÖTVERENLERE SELAM OLSUN.HADİ KOYDUM.

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  • Yasar yasmaz

Yasar yasmaz Yeni Oyuncu

BEN İMAMOĞLU; PK SIRASINDA YERİ GELİR MAKARA YAPARIM TBL SATILIR YAZARIM.SAYFA ATINCA TBL NİN AYARINI FAZLA KAÇIRMIŞIM DERİM.MARADONDA ADMİN ONLİNE İKEN BİLE TBL DEN BAHSEDERİM. AMA OYSA Kİ TBL NEDİR BİLMEM ETMEM.ŞU SERVERDA 1 KERE BANLANDIM
    O'DA BENİ SERVERDA BAZI GÖTVERENLER KIZDIRDIĞI İÇİN SÖVMÜŞÜMDÜR KONU ADMİN'E KAYMIŞTIR.HER PK SIRASINDA ADMİN*E ŞİKAYET ETMEKTEN BIKMADINIZ MI.EĞER BİR İSPATINIZ VARSA VİDEO ÇEKİN DİYİN Kİ ADMİN*E İMAMOĞLU UZAKTAN BİZİ PARMAKLIYOR.ADMİNDE HER ZAMAN Kİ GİBİ TW İSTESİN BAĞLANSIN PC YE.BEN BU SW DE KAÇTANE KARŞIMDA Kİ CLANDA Kİ ADAMLARA TW VERDİM.PC ME BAKTILAR Bİ HALT BULAMADILAR.ÇÜNKÜ BAZI YEDİREMEYEN KAHPELER OYUNA GİRİP MARADONA GEÇİP.İMAMOĞLU GELSEDE BULAŞSAK ORTALIK KARIŞSA DİYE OYUNA GİRİYOR.GÖTÜ YİYEN VARSA ARENA ORDA VİDEOLU WS Mİ DE ATARIM.YOLUMA BAKARIM.**BU ARADA TC CLANI OLARAK TBL SATIŞIMIZ DEVAM EDİYOR.** SAYFA ATTIRAN TBL 1000 TL ,, UZAKTAN PARMAKLAMA 500 TL, HERKESE TEK ATMA 2000 TL. TÜM GÖTVERENLERE SELAM OLSUN.HADİ KOYDUM.
    amınakodugum salağı ben senı parmaklıcam bırazdan thekıss eskıler bılır aslan parcası

• Bu Sayfayı Paylaş