Video StrongReniassance 6 yada 7 kişi ile neler yapılabilir ? ŞİDDET İÇERİR EN İYİ KESİTLER #15 NİSAN

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda strongali tarafından 16 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. strongali

strongali Usta Oyuncu

Halen kafa tutmaya bazı kişiler devam ediyor :D isimlerinide vermeden edemeyicem şimdi biri CHA diğeri ise OMC arkadaşlar :D Csw de bu insanları sürekli bunalıma sokuyoruz 6-7 mageyle bize yazılan pmlerden biriside biz 4ptyiz sizi keseriz :D bize bulaşmayın eee 2 party meleeyi üstümüze salıyorsun halen kesemiyorsun :D Hee bu arada OMC:DELPIERO denen arkadaş csw bittiğinde ws felan diyordun kaçtın gittin ? 2 PARTY MAGE 2 PARTY MELEE GİRİYORSUN GENE BİŞİ ELDE EDEMİYORSUN ? GENE KESEMİYORSUN ?

ŞİŞESİNE GÜVENEN TÜM MAGELER 1 PARTY VS 1 PARTY VS ATILIR PERŞEMBE VE PAZAR GÜNLERİ VS ATMA DÜKKANI AÇTIK.OMC VE CHA SİZİ ÖZELLİKLE BEKLİYORUM :) 1 Haftada 3 tane movie attım elimde o kadar çok klip vardıki en iyilerden en iyilerini seçerek attım her boş killleri almadım :)) csw olsun andream pk'da olsun oynatmışmıyız sizi bakın bi :))
    ATTIĞIM MOVİELERDE YATALAK OLDUĞUNUZ NE KADAR KOLSUZ OLDUĞUNUZ BİZZAT GÖZÜKÜYOR :)

*********************VS ATMAK İSTEYENLER BANA PM ATABİLİR.*********************************

(GÜNCEL VİDEO)15 NİSAN MOVİE:

02:07 dk :D

12 NİSAN MOVİE:

8 NİSAN MOVİE:

Daha çok gelicek çoook eğleenüücüüükkk

2. strongali

strongali Usta Oyuncu

3. besiktaslove34

besiktaslove34 Kral Oyuncu

Sen anca kendini kandırırsın cha'lar bile aptal olmalarına rağmen sizin çok üstünüzdeler serverın en iyi mage teamının kim olduğunu herkes biliyor siz de biliyorsunuz ama söylemekten çekiniyorsunuz dün 25 dakika boyunca kaleye bile giremediniz bu ezilmişlik size yeter çok sağlam movie geliyor beklemede kal he bu arada ben kaçmam 1vs1 dedim ağzını bıçak açmadı clanında beni kesecek asas varsa pm atsın OMC:: D E L P I E R O:D:D

4. strongali

strongali Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Sen anca kendini kandırırsın cha'lar bile aptal olmalarına rağmen sizin çok üstünüzdeler serverın en iyi mage teamının kim olduğunu herkes biliyor siz de biliyorsunuz ama söylemekten çekiniyorsunuz dün 25 dakika boyunca kaleye bile giremediniz bu ezilmişlik size yeter çok sağlam movie geliyor beklemede kal he bu arada ben kaçmam 1vs1 dedim ağzını bıçak açmadı clanında beni kesecek asas varsa pm atsın OMC:: D E L P I E R O:D:D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    1 haftadır movie bekliyoruz bee :D bu serverda bizim üstümüzde mage team yoktur.VARIM DİYEN VARSA HODRİ MEYDAN PARTY VS ATILIR.BOŞ YAPMA Delpiero.
    Kaleyemi girememişizz :D hahahaha götümle güldüm salağa bak 4 pt toplamış yine :D ama kale kapısında hep yatalak oldunuz.GÖTÜNE GÜVENİYORSAN PARTY VS GELİRSİN BOŞ MUHABBET YAPMA HADİ KOYDUĞUMUZLA KAL YOK KALMA VAZGEÇTİM DAHA ÇOK EĞLENİCEZ SİZİNLE

• besiktaslove34

Size bi kol takviyesi lazım ya zavallılar daha nova atmayı bilmiyorlar sus ve movieyi bekle sadece yat yere kolsuz körler:D:D:D:D:D

• strongali

strongali Usta Oyuncu

Size bi kol takviyesi lazım ya zavallılar daha nova atmayı bilmiyorlar sus ve movieyi bekle sadece yat yere kolsuz körler:D:D:D:D:D

Koca servera rezil oluyorsun şuan farkındaysan vs ye cagırıyorum ?? mage party vs ? ses yok :D Kesemessin olum sen bizi sende o kol yok sende o beyin yok şişene güveniyorsan gelirsin

• besiktaslove34

Lan dallama 2 haftadır 1vs1 tüm clanını davet ediyorum hala bana pm gelmedi :D :D :D

• strongali

strongali Usta Oyuncu

Lan dallama 2 haftadır 1vs1 tüm clanını davet ediyorum hala bana pm gelmedi :D :D :D
    MAGE PARTY VS ?? 1PARTY VS 1 PARTY HAYDİİ ?????????????? PERŞEMBE YADA PAZAR GÜNLERİ WS DÜKKANI AÇTIK HALEN 1vs1 diyor aqmun aptalı

• strongali

strongali Usta Oyuncu

• strongali

strongali Usta Oyuncu

• strongali

strongali Usta Oyuncu

• strongali

strongali Usta Oyuncu

Yeni video yoldaaa xD

• strongali

strongali Usta Oyuncu

++++++++++